Northwood рекомендує цей магазин
1 серпня 2015

Купив: Клавіатура Apple Wireless Keyboard (MC184), Неттоп Apple Mac mini (MGEN2) 2014

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, видача товару на складі, відвантаження товару

Не плохой магазинчик но расположение неудачное.... найти было трудновато, но магазин чистенький беленький. Продавцы все объяснили показали и ответили на все вопросы, что понравилось торгуют хорошей техникой Apple в заводской упаковке, в родных пленках и самое главное не восстановленные, все как надо. Покупал тут apple keyboard и mini, все хорошо, советую этот магазинчик.
Дякуємо вам за відгук :)
27 липня 2015

Купував Novatel Wireless MiFi 5510L, Samsung SCH-LC11 за адресою просп. Победы, 18. Сервіс на вищому рівні, все зробили швидко та якісно. Персонал магазину привітний і знає свою справу! РЕКОМЕНДУЮ!
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Дякуємо за відгук. Чекаємо ще вас :)
Olga рекомендує цей магазин
22 липня 2015

Купив: Замовлення №d68703039

Покупала macbook 12 gold. Хорошо проконсультировали и быстро доставили. Спасибо.
2 липня 2015

По рекомендации друзей приобрел себе iPhone 6 16GB Silver именно тут, вещь не дешевая поэтому не хотелось брать в каких то непонятных Интернет магазинах хотелось взять в норм проверено магазе, с выбором не ошибся :) . Сервисом и качество также оперативность остался очень доволен. Всем рекомендую!!!!
Дякуємо за відгук.
kaspian не рекомендує цей магазин
22 червня 2015

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, видача товару на складі, відвантаження товару

Абсолютно нерабочий сайт.
Відповідь представника «macradar.com.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Все ніби поправили.
2 червня 2015

Заказывал макбук, все супер, доставили быстро! Сервисом доволен!
Дякуємо за відгук!
29 травня 2015

Купив: Клавіатура Apple Magic Mouse (MB829), Неттоп Apple Mac mini (MGEM2) 2014, Замовлення №0fbc02708

Купили макмини и мышку, на мышке сделали скидку. Спасибо!
29 травня 2015

Купив: Замовлення № f03602840

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину

Не сподобалося: асортимент

Відповідь представника «macradar.com.ua»
Добрий ранок. Вибачаємось за дану ситуацію, була проблема зі світлом і не всі замовлення відправили вчасно. Менеджер мав зранку вас набрати і пояснити. Зараз клавіатура у вас в місті на пошті. Ще раз наші вибачення за непорозуміння.
28 травня 2015

Недавно покупал Time Capsule,остался всем очень доволен)))
Дякуємо за відгук! :)
21 квітня 2015

Купив: Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 700D kit (18-55mm) EF-S IS STM (8596B031)

Очень быстро доставили товар на точку выдачи(не пришлось ждать несколько дней как у других). Ребята на точке выдачи технически грамотны, помогли настроить фотоаппарат(нервы у них крепкие ,вопросов было очень много) посоветовали защитные фильтры на объектив ну и кучу других "плюшек". Можно сказать: "Работали профессионалы" :) Спасибо коллективу магазина за быстроту,качество,и профессионализм в своем деле!
Дякуємо за відгук :)