Аліна Мегедин не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
7 лютого 2022

Купив: Термос Ranger 0,9 л, Замовлення №1136523

Все влаштовує. ОКРІМ того , що я спеціально зателефонувала , щоб уточнити гарантію на термос. Мені відповіли , що вони дають гарантію на 2 роки. Але коли я забрала замовлення , то була розчарована , бо гарантійний талон не був заповнений????. В мене виникло питання :"Як я поверну термос , якщо буде потрібно , якщо у мене незаповнений гарантійний талон? " Замовила 2 термоси. Все ціле , але факт , що талон не заповнений залишається фактом????. А взагалі то я задоволена товаром.
Відповідь представника «GRENKA»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Разом з гарантією збережіть, будь ласка, квитанцію, яку Ви отримали від магазину. У разі необхідності Ви зможете пред'явити ці два документи і отримати гарантійне обслуговування.
Богдан Коломєйчик рекомендує цей магазин
7 лютого 2022

Купив: СИЯНИЕ, ДОКТОР СОН, Замовлення №1135551

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Відповідь представника «GRENKA»
Благодарим за отзыв! Действительно, некоторые имеющиеся в наличии товары могут находиться на заграничных складах наших поставщиков. Доставка таких заказов требует больше времени и ее срок рассчитывается индивидуально. Если товар из Вашего заказа нужно ждать дольше обычного, наш менеджер сообщит Вам об этом по телефону во время подтверждения заказа. Об этом сказано на странице "Доставка" нашего сайта.
Олександра Біла рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Задача трех тел

Покупка прошла успешно! Быстрая отправка, сервис на оформление заказа отреагировал моментально! Спасибо большое магазину Гренка за качественный товар!
Відповідь представника «GRENKA»
Рады, что Вы остались довольны! Большое спасибо за отзыв.
Sirius1989 рекомендує цей магазин
26 січня 2022

Купив: Книги

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка

Цены соответствуют указанным на сайте grenka.ua. Заказ доставлен в оговоренные сроки. Сервисная поддержка работает оперативно. Спасибо коллективу интернет-магазина за выполненный заказ!
Відповідь представника «GRENKA»
Спасибо за оказанное доверие и отзывчивость! Не могли бы Вы сообщить номер заказа, чтобы Ваш отзыв не подозревали в неискренности? Иногда такие отзывы не проходят модерацию из-за опасений, что магазин сам пытается накрутить себе рейтинг.
Номер заказа 1127003. Кнопка "Редактировать" для отзыва отсутствует. Она есть только для этого комментария. Поэтому внести изменения в отзыв нет технической возможности. Отзыв и комментарий написаны клиентом интернет-магазина. Прошу модератора учесть мой отзыв в рейтинге grenka.ua.
26 січня 2022 Відповісти
Представник магазину «GRENKA»
Огромное спасибо за неравнодушие!
27 січня 2022 Відповісти
Олена Каплан рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Чизкейк всередині, Замовлення №1125177

Сервіс швидкий, книга в наявності все як в описі. Мінусів немає
Відповідь представника «GRENKA»
Дуже вдячні за Ваш час та відгук!
Toy for Joy рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Kena play station, Замовлення №15578

Все супер, спасибо. Отличный магазин
Відповідь представника «GRENKA»
Рады, что Вы довольны! Благодарность за отзыв.
Людмила Заторська рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Класична камасутра

Роботою магазину задоволена
Відповідь представника «GRENKA»
Дякуємо за довіру та відгук!
Светлана Чоткина рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: HOMO DEUS. КРАТКАЯ ИСТОРИЯ БУДУЩЕГО

В період єПідтримки, коли більшість відомих книжкових інтернет-магазинів не справлялись із замовленнями, сервісні центри не встигали обробляти замовлення і покупці вимушені були чекати свої замовлення дуже довго, GRENKA.ua справлялись на відмінно! Мої замовлення були відправлені вчасно, коли виникло питання - на телефон відповіли одразу і вирішили мої питання. Як на мене - все на вищому рівні! Дякую велике!
Відповідь представника «GRENKA»
Раді заслужити Ваше схвалення, й дуже вдячні за відгук!
Слава не рекомендує цей магазин
21 січня 2022

Купив: Анатомия гольфа, Замовлення №i01126295

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин відмовився робити повернення та обмін за неякісний товар. наклеїли штріх,шо прочитати на книзі неможливо. Магазин стверджує,що у нього немає самовивіз.
Відповідь представника «GRENKA»
Шановний Славо, за всіма мислимими законами і правилами порядності, це не є дефектом, за який покупець може вимагати обміну/повернення. Наклейка з ISBN на задній палітурці книги клеїться не магазином і є таким же атрибутом друкованого видання, як форзац, обкладинка, ляссе тощо. За 9 років нашої роботи це перший випадок, коли клієнт звертає увагу на положення наклейки і скаржиться на нього. Шкодуємо, що не поклали Вам екземпляр без наклейки.
Ольга Нетипайло рекомендує цей магазин
20 січня 2022

Купив: Трефовый Том, Замовлення №01118629

Посылку отправили вовремя,получила на 3 день после отправки на Укрпочта.Ребенок книгой доволен!!!! рекомендую!!!
Відповідь представника «GRENKA»
Рады, что Вы и Ваш ребенок остались довольны нашей работой и полученной книгой! Спасибо за отзыв.