Ніка Ніка не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Хотів купити: Мині пилка акумуляторна

Товар прийшов не тієї комплектації. Відсутні акумулятори
Представник магазину «ALLO.ua»
Ніка, добри день. Зв'язалися з Вами в телефоному режимі. З повагою, Марина, департамент турботи про Клієнтів
6 грудня 2023 Відповісти
Иванова Мария не рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Хотів купити: Тостер, Тостер SMEG TSF01BLEU

Після 4-х денного очікування виявилось,що товар відсутній.Після чого по акції цей товар ніде замовити не виявилось можливості.Навіщо підтверджувати замовлення коли насправді товар відсутній у постачальника..залишається тільки здогадуватись.Жахливий сервіс
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за створені незручності. Будь ласка, надайте нам Ваш контактний номер телефону, щоб ми могли докладно розглянути ситуацію та надати Вам відповідь. Прошу Вас продублювати відгук із наданням цієї інформації на електронну адресу kukurudza@allo.ua. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів
Olya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
4 грудня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI AC200MAX (PB930906), Замовлення №302560928

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Зв'яжемося з Вами в телефонному режимі. З повагою, Марина, департамент турботи про Клієнтів
Дякую, замовлення доставили.
5 грудня 2023 Відповісти
Mesoma не рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Хотів купити: Мышка Мышь A4Tech N-708 X-1 Glossy grey

Покупал несколько товаров - отправили разными посылками, в итоге переплата в 200грн. Отказался от товара по телефону -- негатив остался после разговора по телефону ( хамское отношение к покупателю).
Андрій Столяр24 рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Пральна машина Vestel W8B12T2TDS, Замовлення №302570994

Купую в цьому магазині дуже часто, ціни завжди приємні, зауважень до товарів не виникало. Багато різноманітних акцій. Багато покупок було з безкоштовною доставкою. Рекомендую!
Відповідь представника «ALLO.ua»
Доброго дня. Раді, що Ви залишились задоволені. З повагою, Марина, Департамент Турботи про Клієнтів
Vetal S не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Комбінований генератор (газ-бензин) Konner&Sohnen KS 3000 G

Жахливий сервіс магазину, не виконують мвої зобов?язання (((( Було через оплату частинами куплено генератор 24.11 2023 з доставкою на 1 грудня. По 29.11. 2023 статус замовлення був «Комплектується» , 29.11. 2023 о 18:00 зателефонували і сказали що даного генератора у них нема в наявності(((((((( 5 днів тягли щоб сказати, що товару НЕМА… Не рекомендую даний магазин((((((((()
Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Просимо Вас написати на електронну адресу belonoh@allo.ua, більш детальніше, щоб ми змогли розглянути дану ситуацію. З повагою, Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів
Маргарита Коломиец не рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 790 (NICR 790), Замовлення №107492513

Відповідь представника «ALLO.ua»
Добрий день. Перепрошую за створені незручності. Ваш відгук був переданий нашим спеціалістам для ретельного аналізу та подальших заходів з метою покращення якості наших послуг. інформацію перевіримо. Дякуємо за відгук. З повагою Владислав, Департамент Турботи про Клієнтів
Andronatiy Anton не рекомендує цей магазин

Купив: Клавіатура Bloody S98 Sports Red, Замовлення №№302556494

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Замовляв товар в інтернет-магазині АЛЛО, але вони не виконали свої обіцяні терміни доставки. Порушені строки і безвідповідальність щодо обіцянок. Розчарований сервісом.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Олександр Дрозденко не рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Хотів купити: Пральна машина Whirlpool WRBSB6228BUA

Здійснив замовлення через сайт, акція, ціна 12555 грн, до завершення акції 2 дні. Замовив. Перший сюрприз - оплата лише карткою (раніше оплата готівкою при отриманні - не було проблемою). Сходив в банк, поповнив рахунок. Другий сюрприз - ціна товару на сайті за цей час (1,5 години) змінилась, вже 14 199грн. І третій сюрприз - статус мого замовлення змінився на "Скасовано". Спілкування з операторкою та пояснення суті проблеми нічого не дав.
Відповідь представника «ALLO.ua»
Ро Доманский не рекомендує цей магазин
27 листопада 2023

Купив: Генератор бензиновий GenpowerGBG 40, Замовлення №23830147

Відповідь представника «ALLO.ua»
Алло нічим не кращий за інші в цьому плані. Так само морозяться із заповненням гарантійного талону і поверненням товару. Теж купував у них генератор, виявився несправним датчик контролю рівня мастила. В принципі дрібниця, не захотів з ним возитися, але неприємний осад залишився. Написав комент з цього приводу в них на сайті, який благополучно не був опублікований).
2 грудня 2023 Відповісти