Андрій Короткий рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Razer Multi Platform Mercury Edition White (RZ04-02830400-R3M1), Замовлення №162108

Крутий асортимент, купа новинок, консультанти дуже люб'язні ?Все сподобалося! Рекомендую!
Дякуємо за Ваш відгук =)
Роман рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: EA SPORTS FC 24 PS4, Замовлення №161983

Магазин подобається, продавці привітні, часто купую
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Игорь рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Microsoft Xbox Series S 1 TB Carbon Black (XXU-00010), Замовлення №161802

Сьогодні отримував інтернет замовлення.Шкода не запамятав імя консульта, але хочу виразити подяку. Консультацію отримав 100%
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо Вам за відгук:) Раді що Вам все сподобалось=) Намагаємось завжди допомогти нашим клієнтам і надати якісну консультацію по товару)
Игорь рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Super Smash Bros. Ultimate Nintendo Switch, Замовлення №161832

Гарний магазин, продавці знають свою справу!
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємної гри!
Андрій Кузьменко рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: God of War Ragnarok PS4, Замовлення №161755

Заклад хороший, адекватні ціни багато консультантів які завжди порадять розкажуть; ну найкращий консультант Ярослав дай Бог йому здоров'ячко!
Відповідь представника «GameShop.ua»
Раді що Вам все сподобалось)
Олексадр Кравченко рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Телевізор Sony KD-43X75WL, Замовлення №161589

Хороший магазин! Якісно обслугувують, великий вибір техніки!
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук =) Приємного користування!
Филип Ворченко рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Розважальна гра Tactic Alias (54335), Замовлення №161578

Магазин топовий. Обслуговування клас . Продавці дуже приємні . Все дуже просто. Доставка миттєва. Просто знахідка для геймерів
Дякуємо за Ваш відгук :)
Стас рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 500GB, Замовлення №161320

Менеджери доволі приємні, швидко оформили замовлення.
Відповідь представника «GameShop.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Завжди стараємось для клієнтів=)
Мирослава рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Lies of P PS5, Замовлення №161382

Моє відкриття року! Завдяки його широкому асортименту і доступним цінам, я завжди можу знайти все, що мені потрібно без зайвих клопотів. Додатково радує оперативна доставка і привітний підхід персоналу. Обов'язково рекомендую всім!
Дякуємо за Ваш відгук :)
Григоренко Віталій рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 4 Slim (PS4 Slim) 1TB, Замовлення №161217

Магазин, який завжди працює на вас. Їхній асортимент постійно оновлюється і вражає своєю якістю. Завдяки їм я завжди впевнений, що отримаю тільки найкраще
Відповідь представника «GameShop.ua»
Супер!) Дякуємо за довіру)