Бутина Светлана рекомендує цей магазин
4 січня 2024

Купив: Ляльковий будиночок Bambi My Lovely Villa (6981), Замовлення №9172

Всім раджу цей прекрасний магазин! Добре проконсультували, все швидко без зайвих слів. Дуже задоволена покупкою!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Світлана! Дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук!
Шишова Елена рекомендує цей магазин
22 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 6/128GB Blue, Замовлення №7647

Сайт простий, із замовленням проблем не виникало. Оформили швидко, доставили на адресу, як і домовлялися, вчасно. До речі, менеджер привітний і чуйний, з комунікацією все чудово))
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Олена! Щиро дякуємо Вам за купівлю! Приємно, що Ви залишилися задоволеними нашим сервісом :)
СеменоваВита рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10T 5G 8/128GB Moonstone Black (EU), Замовлення №00000007273

Купувала телефон у цьому магазині, дуже сподобався! Ціна відмінна, телефон працює швидше ніж мій старий. Задоволена обслуговуванням) Тепер це мій улюблений магазин!
Відповідь представника «SKYMARKET.ua»
Доброго дня, Віта! Щиро дякуємо Вам за купівлю та позитивний відгук! Нехай смартфон слугує Вам довго та приносить тільки позитивні емоції?
Семашко Роман рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Poco M5s 6/128GB Blue, Замовлення №7647

Добрий вечір. Хочу подякувати магазин за своєчасну відправку мого замовлення. Телефоном залишився задоволений, шукав саме в синьому кольорі. Дуже задоволений.
Vitaliy Shepel рекомендує цей магазин
26 листопада 2023

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Hazel, Замовлення №37401

Все пройшло добре , перед замовленням скинули фото коробки з серійником та пломбами, після передоплати в цей же день надіслали , прийшло те що замовляв , спілкування по телефону приємне. дякую
Куликов Антон рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 Wi-Fi 8/256GB Champagne, Замовлення №00000007481

Замовляв планшет на подарунок. Проблем з доставкою, оплатою, сервісом - 0. Рекомендую, магазин прям порадував.
Макаренко Света рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Смартфон Nothing Phone (1) 8/128GB Black, Замовлення №00000007399

Купувала у цьому магазині телефон через Call-центр. Консультант дуже активний і без проблем допоміг з вибором. Покупкою дуже задоволена, оскільки телефон підійшов за всіма параметрами. Дякую за швидку кур'єрську доставку та гарне обслуговування.
Оводов Богдан рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/256GB Phantom Black (SM-S918BZKG), Замовлення №00000007298

Чудовий магазин, чув тільки гарні відгуки про нього. Замовлення вислали вчасно. Телефон новий, пломби не пошкоджені. Я задоволений. Рекомендую магазин на 100%
Никита Ников рекомендує цей магазин
14 листопада 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 Pro 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №00000007223

Відмінний вибір, швидка доставка, гарантія від магазину є. Приємно мати справу із такими компаніями!
Удiмов Валерiй рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Інверторний бензиновий генератор Scheppach SG 1400i (5906225901), Замовлення №00000006777

Хочу поділитись своїм досвідом покупки у магазині. Замовляв тут бензиновий інверторний генератор. Прислали швидко, все добре. Персонал ввічливий. Від покупки залишились тільки приємні враження. Велике спасибі.