Клауд Туча не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 серпня 2023

Хотів купити: Fractal Design Meshify 2 Black Solid, Корпус Fractal Design Meshify 2 Black Solid (FD-C-MES2A-01)

Замовив, тому що була найменша ціна. Відправив 10% передплату, і через кілька днів з'ясувалося, що насправді ціна вище на півтори тисячі. Передплату повернули, вибачилися, ну, буває. Наразі ціну виправили
Olya Nechaeva рекомендує цей магазин
1 серпня 2023

Купив: KARCHER SC 2 EASYFIX PREMIUM (1.512-090.0), Замовлення №ID27540

Забрала сьогодні свій пароочисник. На вигляд дуже гарна річ, все працює. Менеджер зв'язалась зі мною швидко, все розказала та відповіла на мої питання. Рекомендую цей магазин. Буду замовляти ще та рекомендувати своїм друзям. Дякую
Liubasha рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 1 (1.516-300.0), Замовлення №ID 27569

Магазин зконтактував дуже швидко, проконсультували та відправили вчасно та швидко. Дуже задоволена сервісом
artemglushko рекомендує цей магазин
29 липня 2023

Купив: БФП HP LaserJet M140WE (7MD72E), Замовлення №ID27525

З перших слів,магазин рекомендую на всі 100%. Максимально швидкий зворотній зв‘язок. Відправка в зазначені терміни Що до сервісу товару,: все абсолютно нове,в оригінальній упаковці,з Усіма комплектуючим і документами,не бите,не м‘яте і по адекватній ціні.
Катерина Малярчук рекомендує цей магазин
28 липня 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot D10s White (RLS3L), Замовлення №ID27443

Дуже задоволена давно омріяною покупкою і також магазином, зв'язалися оперативно, все детально пояснили, ціна актуальна і навіть дуже приємна, терміни доставки такі як і обіцяли.
Тетяна Бурдейна рекомендує цей магазин
23 липня 2023

Купив: Принтер HP DeskJet 2720e, Замовлення №ID27348

Доставили швидко. Все упаковано належним чином. Працює, друкує.
Сергей Брилев рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Капсульна кавоварка еспресо Delonghi Nespresso Inissia EN 80.CW, Замовлення №27463

Дякую, за хорошу роботу, Довго шукали кавомашину, швидко доставили, все ціле та робоче.
Cофия Кравцова рекомендує цей магазин
20 липня 2023

Купив: Пароочисник Karcher SC 1 EasyFix Premium (1.516-375.0), Замовлення №ID 27436

Sergdobr рекомендує цей магазин
13 липня 2023

Купив: Кольоровий принтер Canon, БФП Canon PIXMA G2420 (4465C009), Замовлення №27390

Зв'язалися швидко відправили також все добре
ArtMK рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Корпус Fractal Design North Charcoal Black (FD-C-NOR1C-01), Замовлення №27251

рекомендую. получил свой товар в обозначенный срок в надлежащем состоянии.