Ника Лукьяненко рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Комплет амбушюр для AirPods Pro / Pro 2 (XS/S/L), Замовлення №0158

Замовляла амбюшури для навушників. На наступний день з самого ранку замовлення відправили поштою. Товар дуже якісний, швидка доставка. 100% буду ще замовляти саме у цього продавця
Відповідь представника «iSpot»
Дякую вам і будемо раді бачити ще)
Yarina11 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Apple AirPods 3rd generation (MME73), Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №5870

Замовила навушники вночі) Зразу сплатила замовлення, повіривши відгукам про порядність магазину, бо не хотіла переплачувати за наложний платіж. Продавець зв'язався зі мною наступного дня. Прислав фото імей з коробки, щоб можливо було зразу перевірити оригінальність навушників. Все прийшло гарно запаковане, дійсно оригінальний товар. Також була безкоштовна доставка. Дякую магазину!
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за довіру і раді, що виправдали всі очікування) Нехай AirPods 3 класно звучать)
Костя Семенченко рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №5916#1703608975

Відповідь представника «iSpot»
Дякую вам за позитивний фідбек)
Ivan UA рекомендує цей магазин

Купив: Sony PlayStation 5 Blu-Ray, Замовлення №4950

Замовляв Sony PlayStation 5 Blu-Ray. Зв'язалися швидко, підтвердили замовлення і в цей же день відправили. На наступний день я вже отримав свою "Соньку") Сподобалось, що посилку гарно запакували, а не просто обмотали плівкою. Дякую. Всім раджу даний магазин ;)
Відповідь представника «iSpot»
Дякую за дуже хороші слова і раді, що все так сподобалося) Нехай сонька приносить лише круті емоції та задовлення від ігор) Гарного настрою)
Татьяна Смирнова рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Чохол для смартфона Apple iPhone 11 Silicone Case - Black (MWVU2), Замовлення №4954

Якiстю товара та обслуговуванням повністю задоволена
Тимофей Коломиец рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 15 128Gb Black, Замовлення №№4870

заказал в обед, вечером отправили, утром следующего дня уже можно было забрать с почты. упаковывала новая почта, просто положив телефон и аксессуары к нему в большую коробку набитую бумагой, выглядело вроде надёжно, ничего не помялось внутри. девочка с контактного центра под конец рабочего дня была милой а не сами знаете как оно бывает. в общем минусов нету вообще, единственное что ничего не могу сказать про сервисный центр, а это всегда основная проблема, а так можете смело заказывать.
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за довіру та такий широкий відгук) Це дуже приємно читати і розуміти, що сподобалася наша робота)
Yevhen Guba рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium (MTUX3), Замовлення №4803

Замовляв iPhone15 Pro на подарунок дружині. Один з небагатьох магазинів що пропонує чесні опції по оплаті частинами з 0 переплатою і НЕ впарюють нікому не потрібний, сервіс. Окремо порадувала коммунікація з представниками магазину: по замовленню у Viber скинули ТТН, фотки фіскального чеку, серійників та пам?ятку що потрібно перевірити при отриманні. Рекомендую!
Відповідь представника «iSpot»
Справді працюємо так, що не обманюємо з ціною і вона не змінюється при покупці в оплату частинами) Ще і доставка безкоштовна) Дуже дякую за відгук)
Максим Яворский рекомендує цей магазин
3 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB eSIM Gold (MQ8V3), Замовлення №4702

Обирав телефон на чорну п?ятницю, Довго ходив по різних магазинах але у магазинах умови не відповідали тим які заявлені на hotline. Нащастя натрапив на цей магазин в якому було зручно купити та ціна була найприємнішою з усіх. Телефон прийшов швидко новий запакований. Проконсультували і підсказали) Рекомендую 10/10!
Відповідь представника «iSpot»
Дуже дякую за позитивний фідбек та такі приємні слова) Стараємося робити все, як для себе) Гарного настрою!
Владимир Николаенко рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M2 Silver 2023 (MQKR3), Замовлення №5775

Відповідь представника «iSpot»
Дуже раді, що все сподобалося, адже працює, як для себе і отримувати такі фідбеки одне задовлення) І справді ми самі покриваємо % і для вас ціна при покупці в оплату частинами залишається незмінною) А безкоштовна доставка - приємний бонус) Дяяяякую за такий відгук, гарного настрою :)
Александр Романюк рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro 128GB Blue Titanium (MTV03), Замовлення №20450818976363

Купував. iPhone 15 pro на чорну п?ятницю. Ціна була нижчої чим в інших конкурентів. Телефон прийшов вчасно та без проблем. Покупкою дуже задоволений)
Відповідь представника «iSpot»
Як круто виглядає цей телефон) Дякую вам за довіру, хай класно працює)