Petro Bazeliuk рекомендує цей магазин
25 серпня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Starfield Edition (QAU-00108), Замовлення №5200

Перейшов по посиланню на сайт та оформив купівлю товару без проблем. На протязі 15 хвилин мені перетелефонували і проконсультували, а вже через кільки годин вдалось забрати товар у магазині. Персонал привітний та допоміг перевірити контролер. Дитина подарунком задоволена, навіть сам трішки спробував згадати молодість. Рекомендую.
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за детальний відгук на високу оцінку) Нехай ігри приносять лиш задоволення :)
Василь Хамуляк рекомендує цей магазин

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Pro, Замовлення №5240

Відповідь представника «iSpot»
Це дууууже класний відгук, Василь :)) Дякую, що поділилися враженням та власним досвідом. Нехай станція залишає вас завжди на зв'язку. Гарного настрою :)
Oleg Aleksandrovich рекомендує цей магазин
18 серпня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №00001

Гарний магазин.
Дякуємо вам за фідбек, Олег) Класного звучання
Vlad Shepherd рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №3455

Замовив навушники в середу, в четвер вже насолоджувався покупкою. Дуже швидка обробка замовлення і відправка, хороше ставлення до клієнтів. Ціна дуже порадувала, як і можливість оплати частинами від моно.
Відповідь представника «iSpot»
Раді, що все дуже сподобалося, ми старалися)
Антон Треущенко рекомендує цей магазин
12 серпня 2023

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 825GB, Зарядний пристрій для геймпада Sony DualSense Charging Station (9374107), Замовлення №5198

Швидко зв'язалися і проконтролювали Допомогли розібрати з тим, що саме я шукаю Для мене величезним плюсом було те, що оплата частинами від монобанку була без додаткової комісії, тому її на себе бере магазин
Раді, що вам все сподобалося) Вдалих заруб та чудових емоцій з PS5
Ігор Шкурат рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Meta (Oculus) Quest 2 / 128 Gb, Замовлення №003338

При покупці все сподобалось: обслуговування, ціна, безкоштовна доставка, ще й перехідник на розетку поклали в подарунок) Менеджер Даша обслуговувала дуже компетентно і клієтоорієнтовано. Іншим магазинам потрібно брати з Вас приклад в обслуговуванні клієнтів. Рекомендую!
Відповідь представника «iSpot»
Так приємно усвідомлювати, що наші старання виправдані) Дякуємо за відгук та вітаємо у світі VR!
Frants Voloshko рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Apple Watch Series 8 GPS+Cellular 41mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band, Замовлення №3132

Шукав версію Cellular, менеджер Аліна допомогла з пошуком необхідної моделі, магазин зробив знижку у зв'язку з пошкодженою коробкою. Сподобалось, що відсутні будь-які комісії за переказ коштів, професіоналізм співробітника та додатковий зв'язок зі мною після отримання товару.
Відповідь представника «iSpot»
Безмежно дякую за фідбек) Ми передали його Аліні. Дякую-дякую)
kriss1976 рекомендує цей магазин
5 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Max (576 Вт/г) (CN), Замовлення №003252

Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за довіру та чудовий опис нашої роботи) Це так приємно, коли стараєшся робити все, як для себе і даруєш справді хороші враження для себе по вас) Аліні передамо ваш відгук
Володимир Чорновол рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 128GB Yellow (MR3X3), Замовлення №5027

Замовляв у цьому магазині вперше, сервісом задоволений. В чаті на сайті оперативно відповіли на мої запитання, телефон відправили в той же день, наступного дня я його вже отримав. Оплата частинами без комісій та без плюсування до ціни всяких додаткових гарантій, як це роблять інші магазини. Запакували надійно - пупирки не пожаліли) Сам телефон був в заводському пакуванні - нічого не відкрито - все як має бути. Мені все сподобалось, рекомендую.
Відповідь представника «iSpot»
Величезне дякую за позитивний фідбек в деталях) Колір вибраного телефону дуже крутий і сподіваємося він завжди приноситиме лише яскраві емоції)
Maksim 7007 рекомендує цей магазин
24 липня 2023

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Green Alpine Loop - Small (MNHC3/MNHJ3), Замовлення №59000998129805

Чудовий магазин! Перевірили товар, відправили відеоогляд, після узгодження відразу відправили! Рекомендую!!! Дуже задоволений
Відповідь представника «iSpot»
Крутий годинник та крутий відгук) Дякую за високу оцінку!