Ігор Петрович рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Купив: Автомагнітола Nakamichi NQ512BR, Замовлення №15671

Все супер. Робота магазину на вищому рівні, все оперативно і точно. Дякую.
Mykhailo Cherkasy рекомендує цей магазин
15 січня 2023

Купив: Линзы Baxster FL-B1 3\' H11 ПТФ, Замовлення №15676

Гарний магазин, та якісне обслуговування. Привабливі ціни. Переробив свої птф, дуже задоволений
Станислав Запасько рекомендує цей магазин
4 листопада 2022

Купив: Teyes CC3 3/32 for Lexus IS250, Замовлення №15293

Магазин супер! Все нюансы, которые у меня были, вроде проблемы с оплатой магазин решил на 10/10. Отправили товар в сроки, запечатан хорошо. После установки появились несколько вопросов, на которые представитель магазина быстро и абсолютно дружелюбно ответил. Теперь, если мне будет необходимо оборудование/запчасти на автомобиль - буду обращаться только к этим ребятам.
Представник магазину «Арнаж»
17 січня 2023 Відповісти
Эдуард Харенко рекомендує цей магазин
9 вересня 2022

Купив: Штатная магнитола AMS T1010 3+32 Gb Volkswagen Passat 7 B7 2010-2015

Хотел заказать ГУ Тиайс. Менеджер проконсультировал, посоветовал вариант интереснее, который мне подошёл лучше. Спасибо огромное менеджеру за совет, консультацию. Теперь буду пользоваться вашим магазином всегда.
Представник магазину «Арнаж»
17 січня 2023 Відповісти
Анатолий Богомолов рекомендує цей магазин
18 лютого 2022

Купив: Циклон 7097А дСП, Замовлення №14537

Товар получил, работает отлично. Отправили быстро. Рекомендую.
Сергей Сергиенко рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Купив: Audiosource

Oleh Plitka рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: светодиодные bi-led линзы aled projector xlp-j 6000k, Замовлення №14384

Добрый день! Покупал светодиодные bi-led линзы aled projector xlp-j 6000k, по оплате частями, товар соответствует описанию, отправили в оговоренные сроки, спасибо большое!
Oleh Dutko рекомендує цей магазин
28 січня 2022

Купив: Імобілайзер skybrake dd5, Замовлення №15525

Співпраця чудова, дякую
Sergey Trenbach рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Автомагнітола Akai CA017A-9007U, Замовлення №14104

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Хороший продавец! Всё вежливо и оперативно.
Відповідь представника «Арнаж»
Дякуємо Вам за замовлення. Приємного користування. Будемо раді Вашим замовленням знову!
23 листопада 2021

Купив: Штатная магнитола Teyes CC2 Plus 3GB+32GB 4G+WiFi Subaru Forester 4 (2016-2018), Замовлення №14008

Дякую колективу магазина. Про товар, пока нічого сказати не можу, ще не встановив.