Юлия рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Nintendo Switch OLED with White Joy-Con (045496453435), Замовлення №158205

Постійний покупець цього магазину. Завжди можна розраховувати на якість товарів та зручність обслуговування
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів =)
Виктория рекомендує цей магазин
8 січня 2024

Купив: Sony Dualshock 4 Berry Blue Version 2, Замовлення №158070

Швидка доставка. Замовлення прибуло швидше, ніж очікувалося. Точність та швидкість обробки вражають
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Максим рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: Портативна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 1TB, Замовлення №157976

Упаковка мого замовлення виявилася ідеальною. Товар був дуже добре захищений від пошкоджень. Я вдячний магазину за увагу до деталей та турботливе ставлення до клієнтів
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів=)
Оксана рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Геймпад Sony DualShock 4 V2 Jet Black (9870357), Замовлення №157730

Мені призначили особистого менеджера, який надавав чудовий сервіс. Відповіді на мої питання надходили швидко та були повні та докладні. Менеджер допоміг вибрати товар, який ідеально відповідає моїм потребам.
Дякуємо за Ваш відгук :)
Валерій рекомендує цей магазин
2 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003), Замовлення №157626

Сповіщення щодо стану мого замовлення та регулярні оновлення були дуже корисними. Я завжди був в курсі подій і точно знаючи, коли очікувати свою посилку.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук:) Стараємось для наших клієнтів=)
Petro P рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Super Mario Bros Wonder Nintendo Switch, Замовлення №156790

Хороший магазин. Товар гарної якості, швидко зв?язались та доставили
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Андрей рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: Окуляри віртуальної реальності Oculus Quest 2 256 GB, Замовлення №157049

Магазин, який слідкує за сучасними тенденціями. Вони завжди у курсі новинок і трендів, що робить покупки тут особливо приємними. Велика подяка за актуальність та стиль
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Вова рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: It Takes Two PS4, Замовлення №156784

Цей магазин став для мене відкриттям. Великий вибір товарів та зручний сайт. Дуже приємно, коли замовлення виглядає так само, як на фото. Обов'язково повернусь за новими покупками
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Eugen Urdenko рекомендує цей магазин
25 грудня 2023

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003), Замовлення №156115

Це місце, де турбуються про своїх клієнтів! Персонал завжди готовий допомогти, відповісти на питання та вирішити будь-які труднощі. Завдяки їм кожна моя покупка стає особливою подією
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук:) Стараємось для наших клієнтів=)
Адриан Васильев не рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Play Statin 3 Slim, Замовлення №0000-018296

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Відповідь представника «GameShop.ua»
Доброго дня! Шкода що з Вами трапилась така ситуація :( В новорічні свята, діагностика дійсно займала більше часу, була велика завантаженість, приносимо перед вами вибачення =( Зараз все працює в регламентований сервісний термін. Дякуємо за зауваження, ви допомагаєте стати нам краще! Гарного дня, та приємного користування :)