NikUs рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №4645

Відповідь представника «iSpot»
Дякую вам за такий класний відгук. Мурашечки побігли) Світла і миру)
Артем Антоненко рекомендує цей магазин
21 листопада 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №4634

Ребята супер. Брал ребёнку на подарок. Приехало вовремя.
Відповідь представника «iSpot»
Дитині лиш крутих емоцій і вам разом з дитиною)
Сергей рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Meta Quest 3 128GB, Замовлення №5729

Відповідь представника «iSpot»
Тааак радісно це все читати)) Коли робимо все, як для себе і доставляємо емоції вам) Класних VRажень від користування Quest 3
Serhii Yaniuk рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Meta Quest 3 / 128 Gb, Замовлення №4631

Відповідь представника «iSpot»
Раді отримати позитивну оцінку)
Микола Галайда рекомендує цей магазин

Купив: Meta Quest 3 / 128 Gb, Замовлення №5686

Такого сервісу я ще не бачив ні в одному магазині . В суботу вночі зробив замовлення, на наступний день в неділю зателефонували з магазину, пояснили ВСІ деталі про замовленя , розповіли чому уцінка і уточнили чи все підходить, наступного дня зранку замовлення вже було на руках і запаковано так що можна футбол грати тою коробкою і нічого не станеться. Можна замовляти спокійно!
Відповідь представника «iSpot»
Так приємно читати, що наші старання приносять хороші враження) Дякую за такі слова!
Бодя Неизвестній рекомендує цей магазин

Купив: Портативна ігрова приставка Valve Steam Deck 512 GB, Замовлення №004387

чудовий сервіс, підтримка допомагає з деталями замовлення
Відповідь представника «iSpot»
Дяяякую за позитивні слова) Класних заруб в іграх)
Катеринка37 рекомендує цей магазин

Купив: Apple iPhone 12 Pro 128gb Pacific Blue , Замовлення №4633

Хороший магазин. Чітка консультація. До телефону ще подарунки були )))) Обов?язково ще повернусь до магазину за новим телефончиком
Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за позитивний фідбек) Раді були зробити презенти до покупки)
Andy Tertychniy рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Кріплення для Meta Quest 3 - Elite Strap with Battery, Замовлення №MQ011943

Купував аксесуари до Meta Quest 3. Товар відправили швидко. Повністю задоволений сервісом.
Відповідь представника «iSpot»
Раді, що вседобалося) І вітаємо у світі VR. Крутих VRажень)
Oleksandr Sofiichuk рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Чохол для iPhone 15 Pro – Pitaka MagEZ Case Pro 4 Twill 1500D Black/Grey, Замовлення №4611

Замовляв у цьому магазині чохол Pitaka для iPhone. Він оперативно був відправлений в день замовлення та приїхав вже зранку наступного дня. Дякую менеджеру магазину Даші, яка надала всю інформацію, що мене цікавила. Рекомендую!
Відповідь представника «iSpot»
Раді, що все сподобалося вам) Даші передамо ці слова) Комфортного користування!
Роман Шавловский рекомендує цей магазин
11 листопада 2023

Купив: iPhone 12 128GB Blue, Замовлення №5670

Відповідь представника «iSpot»
Дякуємо вам за позитивний фідбек) Хай працює в задовлення)