Олександр Футерко рекомендує цей магазин
18 жовтня 2021

Купив: Акустика Calcell CP-625C, Замовлення №13763

Мої знайомі вже багато чого замовляли з цього сайту і порекомендували мені. Динаміки взагалі топ підключав через магнітолу. Навіть не очікував що за такі гроші вони можуть так звучати.
Відповідь представника «Арнаж»
Дякуємо Вам за замовлення. Приємного користування. Будемо раді Вашим замовленням знову!
Vladimir рекомендує цей магазин
12 жовтня 2021

Купив: Світлодіодні автолампи DECKER LED PL-01 5K H7

Хороший магазин покупаю у них уже не первый раз, всё что брал, было в наличии, отправили быстро. Брал данные лампы для Hyundai i30 PD 2021г. Установлены в ближний (линза) и дальний свет (рефлектор). Ассортимент магазина хороший, я доволен всем.
Oleksandrrosolovskyi рекомендує цей магазин
4 вересня 2021

Купив: Охоронна система, двостороння автосигналізація Pandora DX 40BUA, Замовлення №13559

Рекомендую магазин! Жодних зауважень!
Sanya Gramotin рекомендує цей магазин
28 серпня 2021

Купив: Автомагнитола, Рамка перехідна AWM Переходная рамка 781-07-102 для Opel Astra H/Corsa D/Zafira B, Замовлення №13471

Рекомендую магазин. Быстрая отправка товара, цена соответствует заявленной. Рамка не подошла к магнитоле, но рамку вернул и деньги возвратили. Заказал другую в этом же магазине
Леонид Оксаниченко рекомендує цей магазин
27 серпня 2021

Купив: Автомобільний відеореєстратор Gazer F155

Отличный сервис, рекомендовали разные варианты регистраторов при подборе к моему авто. Рекомендую данного продавца!
Андрей Гавинчук рекомендує цей магазин
5 серпня 2021

Купив: Alphard Hannibal MH-60

Спасибо, отличный магазин. Порадовала покупка частинами от монобанку????
Дима Берездецкий рекомендує цей магазин
9 липня 2021

Купив: рамка перехідна hyundai i30

Отличный магазин, консультан подобрал нужный товар, все Супер! возврат денег за неиспользованій товар прошол без проблем. рекомендую.
Константин Бородий рекомендує цей магазин
6 липня 2021

Купив: Акустика в авто

Отличный магазин, классный выбор, покупаю товар не первый раз. Плюс покупка через оплату частями. Супер.
Олег Курбатов рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Купив: Автомобільний відеореєстратор DDPai mini5

Отличный магазин,цены отличные,персонал отличный!Рекомендую
Андрей Бочаров рекомендує цей магазин
5 липня 2021

Купив: Бездискова MP3-магнітола Pioneer MVH-S320BT

Швидко та зручно. Відправка в день замовлення. Можливість розстрочки.