Мария Короленко не рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Хотів купити: LG ТВ

Магазин из серии, у нас нет этого товара, но вот есть похожий, но конечно же ДОРОЖЕ
Николай Зубарев не рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Хотів купити: Телевізор LG OLED55C3

Як пояснили консультанти магазину такого товару як LG OLED55C3 у них не існує. Наявні інші моделі за іншою (більшою) ціною.
Yuriy T4 не рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Хотів купити: Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN33NW206, Холодильник з морозильною камерою Bosch KGN33NW206

Ціна на товар при зверненні була заявлена на 10% вище ніж на сайті, а доставка в два раза вище ніж у конкурентів. Не має сенсу...
Антон Андрющенко не рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Хотів купити: LG 55UQ7500, Телевізор LG 55UQ7500

Виставляють з низькою ціною, потім рекомендують купити щось інше. Не витрачайте на них свій час
Владислав Безай рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Телевізор Samsung UE55CU7172, Замовлення №б/н

Alexey Kolesnikov рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Samsung RS66A8100S9, Замовлення №342806

Гарний сервіс та менеджер Андрій. не з першого разу зміг приїхати забрати, але переніс і все видали в інший день, все гуд було при покупці
Юрий Черкашин рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: LG OLED65C3, Телевізор LG OLED65C3, Замовлення №341951

все добре
Владимир Вильямс рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: gq55qn90c, Замовлення №1707398152/67/342889

10.02.24 мав змогу купити телевізор gq55qn90c, хочу спершу відзначити професійність менеджера Дениса , дуже великий молодець , підхід професійний навіть дуже ) зробив змогу вибрати з двох телевізорів різних моделей , все показав та розповів за кожен з цих телевізорів , респект ! Однозначно рекомендую цей магазин , спитаєте чи повернусь ще ? Звісно повернусь ! І буду рекомендувати своїм знайомим !ще раз повторюсь , Денису велике дякую !телевізор пушка , бажаю вам більше клієнтів та успіхів !
Андрій Ткачук не рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Хотів купити: Телевізор Samsung UE65CU7102, Телевізор Samsung UE65CU7102