Vadim Sherbak рекомендує цей магазин
21 березня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23+ 8/256GB Phantom Black (SM-S916BZKD), Замовлення №900000053400823

Замовлення було виконано вчасно, все дуже швидко та зручно . велике дякую за сервіс .
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Вадиме, я вдячна Вам за те, що гідно оцінили сервіс нашого магазину. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. Опишіть, будь ласка, більш детальніше питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Степан Вервега рекомендує цей магазин
16 березня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №900000053400766

Магазин работает очень пунктуально. Сразу после того, как я оформил заказ, мне позвонили и уточнили все детали. Они также вовремя отправили мой заказ и незамедлительно уведомили меня об этом по СМС. К сожалению, "Новая почта", которая должна была доставить мой заказ, не выполнила заявленные и согласованные сроки доставки, и я получил свой товар только вечером 4-го марта, с задержкой в 2 дня.
Представник магазину «Eldorado.ua»
Степане, ми раді, що якістю обслуговування в нашому інтернет-магазині Ви залишились задоволені. Для нас завжди важливо, щоб покупець був задоволений не тільки своєю покупкою, але і якістю обслуговування.  Опишіть, будь-ласка, більш детальніше питання по фіксальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Світлана Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
17 березня 2023 Відповісти
Максим Пархоменко рекомендує цей магазин
12 березня 2023

Купив: Смартфон realme C33 4/128GB Aqua Blue, Замовлення №900000053400926

Звертався за покупкою іншої моделі Realme,але її не було в наявності, про це дізнався вже після замовлення від менеджера. Замовив іншу,прийшло за 2 дні, нарікать немає. всим задовлений залишився.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Максиме, мені шкода, що товару який Ви замовили не було в наявності. Вдячна, що поділилися з нами враженнями про покупку і якість обслуговування в магазині. Наші менеджери завжди раді допомогти в підборі товару з найбільшою вигодою для Вас. Будемо намагатися і в прийдешніх покупках залишати у Вас, тільки позитивні враження. Бажаємо приємних покупок в магазині "Ельдорадо". З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Natalia Tarasyuk рекомендує цей магазин
11 березня 2023

Купив: Мультиварка ELENBERG MC 15, Замовлення №900000053400782

Привіт. Купувала тут мультиварку, все круто, відправили швидко, упакували надійно, доставка безкоштовна.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Наталіє, я рада, що якістю обслуговування в нашому магазині Ви залишилися задоволені. Бажаю Вам тільки позитивних емоцій від відвідування магазину "Ельдорадо"! З повагою, Анна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
DmitroB1988 рекомендує цей магазин
9 березня 2023

Купив: Водонагреватель ARISTON SG1 80 V , Замовлення №900000053400731

Все добре.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Дмитро, спасибі Вам, що поділилися з нами враженнями про покупку і якість обслуговування в інтернет-магазині. Опишіть, будь ласка, більш детально виникле питання по фіскальному чеку. Що саме Вам не сподобалося? З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Любовь Матвиенко рекомендує цей магазин
6 березня 2023

Купив: Пилосос безмішковий Bosch BGC21X350, Замовлення №176395

Гарне та швидке обслуговування в магазині Ельдорадо. Дякую!
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Любов, я рада, що Вам сподобалося обслуговування в нашому магазині. Для нас завжди важливо, щоб покупець був задоволений не тільки своєю покупкою, але і якістю обслуговування. Будемо раді Вас бачити знову. З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Не перший раз купляю в цьому магазині. Ввічливі привітні продавці. Товар, який цікавив, знайшла-мікрохвильова піч. Рекомендую цей магазин
8 березня 2023 Відповісти
Представник магазину «Eldorado.ua» відповів на коментар Маргарита И.
Маргарита, дякуємо Вам за відгук та за те, що поділилися з нами своїми враженнями та рекомендаціями. Користуйтеся придбаним товаром із задоволенням. Не забувайте приходити в Eldorado за порцією класного настрою! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
9 березня 2023 Відповісти
Александр Макаров не рекомендує цей магазин
4 березня 2023

Хотів купити: ELECTROLUX EW6T4062U

Відповідь представника «Eldorado.ua»
Олександре, дякуємо Вам за відгук. Нам дуже шкода, що виникла дана ситуація, приносимо вибачення за отримані неприємні емоції та завдані незручності. Ваш відгук зафіксовано і на даний час знаходиться в роботі. Зв'яжемося з Вами, як тільки отримаємо відповідь. Прохання очікувати. З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Daniyil Kolesnik рекомендує цей магазин
19 лютого 2023

Купив: Електронна книга PocketBook 628 Touch Lux 5 Ruby Red (PB628-R-CIS), Замовлення №C079-00437905

Зручний сайт, швидке обслуговування, швидка оплата
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Daniyil, дуже вдячні Вам за те, що знайшли час залишити відгук про свій досвід покупки в нашому магазині. Нам дуже приємно дізнаватися від покупців про те, що вони залишилися задоволені не тільки своєю покупкою, але ще нашим сайтом, обслуговуванням та процессом оплати. Будемо раді Вас бачити знову. З повагою, Гліб Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
Вадим Хомич рекомендує цей магазин
17 лютого 2023

Купив: Ноутбук LENOVO IdeaPad Gaming 3 15IHU6 Shadow Black (82K10190RA), Замовлення №900000053400280

Хороший магазин. Есть все новые модели ноутбуков. Забрал свою покупку прямо з магазина,CS GO тянет на максималках как и обещал консультант. Приветливый персонал. Цены средние. Они зарабатывают не на технике, а на услугах.
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Вадиме, я дуже рада, що замовлення було виконано настільки добре, що Вас спонукало про це залишити позитивний відгук. Бажаю Вам тільки приємних покупок в магазині "Ельдорадо"! З повагою, Альбіна Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua
VMaksim рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Смартфон OPPO A54 4/128GB Crystal Blue, Замовлення №900000053400684

Не сподобалося: наявність, фіскальний чек

Дякую за смартфон і гарну консультацію,а також за налаштування(встановлення додатків і іншого ).
Відповідь представника «Eldorado.ua»
Максиме, дякуємо Вам за відгук! Круто, що Вам все сподобалося. Будемо і далі розвивати наш сервіс, щоб радувати клієнтів. Користуйтесь придбаним товаром із задоволенням! Приємних вражень з Eldorado! З повагою, Ірина Команда підтримки клієнтів Eldorado.ua