Olexandr Fedorow рекомендує цей магазин
28 липня 2021

Купив: Милиці Dr.Life 10023

Замовлення зробив по телефону. Доставку обіцяли на післязавтра, але отримав товар на Новій Пошті на день раніше. Дякую.
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня, Олександре! Дякуємо за Ваш відгук. Нам дуже приємно, що Ви задоволені нашим сервісом та придбаним товаром. Завжди раді бачити Ваші замовлення та допомагати Вам бути здоровішими!
dek1 не рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: Аспіратор для носа ArhiMED Аспиратор электронный назальный EcoBreath SE, Замовлення №1372625

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

По истечению 4 месяцев товар не работает. Заказывал товар через сайт. Для того что бы отдать его по гарантии в СЦ, мне нужно ехать в тот магазин с которого якобы мне доставили товар. Но при этом в чеке товара не указано с какого магазина мне доставляли(узнал только после звонка на ГЛ). На вопрос почему я не могу сдать товар в любом другом магазине который ближе ко мне, мне ответили у вас не примут там товар!
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Добрый день, dek1. Товар, действительно, можно сдать в том магазине, который делал отгрузку. Это связано с учётом товара. Чтобы ускорить процедуру, Вы можете обратиться напрямую в сервисный центр ArhiMED: г. Киев, ул. Соломенская, 5, оф. 501-а, тел. (073) 853-38-51. Спасибо за обратную связь.
Anneta Segeda не рекомендує цей магазин
19 липня 2021

Хотів купити: класичний стетоскоп MDF Стетофонендоскоп , Замовлення №1517098

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

зробила замовлення з переліком бажаних кольорів,з отриманням в магазині по Салютній 4а.Перетелефонувала працівник магазину з повідомленням,що в них на даний момент таких кольорів нема,треба мені дзвонити на центральний офіс і "мне подберут необходимьій цвет". Я вважаю.що цим повинні займатися зацікавлені в продажі працівники,але зацікавленості 0,спілкуються російською.Звертатись більше не буду ,іншим теж не раджу
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Аннета, доброго дня. Нам дуже прикро, що відбулась така ситуація. На жаль, товар в кольорах, які Вами вказано, наразі відсутній в мережі і у постачальника. З продавцем магазину була проведена бесіда і вжито відповідних заходів. Дякуємо за зворотній зв`язок, це допомагає нам стати краще. Ми не залишаємо надії, що все ж таки Ви будете нашим клієнтом.
randomone не рекомендує цей магазин
15 червня 2021

Купив: Глюкометр Wellion Calla Light, Тонометр PARAMED Comfort, Замовлення №1666207

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, видача товару на складі

Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня, Randomone. Ми приносимо вибачення за ситуацію, що склалась. Прослухали записи розмов, оператор все вірно вказав по термінах відправлення. Товари були на віддаленному складі, тому відправлення затрималось на добу. На жаль, відстежити повторно всі замовлення, фізично не має можливості. У відділ технічної підтримки передали Вашу скаргу і побажання. Дякуємо, що вказуєте на наші недоліки. Дякуємо за зворотній зв`язок.
Petro Maslov не рекомендує цей магазин
22 квітня 2021

Купив: Тонометр автоматический Omron M2 BASIC с веерообразной манжетой, Замовлення №1675843

Не сподобалося: оформлення замовлення

В характеристиках товара написано: Питание: 4 элемента питания типа "ААА", сеть Правда не сказано, что это исключительно теоретическая возможность использования питания от сети, т.к. сам адаптер в комплекте не идёт.
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Добрый день, спасибо за Ваш отзыв! Вы выбрали модель, в комплектацию которой не входит адаптер сети. Информация о питании указана как возможность подключения к адаптеру. Обратите внимание, что адаптер входит в две другие модели https://prnt.sc/11wx2g3
vik1313 не рекомендує цей магазин
24 березня 2021

Купив: Тонометр Rossmax CH155f, Замовлення №1348357

Сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, видача товару на складі, сервісна підтримка

20 березня заказав тонометр Rossmax CH155f. 23 березня я отримав посилку де знаходився тонометр в старiй упаковцi з трьома наклееними один на один цiнниками з рiзними цiнами. Тонометр також мало нагадуе новий, зате з гарантiею. При заказi була заявлена цiна 845 грн при одержаннi цiна вже була 887грн. Народ робiть висновки чи потрiбно звязуватись! Фото можу при бажаннi вислати.
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня, Вікторе. Ціна в умовах ринку може змінюватись кожного дня, тому цінники не знімаються, щоб не пошкодити упаковку товару (клєємо один на одний). Вам відгрузили товар по ціні 845 грн, подивиться уважно Ваш чек. Ви замовляли товар накладеним платежем на Нову пошту. За послугу доставки до відділення, якщо сума замовлення меньша 1000,00 грн.- сплачує клієнт. Повернення коштів до магазину, також сплачує клієнт. Дякуємо.
При заказі тонометра менеджер вашого магазину на запитання скільки буде коштувати тонометр з доставкою відповіла близько 891 грн. То ви будь ласка розберіться хто правий. При такій дезінформації в вас клієнтів не буде. І моваа йшла про новий тонометр а не бувший в використанні. Чому я оплатив за б/в товар як за новий.
25 березня 2021 Відповісти
Представник магазину «Med-Magazin.ua»
Вікторе, перед відправленням Вашого замовлення, наші менеджери перевірили прилад на наявність пошкоджень, захисної плівки та справність. Переконавшись, що все гаразд - оформили відправку. Ми запевняємо, що тонометр новий. Можливо коробка могла трішки пошкодитись при транспортуванні. Вартість в чеку та на квитанції 845 грн(http://prntscr.com/10v8343). А на коробці вказана ціна, що встановлена у магазині. При замовлені в інтернет-магазині Ви заощаджуєте 5% З повагою, фахівець компаніїї Med-Magazin.ua
25 березня 2021 Відповісти
oros.roman не рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Купив: Алкотестер АлкоФор 105, Замовлення №1238397

Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Доброго дня, Оros.Roman. Нам дуже шкода, що покупка в нашому магазині, залишила у Вас негативний осад. На жаль, товари сплачені он-лайн, ми чекаємо підтвердження бухгалтерії. Від нас швидкість підтвердження не залежить - це доба. Після підтвердження, ми максимально швидко відправили Вам товар, в день підтвердження. Товар був і є в наявності. Через накладений платіж, товар їде день у день. Приносимо, ще раз вибачення за ситуацію, що склалась.
Діло в тому, що я декілька разів перепитував і ваш консультант навіть підтвердив, що гроші прийшли(можете переслухати записи телефонні) і в коментарі до замовлення писав, хоча він такої інформації апріорі не міг мати, бо тільки ввечері бухгалтер сказала про оплату. І якби ваші консультатнти мене попередили, що у вас так довго це, я б обрав інший магазин або наложкою. А так думаю зразу оплачу і ви будуте впевнені, що оплачено і відправите. Для інших магазинів миттєва оплата є аргументом, щоб швидше відправити, але не для вас.
15 березня 2021 Відповісти
Jezer рекомендує цей магазин
10 березня 2021

Купив: Электрическая зубная щетка Pecham White Travel

Заказал, перезвонили, проговорили детали, доставили. Даже учли и выполнили мои небольшие пожелания по поводу времени доставки. Спасибо всем, принимавшим участие.
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Здравствуйте! Огромное спасибо за Ваш отзыв. Очень приятно слышать такие слова. Мы ежедневно стараемся пополнять ассортимент товара, делать максимально удобный сервис. И делать все возможное, чтобы Вы оставались здоровыми.
Viktor Ishchenko не рекомендує цей магазин
3 березня 2021

Хотів купити: Глюкометр Accu-Chek Performa, Замовлення №1565834

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Разместил заказ утром и проплатил онлайн Отзвонились через 11!!!!! Часов В итоге товара небыло А чтоб вернуть деньги нужно сбросить им номер карты Отменить транзакцию они не могут
Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Добрый день, Виктор. Извините за неудобства. Действительно, тест-полосок сейчас нет в наличии, ожидаем поставку. Номер карты, для Вашей безопасности, у нас высвечивает только первые 4 цифры и последние 4. Мы не финансовая организация (банк) и отменить транзакцию по своему усмотрению не можем, к сожалению. Поэтому для возврата денежных средств, нам необходима полная информация: номер карты и ФИО держателя. Магазин с Вами связывался для уточнения этой информации. Спасибо за сотрудничество.
Ваня Цегленюк рекомендує цей магазин
26 лютого 2021

Купив: Соляна лампа Saltlamp Коти на Місяці 3-4 кг, Замовлення №1572189

Відповідь представника «Med-Magazin.ua»
Здравствуйте, Ваня! Спасибо, за Ваш отзыв. Нам очень приятно, что Вы остались довольны уровнем обслуживания и приобретенным товаром. Вирус и микробы теперь точно Вас не потревожат. Мы всегда рады Вашему визиту!