Александр Приходько рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Літні шини Goodyear Eagle Sport 2 (205/55R16 91V), Замовлення №22820839

Дуже гарний магазин! Товар відправляють швидко якість висока!
Alexxxxxxxx рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: 215/70 R15 Arrivo Premiorri, Замовлення №22823051

Рекомендую магазин Шини Диски,підібрали чудово,купляв 215/70 Аріво Преміоррі.
Ihor Ivanitskyi рекомендує цей магазин
31 березня 2024

Купив: Літні шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65R15 91V), Замовлення №5562018

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Ігор. Дякуємо за відгук!
Віталий Чуприна не рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Continental ContiCrossContact LX2 (225/65R17 102H), Літні шини Continental ContiCrossContact LX2 (225/65R17 102H), Замовлення №5560618

Сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, фіскальний чек

Замовляв шини Контіненталь однієї моделі, отримав іншу модель дешевшу за ціною. Різничка вийшла 1500 грн. Магазин погодився, що відправили помилково іншу модель - пересорт, але різницю по ціні відмовилися повертати. Магазин не рекомендую.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Віталій! Ми визнали свою помилку, але відправили, навпаки, дорожчі шини. Ми залюбки замінили б шини на ті що були замовлені, але ви звернулись, коли вже шини були в експлуатації. Перевіряйте будь ласка замовлення при отриманні, або хоча б перед шиномонтажем, в такому випадку ми можем повернути або обміняти шини. Дякуємо за відгук!
Доброго дня, Шини-Диски. Згідно закону України я міг вернути шини на протязі двох тижнів незалежно від того їздив на них чи ні. Я не повертав. Але мова йде про 1500 грн різниці яку я переплатив. А ви робите вигляд, що так і має бути. Такі вчинки показують вашу натуру, як менеджерів, так і власників, якщо вони в курсі.
17 квітня 2024 Відповісти
Представник магазину «Шини-Диски»
Добрий день, Віталій. Згідно Закону України, ви можете повернути товар, якщо він не втратив товарний вигляд, а шини, які були в експлуатації, втрачають товарний вигляд. Шини які вам відправили, навпаки, дорожчі. Ми 100% не зацікавлені в таких ситуаціях і залюбки вам обміняли шини, якщо б звернулись, до початку експлуатації.
18 квітня 2024 Відповісти
sasha nechay рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Dunlop SP Sport BluResponse (205/55R16 91V), Літні шини Dunlop SP Sport BluResponse (205/55R16 91V), Замовлення №5559405

Купував шини Dunlop SP Sport BluResponse (205/55R16 91V, все сподобалось, доставили товар вчасно, все сподобалось, магазине рекомендую!
Александр Халепа рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Goodyear Eagle Sport 2 (195/65R15 91V), Замовлення №22787055

Все пройшло без сучка і задоренки.
Victor Yatsenko рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Gislaved EURO FROST VAN 235/65 R16C 115/113R;, Замовлення №5513485

Постійно користуюсь послугами магазину. Купую шини як для особистого авто так і на службові автомобілі. Обслуговування на високому рівні. Рекомендую до співпраці.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Віктор. Дякуємо за відгук!
Олег Говрас рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Літні шини Michelin Primacy 4 (195/60R15 88H), Замовлення №22782631

менеджери компанії досить детально і швидко відповідали на питання. Пішли на зустріч з розумінням при покупці товару, за що особливе дякую. при отриманні товару були деякі питання, але запевнили що все вирішиться без проблем, якщо на то буде необхідність. на сьогодні негативу немає і дуже сподіваюсь що і не буде )
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Олег. Дякуємо за відгук. Ми впевнені, що все буде добре і ваша покупка буде вас тільки радувати.
Шины вже встановили, все добре. Ще раз дякую менеджерам за розуміння. трохи згодом напишу відгук на сам товар )
21 березня 2024 Відповісти
Світлинка рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Літні шини Goodyear Eagle Sport 2 (205/55R16 91V), Замовлення №5555709

Обрала спочатку шини Debicа, однак продавець повідомив, що їх немає на складі, під замовлення тільки. Чекати не хотілось, тому продавець порекомендував інші шини. Дякую за оперативність!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Світлана. Дякуємо за відгук!
ALIK LORYAN рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: 4xGislaved Ultra Speed 2 255/40 R19 100Y XL FR, Замовлення №5555739

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Алік. Дякуємо за відгук.