Александр Токаренко рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №PH-0309/0028

Купував навушники airpods pro 2. Все добре, вже не раз беру техніку Apple саме в них, поки задоволений всим і все працює. Однозначно рекомендую даний магазин
Roman113 рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №РН-0309\002

Вже третя покупка в цьому магазині. Як завжди все швидко і по найкращій ціні
Новиков рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №РН-0306/0001

Дуже критий магазин, як і ціни! Дякую за швидку видачу мого замовлення) Швидко, дешево, гарно! Сподобались мені
Sergey 33 рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Смарт-годинник Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Titanium Case with Olive Alpine Loop - Medium (MREY3/MRFJ3), Замовлення №РН-0304/0023

Дякую що допомогли підібрати годинник, допомогли підібрати розмір, налалаштували, покупкою задоволений. Рекомендую.
Макс Ф рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Black (MTP03), Замовлення №PH-0301/0039

Все як завжди супер, дякую за оперативність.
Anastasiia92 рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation (MQD83), Замовлення №ФИЗ-0301/016

Обслуговування сподобалось. Навушники відправили в той же день, одразу після оплати. Рекомендую!
Di21 рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Стилус Apple Pencil 2nd Generation для iPad Pro 2018 (MU8F2), Замовлення №PH-0224/0026

Купували дитині на подарунок. В магазині допомогли визначитись з моделлю, підключили та все налаштували. Гарний магазин, приємний персонал. Рекомендую!
Anton-lubber рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №РН-0225/0007

Навушники оригінальні! Обслуговуванням задоволений! Рекомендую!
Oksana Magur рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 128GB Pink (MTP13), Замовлення №0221/0015

Купляла на подарунок і цікавила саме ця модель! Обслуговуванням задоволена! Телефон новий! Рекомендую
Мизантий Карамелькин рекомендує цей магазин
18 лютого 2024

Купив: Apple Watch Ultra GPS+LTE 49mm Titanium Case Blue/Gray Trail Loop (M/L) (MQF33, MQEJ3), Замовлення №ФИЗ-0215/010

покупкой доволен. все возникшие вопросы решены оперативно.