Сергей Виноградный не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Літні шини Matador MP 47 Hectorra 3 (165/70R14 81T)

Цена не соответствует действительности. Перезвонили на следующий день и назвали цену на 200грн больше
Bohdan Pasichnyk не рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Хотів купити: Літні шини Nokian Tyres Hakka Green 3 (215/55R17 94V)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Двічі намагався купити тут товар. Спершу сказали що замовленого товару немає в наявності. Обрав інші шини. Передзвонили, сказали що ці є, але інша країна виробник, та на рік старіші. Ну ок, думаю, хай буде. Дзвонять через 3 дні, і кажуть що їх теж немає Витратив купу часу, а шини так і не отримав. Дуже не рекомендую магазин.
Вадим Богуславский рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Triangle AdvanteX SUV TR259 235/55 R18 104V XL, Замовлення №2533

Швидке і якісне обслуговування
Rocco рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Літні шини Michelin Pilot Sport 4 SUV (225/60R18 100V), Замовлення №1875

Купував через сайт. По мірі обробки замовлення надходили повідомлення на ел.пошту про його статус. Все оперативно, отримав та залишився задоволений!
Вася Лещенко не рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Хотів купити: Літні шини Kapsen S2000 SportMax (215/55R16 97W)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Artem Kucheriavyi (cool_atom) рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Літні шини Nexen N Blue HD Plus (185/65R15 88T), Замовлення №ГSNV0003221

Дуже вдячний компанії Garazh за швидку обробку мого замовлення! 01.04 створив заявку через кошик. Мені повідомили, що товар наявний не в місті Києві і що можна привезти з іншого міста. Вікторія ввічливо пояснила умови доставки і оплати. Я погодився із варіантом повної оплати для уникнення зайвих платежів. Згодом Тетяна розказала, як сплачувати за реквізитами і що доставка буде протягом 2х днів. 02.04 посилка вже була у Києві. Колеса приїхали нові, навіть не замурзані. Дякую, успіхів у роботі!
Руслан не рекомендує цей магазин
30 березня 2024

Хотів купити: Літні шини Fulda Kristall Control HP 2 (225/50R17 98H)

Не сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Ціна не співпадає з тою, що вказана на сайті та при накладенному платежі нараховують 1% до суми пересилки.
Єгор рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Michelin Cross Climate SUV 235/60 R16 104V XL, Замовлення №2363

Залишився як завжди задоволений спілкуванням з операторами. Купую не перший раз, проблем не виникало .
Юрий не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Nexen N Fera Sport SUV (225/65R17 102H), Літні шини Nexen N Fera Sport SUV (225/65R17 102H), Замовлення №1111

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Просто потрачено неделя времени!
Sergey_12055 рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Roadstone N5000 Plus 235/60 R18 103H, Замовлення №3000

Все оперативно та гладко. Рекомендую до співпраці.