Петро Горбаль не рекомендує цей магазин
12 грудня 2021

Купив: Сифон для біде, Замовлення №678554

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Нам прикро, що сталася така  ситуація та до Вас надійшов товар не в повній комплектації. Наш магазин відреагував на Вашу скаргу та запропонував Вам повернення коштів, на що отримали відмову. На жаль інколи трапляються випадки не повної комплектації.  Перепрошуємо, що завдали Вам клопоту!
Евгения Третяк не рекомендує цей магазин
11 грудня 2021

Купив: Плитка Атем LOANO MT 20x60..., Замовлення №682954

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Я так обрадовалась, что нашла нужную мне плитку! Остатки по акционной цене. Купила. Жду. Через сутки звонок. "Вы заказывали. Мы проверили. Битая. Не можем отправить. Деньги вернут в течении 3 банковских дней. Ждите" Ни тебе "здрасьте", ни мне "до свидания"... Хоть бы извинились...
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Так, ми дійсно перевіряємо наявність та стан акційного товару, перш ніж підтвердити замовлення клієнта (в цьому випадку це були залишки плитки в об'ємі 3 кв.м). На жаль з Вашим замовленням склалося так, що плитка виявилася пошкодженою. Перевірте свій банківський рахунок,  вчора було проведено повернення коштів (з сумою замовлення до 100 грн не завжди надходять смс). Перепрошуємо, що не змогли відправити Вам обраний товар.
Annet YuY не рекомендує цей магазин
9 грудня 2021

Хотів купити: СТІЛ NOWY STYL MODERN LITE BLACK (18) D700 (CH)

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Так, ви дійсно оформлювали замовлення  за ціною 1269 грн, але  якщо Ви детальніше розглянете власний скрін, то навпроти адреси Київ, Чабани написано «в наявності  1-шт» і ціна нижче ніж на маркеті в Херсоні  (звідки Вам і оформлювали замовлення). Чому ціна акційна тобто 1269 грн замість 1692 грн, саме через те що стіл залишився в ОДНІЙ позиції на вітрині й такі товари як правило ми не маємо змоги відправляти Новою Поштою, оскільки вони знаходяться вже у зібраному стані та  можуть не мати товарного вигляду (та потребують попереднього огляду). Наш, менеджер в телефонній розмові попередив Вас про те, що ціна є 1692 грн, Ви скасували замовлення. Перепрошуємо, за те, що ми не коректно донесли Вам певну інформацію що до вартості товару.
Яна Брехова не рекомендує цей магазин
6 грудня 2021

Купив: Газоблок, Замовлення №679470

Ужасное обслуживание! Зачем вообще создавать интернет-магазин, в которому невозможно что-либо купить? Информация на сайте абсолютно не актуальна по наличию. Звонишь на линию поддержки - в ответ - для того, чтоб узнать актуальное наличие, оформляйте заказ. Оформляю заказ и жду два дня(!) звонка, чтоб услышать, что товара нет.
Юрій Матійчик не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Хотів купити: Планшет Samsung, Замовлення №679767

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Зробив замовлення на сайті Нова лінія. Ціна відповідала ціні на Хотлайн. Через 6 год. передзвонили від Нової Лінії і сказали, що ціна піднялась на 800 грн.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Ми перевірили ціни, дійсно сталася помилка. Ми щиро перепрошуємо, що ввели Вас в оману. Та наш менеджер намагався вам додзвонитися протягом першої години після Вашого замовлення, але не зміг.  Ще раз, перепрошуємо за ситуацію яка склалася,  ми будемо плідно працювати над покращенням сервісу !)
диана алмаева не рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: Капці домашні La Nuit Bow р. 38-39 сірий x 1 26.50 грн. Капці домашні La Nuit Bow р. 38-39 рожевий, Замовлення №676496

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Заказала три пары домашних тапочек. Оплатила сразу. Связались на следующий день сказали что нету в наличии и деньги вернут. Двое суток прошло деньги не вернули. Звоню менеджерам ставят в постоянное ожидание на гудках. Никто ни разу не взял трубку ни по одному номеру. По почте ответа тоже нету. Деньги не вернули.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Кошти були відправлені на повернення 25.11.21, перевірте будь ласка свій банківський рахунок. Приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася та данного товару вже не було в наявності.
Asichka Belik не рекомендує цей магазин
22 листопада 2021

Купив: Щит навісний E.NEXT Шкаф металлический, под 4мод., герметичный IP54, навесной, с замком (s0100127), Замовлення №67553

zivert не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Купив: кухня варшава, Замовлення №заказ 671152 и 671151

Юрій Худзь не рекомендує цей магазин
12 листопада 2021

Купив: Клавіатура Logitech MX Keys Wireless Illuminated Graphite (920-009417), Замовлення №672504

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Як і очікувалося, товару в наявності не виявилося.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Нам шкода, що обраного або ж очікуваного Вами товару не виявилося в навності. Але ми впевнені, що на сайті ви зможете знайти для себе хорошу альтернативу!
Charly Braun не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
5 листопада 2021

Купив: Клавіатура Logitech B100 Optical Mouse Black (910-003357), Замовлення №666110

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Заказал компьютерную мышку в момент акции на новой линии, оформил доставку новой почты и сразу оплатил заказ (к сожалению) Неделю ждал отправки товара, но после заказ был автоматически отменён. Причину мне не сообщили, на горячую линию так и не получилось дозвониться. (Спустя минуту ожидания +- включается автоответчик) и так 4 раза неудачных попыток дозвониться и разобраться в сложившейся ситуации. Но хуже всего, что деньги обратно не вернули. Не денег, не товара.
Відповідь представника «Нова Лінія»
Доброго дня! Приносимо свої вибачення за ситуацію, що склалася. Відбувся технічний збій і Ваше замовлення не потрапило до менеджерів на обробку. Кошти були відправлені на повернення та мали вже вам надійти. Компанія приносить вибачення за тимчасові незручності.
Прошло уже 3 недели, деньги так и не поступили на счет. Прошу разобраться в данной ситуации.
14 листопада 2021 Відповісти
Представник магазину «Нова Лінія»
Доброго дня! Перевірте уважно Ваш рахунок за 05.21.21 були відправлені кошти.
17 листопада 2021 Відповісти
С большим опозданием деньги все же были возвращены. Спасибо за решение данной проблемы.
17 листопада 2021 Відповісти