Олег Деев рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: Геймпад Sony DualShock 4 V2 Jet Black (9870357), Замовлення №161025

Магазин часто оновлює асортимент і пропонує новинки, що робить кожен візит цікавим. Люблю відкривати для себе нові товари
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
Michael рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №160987

Класний експерт Євгеній допоміг зробити вірний вибір
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо Вам за відгук:) Раді що Вам все сподобалось=) Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацію по товару)
Олег Співак рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Grand Theft Auto V (GTA 5) PS5 , Замовлення №160836

Вражений рівнем деталізації на сайті. Фотографії високої якості та детальні описи допомогли мені зробити інформований вибір. Велике дякую за чудовий досвід покупки
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Микола рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Портативна колонка JBL GO 3 Gray (JBLGO3GRY), Замовлення №160767

Неймовірно зручний сайт для покупок! Можливість швидко порівняти продукти і переглянути відгуки інших покупців дуже допомогла у моєму виборі
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)
honoredeschamps548 рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox One S 1TB, Замовлення №160618

Приємний персонал. Сподобалося купував приставку, потім також привів за такою ж покупкою і свого колегу.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук :) Раді що Вам все сподобалось)
mariupol6500 не рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Microsoft Xbox Series S 512GB, Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №159134

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Покупал приставку с дополнительным джойстиком. Джойстик дополнительный прислали б/у (информации на сайте и при общении с менеджером не было). Кнопки люфтят. Корус царапан. Отправил назад, с требованием поменять на новый, сказали обмен с доплатой. Тот что отправлял так и не отремонтировали, прислали назад.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Доброго дня! Дуже шкода, що ви отримали негативне враження від купівлі в нашому магазині =( Дійсно, в комплекті з приставкою додатковий геймпад за замовчуванням комплектується без коробки, і менеджер вам запропонував зробити заміну на той що в коробці. Можемо замінити на інший джойстик. Якщо актуальна заміна, зателефонуйте, будь ласка за номером 0 800 33 00 12. Не можемо вийти з вами на зв'язок =(
В комплекте идет не просто геймпад без коробки, а б/у, причем не в лучшем состоянии (царапины на корпусе, дрифт стиков, плохое нажатие кнопок). Менеджер мне предложил сделать обмен на новый в коробке с доплатой. За что я должен доплачивать, если я покупал новую приставку с новыми джойстиками? То что он б/у нигде не указано. Если вы все таки решитесь на замену джойстика на НОВЫЙ - опять на 10 рабочих дней я вам старый отправлять не буду (уже отправлял, вы ничего не сделали). Сначала отправьте мне нормальный, а я отправлю потом старый. По поводу связи я уже писал - gsm связь не доступна мне. Писать в любой мессенджер
16 лютого 2024 Відповісти
Алина Лукашова рекомендує цей магазин
11 лютого 2024

Купив: Окуляри віртуальної реальності Sony PlayStation VR2 (9454298, 9454397), Замовлення №160532

Магазин найвищого рівня з продажу гаджетів. Обслуговування дуже добре.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Jakob рекомендує цей магазин
8 лютого 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Forza Horizon 5 (QAU-00054), Замовлення №160283

Завжди приємно повертатися до цього інтернет-магазину. Їх програма лояльності дійсно вражає – бонуси, знижки та спеціальні пропозиції роблять кожну покупку ще приємнішою. Клієнтський сервіс завжди на високому рівні, відповідаючи на всі запитання швидко та професійно. Це один із моїх улюблених онлайн магазинів
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів=)
Анна рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 1TB, Замовлення №160225

Дуже гарненне місце, зробили гарну покупку, дуже професійно і, головне!!!! ненав'язливо нас консультував продавець!!! Як покупець я задоволена
Відповідь представника «GameShop.ua»
Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацію по товару =) Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Антон Котовий рекомендує цей магазин
5 лютого 2024

Купив: Портативна колонка JBL Go 3 Blue Coral (JBLGO3BLUP), Замовлення №160029

Про техніку ще рано робити висновки, але супровід - супер. Денис давав поради і відповіді, допоміг прийняти рішення, усе спокійно і з почуттям гумору)) у магазині стильно, тепло і приємно пахне)
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Раді що Вам все сподобалось)