Анастасія Май рекомендує цей магазин
1 лютого 2024

Купив: PlayStation 1 Slim М, Замовлення №159720

Широкий вибір товарів, завжди допоможуть консультанти. Добре , що можна подивитись на сайті, який є товар в даному магазині та почитати відзиви, а в магазині безпосередньо перевірити та проконсультуватися
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Yuliia Nahliuk рекомендує цей магазин
30 січня 2024

Купив: Marvel Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition PS5 , Замовлення №159596

Покупка в цьому магазині дозволила мені значно заощадити час, який би я витратила на відвідування фізичних магазинів. Процес замовлення був швидким і легким, а швидка доставка означала, що я отримала свої товари майже відразу.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Костенко Олег рекомендує цей магазин
29 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + Wireless Adapter for Windows (1VA-00002), Замовлення №159532

Навігація по сайту інтернет-магазину була інтуїтивно зрозумілою, що значно полегшило процес вибору та покупки товару. Описи товарів були детальними та інформативними, дозволивши зробити обґрунтований вибір.
Дякуємо за Ваш відгук :)
Mykola Pryhodko рекомендує цей магазин
26 січня 2024

Купив: Mortal Kombat 11 Ultimate PS4, Замовлення №159274

Дуже сподобалась консультація в цьому магазині. Продавці так детально та уважно пояснили мені про товар, що хочеться прийти сюди ще раз.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів=)
Таня рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Elite Wireless Controller Series 2 Black (FST-00003), Замовлення №159195

Обожнюю клієнтоорієнтованих людей. Продавець люб'язно вирішив посприяти моєму бажанню купити товар (інший не запарювався і відправив би далі), за що дуже вдячна. Вийшла з покупкою та чудовим настроєм ! рекомендую
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо) Приємно чути=) Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацію по товару) Приємного користування!
Сергій Шишкін рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + Wireless Adapter for Windows (1VA-00002), Замовлення №159040

Новий улюблений інтернет-магазин! Доставка швидка, упаковка тщательна. Товари вражають своєю якістю, адже кожна деталь має значення. Задоволений обслуговуванням та якістю товарів.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів=)
Сергей Борзенко рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Геймпад Logitech G29 Driving Force Racing Wheel (941-000110, 941-000112), Замовлення №158874

Вражаючий магазин! Швидка доставка, і товари прибули без пошкоджень завдяки якісній упаковці. Клієнтська підтримка оперативно вирішує всі питання. Задоволений кожною покупкою тут, і точно повернусь за новими товарами.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Олег рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black (XOA-0005, QAT-00001, QAT-00002, QAT-00007, QAT-0, Замовлення №158773

Регулярні акції та знижки. Це завжди приємно, коли можна отримати якісний товар за доступною ціною.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Раді що Вам все сподобалось =)
Роман рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №158574

Привітний та допоміжний сервіс підтримки. Всі питання вирішують оперативно і з великою увагою.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Юлия рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 512GB (889842651386), Замовлення №158758

Я вже декілька років користуюсь послугами цього інтернет-магазину і не пам'ятаю жодного негативного моменту. Відмінна якість обслуговування та завжди вчасна доставка
Дякуємо за Ваш відгук =)