Evgen Konontsov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
22 вересня 2021

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone SE 2020 256GB Slim Box Black (MHGW3)

Замовив у вихідні, перетелефонували в понеділок і сказали, що товару нема і не планується. Проте на сайті товар досі в наявності…
Проконтактували, вибачилися, пообіцяли виправитися:) Дякую за увагу до відгуків.
22 вересня 2021 Відповісти
Евгений Звягинцев рекомендує цей магазин
15 липня 2021

Купив: Микроволновка с грилем wirpool AMW 730 WH, Замовлення №60344

Grimm рекомендує цей магазин
24 травня 2021

Купив: Телевізор Samsung UE50TU8002

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Яблоко»
Здравствуйте. Спасибо за ваш отзыв. Касательно отправки - исправимся, чтобы впредь такого не повторялось. А по вайберу - неожиданная новость, я пересмотрю сообщения, и сделаю соответствующие выводы. Спасибо за возможность нам стать лучше.
Sanek Evdokimov не рекомендує цей магазин
24 квітня 2021

Купив: телевизор Samsung QE55Q77T

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Телевизор приехал с дефектом на корпусе (по коробке было видно также). Проверку перед продажей не производят. Возврат оформили быстро.
Відповідь представника «Яблоко»
Добрый день, спасибо за вашу критику, мы приняли сотрудника, котроый проверяет все товары перед продажей, больше подобных вопросов не будет встречаться. В случае вашего возврата в наш магазин, можем гарантировать кешбек на любой товар 200 грн. Хорошего дня.
Женя Белоусов не рекомендує цей магазин
24 квітня 2021

Хотів купити: 75q90

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, асортимент

На поисковой системы нашёл себе телевизор. Выбрал магазин, у них была самая низкая цена, но как оказалось это у них уценённый тв, стоял у кого-то на презентации. Имеются потёртости по ножке и отсутствует коробка, но на сайте нет ни одного слова об этом. А если хотите новый в коробке то соотвественно цена на пару тыс выше. Магазину - указывайте инфу на сайте.
Відповідь представника «Яблоко»
Добрый день, спасибо за вашу критику, мы взяли в штат нового контент-менеджера, который будет первоочередно проверять уцененные товары, и наполнять их контентом. Больше подобных вопросов не должно встречаться. В случае вашего возврата в наш магазин, можем гарантировать кешбек на любой товар 200 грн. Хорошего дня.
Ярослав не рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Хотів купити: Смарт-годинник Apple Watch Series 6 GPS 40mm Silver Aluminum Case w. White Solo L. Size 4 (MG183+MYNQ2), Замовлення №53501

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Перешел на сайт и оформил заказ. Вскоре позвонил оператор и сказал, что заказ оформлен не будет, сославшись на ошибку. Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «Яблоко»
Добрый день, спасибо за вашу критику, мы улучшили нашу обработку товаров, больше подобных ошибок не будет встречаться. В случае вашего возврата в наш магазин, можем гарантировать кешбек на любой товар 200 грн. Хорошего дня.
Sergey.Oliynyk не рекомендує цей магазин
8 лютого 2021

Купив: Смартфон Apple iPhone 7 128GB Jet Black (MN962), Замовлення №20750

Купуючи iPhone, будьте готові, що він буде з профілем MDM-блокування і нічого ви вже з ним не зробите. Намагавсь ввічливо вирішити данну ситуацію з магазином - попросили написати на пошту і пояснити ситуцію, прикріпити чеки і фото. Все зробив - за півтора місяці відповіді нуль. Телефонуєш в магазин - говорять що це керівництво так вирішує. Не рекомендую. Ще й печаль в тому, що ще купував у їх два Макбуки. І неприємно буде, якщо ще заблокують і їх.
Відповідь представника «Яблоко»
Доброго дня, нам дуже шкода, що у вас виникла така неприємна ситуація. Попередньо я розібралась у чому справа, і вирішила почекати з відповіддю, до тих пір, поки не буде вирішене питання. Отже: з вами зв'язувався менеджер стосовно цього випадку і на протязі того часу як ви вперше звернулись, і після публікації негативного відгуку на хотлайні, але ви так і не прийшли з телефоном в наш магазин за весь зазначений вами час (або не передали його будь-яким іншим способом). Ми готові вирішити будь-яке питання нашого клієнта, але без вашого бажання це зробити просто неможливо :( Маємо надію, що ви принесете свій телефон в наш магазин, і цей випадок буде виправлено
Добрий вечір. Чому до того, як я написав тут відгук, зі мною не міг ніхто зв‘язатись? Хоча я 2 рази писав на пошту і разів 3-4 телефонував у магазин. Так, менеджер зі мною був зв‘язавсь... Але дзвінок той був, мені здалось, що «на відчепись». Бо те що я говорив - мене абсолютно не слухали, а лише сказали щоб я приносив телефон у магазин і дали адресу. Хоча я сказав, що не знаю коли знайду час, щоб приїхати. Мені всеодно відповіли: «приносьте телефон». Ні про які «інші способи» доставки не було і мови. Якби мені сказали, що давайте ми відправимо кур‘єра, чи пришліть нам поштою... Я б вам його відправив у той же день. А тепер виявляється, що це ще й в мене бажання немає...
2 березня 2021 Відповісти
Noname не рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Хотів купити: Телевізор LG 65NANO91

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail

Не понимаю этот магазин. Искал lg65nano90 или 65nano91, данный магазин заявляет на хотлайне и на сайте что он в наличии. При звонке оказывается, что у них товара нет, но он есть на каком-то там польском складе, время ожидания 7дней. Магазин обманывает покупателя. Хотелось бы видеть актуальную информацию по наличию в магазине.
Kockvy не рекомендує цей магазин
7 грудня 2020

Купив: ЭЛЕКТРОГРИЛЬ ПРИЖИМНОЙ TEFAL OPTIGRILL ELITE GC750D30, Замовлення №55205

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

цена, указанная на сайте, не соответствовала сумме, которую пришлось платить за товар при оплате картой уже при выдаче товара. В офисе не было терминала и при оплате картой на счет предприятия на меня возложили еще 1% от суммы товара (комиссия, которую они заплатят, когда будут снимать наличные со своего счета)
Відповідь представника «Яблоко»
Спасибо за ваш отзыв. Нам жаль, что для вас покупка в магазине стала разочарованием. Но реальность такова, что наши заявленные цены - это за наличные, на самом деле комиссия которую берет банк это 2,8%, а учитывая, что в нашем магазине низкие цены лишь за счет оптимизации работы, то и наценку мы можем себе поставить небольшую, но не настолько небольшую, чтобы иметь возможность кормить комиссиями банки ( которые на уступки не идут совсем), в противном случае придется повышать цену, хотя вы как покупатель ищете всегда по лучшей цене, не права ли я? Поэтому замкнутый круг, и за нашу низкую цену, мы же и пострадали :(
Олександр Соломко рекомендує цей магазин
6 грудня 2020

Купив: Телевізор Philips 50PUS7805 (КОД ТОВАРА: Y121545 ), Замовлення №54633

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, повернення товару

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару

Відправка вчасна, але, на жаль, TV таки отримав з затримкою через Нову Пошту. Результат домовленостей і взаєморозуміння залежить від менеджера з яким спілкуєшся. Можуть ігнорувати прохання спілкуватись українською. Те саме стосується вебсайту Яблуко
Вже тільки за небажання спілкуватись державною мовою їх вато ігнорувати (м'якокажучи).
7 березня 2021 Відповісти
Представник магазину «Яблоко» відповів на коментар hotline_username
Вам особисто хтось із нашого персоналу відмовив у спілкуванні українською? Напишіть будь-ласка ваш номер телефону, і якщо була подібна ситуація, ми готові на будь-яку вашу покупку в нашому магазину нарахувати кешбек 5000 грн.
8 березня 2021 Відповісти