Igor рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Очищувач повітря Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact, Замовлення №302649364

Доброго дня, Ігор. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
28 грудня 2023 Відповісти
Andre Zhurkov не рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Хотів купити: Сетіфікат Алло

Мав сертифікати АЛЛО на 1500 грн. , які мені подарували рік тому. З обставин, які в країні не зміг ними скористуватися. Сьогодні випала нагода придбати телефон та часи, але виявилось, що вони не дійсні. На сертифікату не має ні жодної дати закінчення дії. Прийшлось купувати без сертифікатів. Тобто, АЛЛО за не що отримало 1500 грн. на недійсних сертіфікатах.
Добрий день, Андрій. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів.
27 грудня 2023 Відповісти
Юрий Запорожец не рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Хотів купити: Автопилосос Gussdo GV01-12V wireless version black

Добрий день, Юрій. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
26 грудня 2023 Відповісти
Дана не рекомендує цей магазин
24 грудня 2023

Хотів купити: Sony Pulse 3D Wireless Headset Gray Camouflage (9406990), Навушники з мікрофоном Sony Pulse 3D Wireless Headset Midnight Black (9834090)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Добрий день, Дана. Ваш відгук передано нашим експертам для детального аналізу та подальших заходів щодо покращення якості обслуговування. Перепрошуємо за спричинені незручності. Ми перевіримо надану інформацію. Дякуємо за відгук З повагою Олександр, Департамент Турботи про Клієнтів
25 грудня 2023 Відповісти
Vadym Osipchuk не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Набір ключів рожково-накидних Sigma 25 шт 6-32 мм CrV Satine в чохлі (6010141), Замовлення №401099757

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Вадим. Ваш відгук передано нашим експертам для детального аналізу та подальших заходів щодо покращення якості обслуговування. Перепрошуємо за спричинені незручності. Ми перевіримо надану інформацію. Дякуємо за відгук З повагою Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів
22 грудня 2023 Відповісти
Uzverger рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Ноутбук ASUS ProArt H7604JI-MY063 (90NB0ZD2-M002N0), Замовлення №№401098639

Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Сергій. Вибачте за незручності. Ми вже передали ваш відгук нашим фахівцям для уважного розгляду та прийняття заходів з покращення якості наших послуг. Інформацію буде перевірено. Дякуємо за Ваш відгук.. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
22 грудня 2023 Відповісти
Olexandr рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: Орбітрек магнітний Christopeit Sport CS 5, Замовлення №107520050

Придбав тренажер, але не підійшов по зрісту, повернув без питань. Дякую АЛЛО за сервіс
Представник магазину «ALLO.ua»
Доброго дня, Олександр. Дякуємо за Ваш відгук та раді, що Ви обрали нас. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
21 грудня 2023 Відповісти
Гарри Добрый не рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Мышка Мышка Razer DeathAdder Essential Black (RZ01-03850100-R3M1), Замовлення №107352736

Представник магазину «ALLO.ua»
Доброго дня, Іван. Вибачте за виниклі непорозуміння та незручності. Ми розуміємо Ваше розчарування та вибачаємося за отриманий досвід. Зв'яжемось з Вами в телефонному режимі. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
21 грудня 2023 Відповісти
Fedik рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Soundgear Sense Black (JBLSNDGEARSNSBLK), Замовлення №107526440

Все чітко і швидко. Протестував навушники, сподобались, купив. Дивна річ - коли все ок, то і сказати мало що, крім дякую. А от якби не ок, то понаписував би :) Як в тому анекдоті про дитину, яка 5 років не розмовляла, поки кашу не пересолили) Гарний магазин, вже не раз замовляв
Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день. Дякуємо за Ваш відгук та вибір наших товарів! Раді, що Ви задоволені навушниками та обслуговуванням. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
20 грудня 2023 Відповісти
aleksandr1968 не рекомендує цей магазин
19 грудня 2023

Купив: Генератор інверторний КSB 22iS, Замовлення №401096599 та 401091735

Представник магазину «ALLO.ua»
Добрий день, Олександр. Дякуємо за відгук. Прикро, що з товаром стався подібний випадок. Ми хочемо роз'яснити цю ситуацію. Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів є можливість повернути товар, якщо він не був у використанні, ст.9 «Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, якщо він не використовувався та якщо збережено його товарний вигляд .». Якщо виникли труднощі під час використання, пристрій направляється на гарантійне обслуговування у сервісний центр виробника для усунення проблеми або заміни пристрою, якщо це необхідно. З повагою, Кирило, Департамент Турботи про Клієнтів.
19 грудня 2023 Відповісти
aleksandr1968 відповів на коментар Британ Кирилл
Добре, якщо використовуючі норми наведеного Вами Закону, Ви не виконали продаж товару який відповідає технічному регламенту товару, а саме ГЕНЕРАТОР. Ви продали товар і недали ПОКУПЦЮ можливість перевірити справність товару і прийняли грошові кошти у повному обсязі. Ви ж надаєте ПОКУПЦЮ в магазині подивиться телефон, чи ноут? ЧИТАЙТЕ ЗАКОН ПОВНІСТТЮ, а не статті що вигідні Вам, ще б вспомнили на норми статті 21 та 22 Закону. Добре. Знайду час і для суду, якщо вірити РЕЄСТРУ у вас там 87 позовів на дану тематику. Вважайте, що вже 88 позовів. ( і цифра гарна).
19 грудня 2023 Відповісти