Виталий Лущик рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: 4xContinental PremiumContact 7 245/45 R19 98W, Замовлення №5554702

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Віталій. Дякуємо за відгук!
Dmytro Zakharko рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Continental PremiumContact 6 225/55 R19 103V XL FR, Замовлення №5554174

Але резина прийшла дуже брудна, наче на ній вже їздили, хоча по протектору не скажеш
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Дмитро. Шини не те що нові, вони тільки з заводу приїхали, достатньо перевірити дату виробництва. На жаль, на новій пошті, такі випадки транспортування бувають. Дякуємо за відгук!
нажаль Нова Пошта останнім часом засмучує (( мало того що ціни піднімають, ще й якість доставки/збереження все гірше і гірше...
13 березня 2024 Відповісти
Rusik Rusik рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Toyo Observe S944 195/65 R15 91H, Замовлення №№ 22164772 від 07.07.2022

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Руслан. Дякуємо за відгук!
Максим Кушнір рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Gislaved Ultra Speed 2 225/50 R17 98Y XL FR, Замовлення №22764890

Помилково купив шину іншого розміру. Повернув в магазин, запропонували повернення коштів або почекати надходження нових шин потрібного розміру. Обрав варіант 2. Через місяць перетелефонували та прислали шину потрібного розміру. Дуже гарне відношення, та приємна консультантка. Дякую!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Максим. дякуємо за відгук!
Sergey656 рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Зимові шини Kapsen RW501 (195/65R15 95T), Замовлення №22677235

Купив зимові , шинами залишився задоволений, сервіс на висоті, велике дякую менеджеру Богдана що порекомендував дану модель, гребуть по снігу та сніжній каші дуже добре, буду незабаром купувати літні шини. Рекомендую
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Сергій. Дякуємо за відгук!
Оленька рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Зимові шини Hankook Ventus Prime 3 K125 (195/65R15 91V), Замовлення №22562997

Все четко ! В большом восторге осталась от менеджера по имени Богдан ! Вопросов нет !
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Ольга. Дякуємо за відгук!
Шаман 2 рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Зимові шини Uniroyal RainExpert 3 (235/60R16 100H), Замовлення №5552389

Все на професійному рівні!
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день. Дякуємо за відгук!
Руслан рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: шини arivo premio arzero 205/55 r16 94w xl, Замовлення №22758628

Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Руслан. Дякуємо за відгук!
Нео Нео Нео рекомендує цей магазин
7 лютого 2024

Купив: Kaspen, Замовлення №5551019

Купив взамін пошкодженого. Зв'язалися швидко, відправили вчасно. Нормальна професійна робота. Мені сподобалося.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день. Дякуємо за відгук!
Oleh Horychko рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Зимові шини Debica Frigo HP 2 (205/55R16 91H), Замовлення №5549590

Купував зиммові шини Debica Frigo 205/55/16 , дуже задоволений сервісом, спілкуванням з менеджером, кваліфікований працівник знає свої справу. Замовлення отримав на наступний день. Про шини поки що багато сказати не можу, , два дні на них покатався, але на снігу дуже добре. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Шини-Диски»
Добрий день, Олег. Дякуємо за відгук!