31 грудня 2014

Заказывала камеру GoPro 4 black, доставили товар быстро ,в тот же день,была приятно удивлена. Рекомендую данный магазин для выбора подарков.
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. З Новим Роком :)
McKane не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 грудня 2014

Хотів купити: Замовлення №68ab02272

Спасибо магазину, за потраченое в пустую время... Позвонил по телефону и уточнил наличие, соответвие цены и оригинальность зарядки. Сделал заказ через корзину. На следующий день мне перезвонили и сказали, что товар уже на пункте выдачи. Прихожу за зарядкой, а продавец говорит, что её здесь нет. Спрашиваю "Как нет?", отвечает - "Ну вот так...". Хорошо, хоть не пытался мне продать китайскую копию, которая лежала у них на витрине...
Представник магазину «macradar.com.ua»
Доброго дня. Дякуємо за відгук. Ви набирали на іншу точку видачі і вам сказали що зарядний пристрій є на магазині. По помилці там були лише ОЕМ. Для вирішення проблеми можемо вам зарядний пристрій доставити додому або ви можете завтра прийти в магазин якщо ще не купили.
29 грудня 2014 Відповісти
McKane відповів на коментар Сергій
По-моему, не суть важно куда я набрал - я выяснял оригинальность зарядки и соответсвие цены. Делая заказ на сайте, я указал и пункт выдачи и еще раз написал в комментариях, чтоб моё время не тратили, если зарядка не оригинальная. И уже на следующий день, мне звонили и говорили о том что товар на пункте выдачи, который я указал в заказе. Я могу прийти снова и забрать зарядку, но опять же если всё так как мне говорили в первый раз: она оригинальная, в упаковке и цена соответствует указанной на сайте.
29 грудня 2014 Відповісти
Представник магазину «macradar.com.ua»
http://macradar.com.ua/ru/component/virtuemart/search?virtuemart_category_id=0&limitstart=0&option=com_virtuemart&view=category&keyword=md813 Є ОЕМ, є оригінал без коробки і є в коробці. Оригінал без коробки можемо по ціні ОЕМ віддати. Це з комплектів іфонів. На Пушкінській ЗУ без коробок є в наявності, якщо треба буде в коробці можемо привезти блище до 17,00.
30 грудня 2014 Відповісти
24 листопада 2014

Нормальні хлопці! Придваб модем Haier CE81b видавав на інтеретелекомі 5 мегабіт. Але вирішив підсилити сигнал, подзвонив, сказав, що потрібна антена і перехідник, все підібрали без проблем. Теперь видає 9 мегабіт! До тогож технічний косультант був дуже люб'язний і добре "підкований" на 3G. Так що іншим компаніям є чому повчитися. Щасти Вам у роботі. Дякую за допомогу і якісний інтернет.
Дякуємо за відгук!
24 листопада 2014

Кипил Ipad Mini, была необходимость в постоянном интернете, ребята предложили 3G модем с wi-fi от интертелеком. Спасибо Вам огромное за сервис и помощь в выборе :)
Дякуємо за відгук :)
21 листопада 2014

Магазин впечатлил!) 1. Я долго терялась, что мне нужно. Но сотрудник мне очень хорошо все пояснил и помог определиться. 2. Установка ПО быстрая. 3. Тех.поддержка после покупки (чего ваще нигде не найдешь). 4. Лаконичные цены. 5. Спасибо за отличное настроение и помощь!)) Всем советую!!!
Дякуємо за відгук).
Осман Каримов рекомендує цей магазин
1 листопада 2014

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук, сподіваємось на співпрацю в майбутньому :)
30 жовтня 2014

Чудовий магазин! Робити покупки в MacRadar одне задоволення. Швидка доставка. Дуже приємні, відповідальні працівники. Таке уважне і одночасно невимушене ставлення до клієнта в нашій країні зустрічається дуже рідко.
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за теплий відгук :)
24 жовтня 2014

Всем довольна!!!!!!
23 жовтня 2014

Проконсультировали быстро, точно, осталась очень довольна)))) Хороший магазин, работа на высшем уровне !!!
23 жовтня 2014

Магазин хороший, проконсультировали супер, советую, норм магаз!))