Ігор Коркішко не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame L10 Pro, Замовлення №22891

homomilien milienhomo не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Hyperx Quadcast Hyperx quadcast Hx-MiCQC-Bk

Алексий II не рекомендує цей магазин
22 листопада 2022

Купив: HyperX pure base 500

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Отправка заняла 10 дней, но рабочих (14), о чем предупредили уже после того, как скинул предоплату. также попросил отметить заказ через несколько часов, на что получил ответ "Уже заказали, можем отменить, но предоплату оставим себе". По срокам доставки опоздали на 2 дня, по статусу заказа отвечали "еще едет, как приедет напишем". крайне не рекомендую, лучше переплатить ту разницу в 100-300 грн и купить в нормальном магазине
Відповідь представника «EUROS»
1. Вы никогда ничего у нас не заказывали! 2. HyperX pure base 500 - такого товара не существует! 3. BE QUIET! Pure Base 500DX у нас в наличии уже месяц во всех цветах! 4. За всю историю заказ корпуса - не было ни одного раза от клиентов просьбы о возврате задатков! Вывод: Вы либо ошиблись магазином, либо пишите неправду.
BE QUIET! Pure Base 500DX я заказывал 12 октября и ждал 16 дней вместо 14 обещанных, и то перед покупкой было просто 10, а после оплаты стало 10 рабочих. На просьбу следующего дня \"Добрый день, подскажите пожалуйста можно ли отменить заказ ?\" я получил ответ: \"отменить можно но предоплата не возвращяется товар уже заказан и в пути\" Есть скриншоты переписки Не рекомендую магазин к покупке.
22 листопада 2022 Відповісти
Представник магазину «EUROS»
"также попросил отметить заказ через несколько часов" - не правда! Вам было озвучено "Його треба очікувати 10 робочих днів - та Ваша відповідь - "Да, супер!" запись разговора у нас естественно есть. А по-человечески, смысл написания данного отзыва не ясен. Убедительная просьба к Вам, на будущее совершайте покупки - "в нормальном магазине" и не обращайтесь к нам никогда. Спасибо!
23 листопада 2022 Відповісти
Nordeson відповів на коментар Сергій
Лучший ответ, который я слышал )))
18 квітня 2023 Відповісти
Виктор Калантай рекомендує цей магазин
20 листопада 2022

Купив: Marshall Major lV, Замовлення №ID25489

Рекомендую данный магазин. Нашел на хотлайне по нижней цене. Наушники отгрузили в день заказа. на следующий - забрал на НП. Все ок. Оригинал (совпадает код на коробке с QR за амбушуром). Покупкой доволен!
Beverly Benson рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: Logitech G435 White

Влад Ліханов рекомендує цей магазин
22 жовтня 2022

Купив: РК монітор LG 24GN600-B Black, Замовлення №24480

Відвантаження, доставка на відділення НП було зроблено швидко за декілька робочих днів, на момент заказу ціна найнижча. Товар приїхав новий, цілий, повністю справний (дефектів не виявив, пишу відгук після місячного користування). Покупкою задоволений, рекомендую.
Maiia Talanchuk не рекомендує цей магазин
5 жовтня 2022

Купив: Marshall Minor III

Сподобалося: наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

НЕ КУПУЙТЕ ТУТ!!! Не купуйте в цьому інтернет магазині. Сидить одна бідна людина яка не може відповісти ні на одне запитання окрім наявності і ціни товару. Повернути чи обміняти товар просто неможливо, менеджера чи керівника немає. Мені запропонували продати товар самостійно (вистріл в голову). Якщо будуть якісь питання чи проблеми з товаром будьте готові що від вас просто відморозяться.
OB рекомендує цей магазин
4 жовтня 2022

Купив: Пароочисник karcher sc 2 easyfix, Замовлення №24776

Професіонали:)
Fedir Lopatin рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: LG 24GN600-B BLACK, Замовлення №ID24548

Замовляв товар в понеділок ввечері, в четвер вже забрав. Щирий хлопець-оператор повідомив про наявність, терміни, способи оплати, та ми хуткенько зорієнутвалися. Гарний магазин, гарне обслуговуванння. Рекомендую!
Roma Bihun рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: Instax Mini 11 ice white, Замовлення №ID24530

Усе добре, рекомендую магазин. Швидка доставка