Олександр Майструк рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Купив: Baseus charger GaN 120w white

Просто суперський магазин, точно рекомендую
ansel рекомендує цей магазин
29 липня 2022

Купив: SSD накопитель 240Gb Kingston A400 (SA400S37/240G), Замовлення №716365013

Замовлення зробив на даному сайті і залишився дуже задоволеним. Оператор все чітко підказав, товар був в наявності і по тій ціні що і на сайті. Доставка Новою Поштою. Був один нюанс по доставці, не по вині інтернет магазину, але магазин (оператор) все вирішив без проблем. Раджу даний магазин для купівлі товарів. Чесно здивований що раніше не чув про даний магазин, з таким високим рейтингом.
Dima Cherednichenko рекомендує цей магазин
28 липня 2022

Купив: Портативный аккумулятор Baseus Bipow Digital Display 30000mAh 20W (QC3.0 PD) (PPDML-N02) White, Замовлення №790364823

Рекомендую
Andrii Kopylets рекомендує цей магазин

Купив: dualsense(black) + ps5 charging station

Швидко, якісно, не дорого. Ще й печеньку з приколом доклали.
TarasKa рекомендує цей магазин

Купив: Kindle

Відправили швидко, до цього надали точну інфо щодо товару, ну і головне, працюють та відповідають на дзвінки після 18. Було дивно, що багато магазинів не працюють вечором.
Константин Вовченко рекомендує цей магазин
25 липня 2022

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-G998BZKGSEK)

Дякую за добру ціну та зручний сервіс
Vladyslav Nikiforov не рекомендує цей магазин
24 липня 2022

Хотів купити: Видеокарта MSI GeForce RTX 3070 GAMING Z TRIO 8G LHR, Замовлення №883365523

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Вранці 24.07 замовив відеокарту, попередньо написав їм у телеграм, щоб дізнатися про наявність. Після підтвердження протягом півгодини поклав гроші на картку і сплатив замовлення. Через 15 хвилин мені зателефонували, і сказали, що товару немає в наявності і повернули гроші. Увечері цього дня відеокарта все ще "доступна" до покупки, але ціна вже піднялася на 6300 грн. Вкрай розчарований.
Відповідь представника «PCshop.UA»
Дійсно, постачальник спочатку підтвердив наявність відеокарти, а після вашого замовлення спростував інформацію щодо наявності. Після цього ми зв'язалися з вами, і оперативно повернули вам кошти. Увечері відеокарта знову з'явилася у продажі, але вже від іншого постачальника, і так, вже по більшій вартості. Перепрошуємо за незручності, та очікуємо на нові замовлення від вас.
Александр Поднебесный рекомендує цей магазин

Купив: Айфон 11

Andrew M рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Apple MacBook Pro 14, Замовлення №97364643

Замовив, оплатив, отримав. Швидко відправили, замовленням задоволений. Єдиний мінус, що не поклали перехідник на наші розетки, на сайті не було вказано, що його немає. Прийшлось замовляти окремо, ціна питання 169 грн
Pavel Kulesha рекомендує цей магазин
23 липня 2022

Купив: MSI AMD RX6600

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати