Katrin_ka рекомендує цей магазин
15 травня 2021

Купив: BuroMax BM.4821 Клей канцелярский 50 мл

Осенью покупали к школе канцелярию именно здесь,так как и доставка была бесплатной и цены дешевле и выбор товаров огромный.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Дякуємо за зворотній зв'язок!
NataliaZal не рекомендує цей магазин
29 квітня 2021

Хотів купити: Етажерка пристінна 5-рівнева венгн, Замовлення №625162

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, асортимент

Замовляла самовивіз етажерки з відділення на Бальзака. не повідомили, що у наявності тільки демонстраційний, вітринний, зібраний екземпляр. Написали, щоб приходила за товаром,замість того, щоб передзвонити і пояснити нюанси. Ніхто б за нею не їхав. Через це тепер маю змарнований час та гроші.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Перепрошуємо за допущену нами неуважність.
Вважаю за необхідне підкреслити, що ваші вибачення НЕ прийняті, бо не відшкодовують мені ні витраченого часу, ні матеріальних збитків.
30 квітня 2021 Відповісти
Михаил Левченко не рекомендує цей магазин
25 квітня 2021

Купив: Телевізор KIVI 32H510KD

Привезли телевизор без пульта. Долго выяснили, куда он пропал и почему не проверили комплектацию при доставке, но я хотел бы увидеть процедуру проверки комплектации товара на улице возле машины курьера. Потом позвонили и сказали приехать в магазин написать заявление и забрать пульт. Второй вопрос - зачем мне ехать через весь Киев (магазин у них на Бальзака), если был заказ телевизора с доставкой? В итоге - заказал новый пульт у производителя.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Ще раз просимо вибачення за допущену нами неуважність! Дякуємо за зворотній зв'язок.
КОНСТАНТИН ГАШАНОВИЧЬ не рекомендує цей магазин
24 квітня 2021

Хотів купити: Далекомір лазерний Crown СТ44029, Замовлення №623226

Ціна на сайті фейкова! Одразу скидуючи смс з оплатою завищують ціну мінімум на 10%!!!
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! З вами вже зв'язувався наш представник для вирішення цього питання. Ще раз перепрошуємо за технічну помилку що сталася під час нарахування знижки на дану позицію. Товар знято з продажу на сайті. У будь-якому випадку менеджер завди інформує покупця під час підтвердження замовлення про актуальну вартість товару.
Алекс34Киев не рекомендує цей магазин
21 квітня 2021

Купив: Телевизор KIVI 32H510KD, Замовлення №621130

Не сподобалося: видача товару на складі

Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! З вами вже зв'язувалися представники інтернет-магазину та торгового центру. Сподіваємося, що питання вже вирішене. Дякуємо за зворотній зв'язок!
Flash1985 не рекомендує цей магазин
16 квітня 2021

Купив: Електрочайник Midea MK-17S30B2 (31043673), Замовлення №615490

Оформив замовлення, залишив номер телефон, email. Ніхто зі мною не зв'язався і замовлення було чомусь відхилене без попереджень.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! З вами зв'язувався наш менеджер для вирішення цього питання.
Влад Некрасов не рекомендує цей магазин
1 квітня 2021

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy Note10 Lite SM-N770F Dual 6/128GB Black (SM-N770FZKD)

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

ціна більша на 2000грн а це не малі гроші тепер,обманюють
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! На жаль, така ситуація могла виникнути, якщо ваше замовлення було оброблено після оновлення цін. Зараз актуальна вартість на цей товар відображена на сайті, у каталозі Hotline зміна вартості на цю позицію відбудеться сьогодні після 17:00 години. У будь-якому випадку менеджер завди інформує покупця про актуальну вартість товару. Номер вашого замовлення, будь ласка?
Andrii Kalashnikov не рекомендує цей магазин
11 лютого 2021

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Нова Лінія»
Добрий день! Ми вибачаємося за створені вам незручності і розуміємо ваше невдоволення. Дякуємо за зворотній зв'язок!
Юлия Зосименко не рекомендує цей магазин
3 лютого 2021

Купив: Ролета день ночь b160, Замовлення №599752

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказала ролету ! Оплатила сразу... и это была моя ошибка, так как сотрудники Новой Линии, оказывается, на почту ногами не ходят, а вызывают себе курьера за которого плачу я !!! Так вот помимо оплаты доставки 50 грн, я оплатила им ещё и курьера почти в 30 грн !!! И никто об этом не предупреждает, чтобы это узнать нужно прочитать весь сайт!!!
Відповідь представника «Нова Лінія»
Юлія, добрий день! З вами вже зв'язувався наш менеджер для вирішення цього питання. З більш детальною інформацією ви зможете ознайомитися за посиланням https://www.nl.ua/publichnaya-oferta.php Дякуємо за зворотній зв'язок.
Никто со мной не связывался !!! Вы мне отправили письмо на почту и оно было риторическим !!! А это не есть решение проблемы !!! Мне не жаль 30 грн... Ролета стоит 250 грн и доставка 76 грн !
3 лютого 2021 Відповісти
Согласен полностью с отзывом, сам получил маленькую упаковку и заплатил за нее 73грн , Новая линия вызывает курьера за которого платит покупатель, не советую этот магазин.
26 грудня 2021 Відповісти
Andrew Bogenko не рекомендує цей магазин
28 січня 2021

Купив: Гірськолижна маска TECNOPRO Ten-Nine Revo 296610-901001, Замовлення №581775

Сподобалося: асортимент, відвантаження товару

Заказывал горнолыжную маску, пришла с потертым стеклом и коробкой. Вернуть или обменять не получается, в самих магазинах говорят что к интернет-магазину не имеют отношения. Трубку не на одной из горячих линий не берут!
Відповідь представника «Нова Лінія»
Андрей, добрый день! Благодарим за обратную связь. С вами уже связывался наш менеджер для решения данного вопроса.
Лучше бы ваш менеджер не связывался. Я не ожидал что в современном мире менеджер может звонить чтобы нахамить! После того как попросил перезвонить через 20 минут(тк находил на встрече) менеджер начала грубить.
29 січня 2021 Відповісти