Ціна збігалась із заявленою на hotline
Роман рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Програвач вінілових дисків Technics SL-1500C Black SL-1500CEE-K, Замовлення №68266

Замовляю не вперше в цьому магазині, і думаю що не в останнє. Завжди все максимально швидко, точно і ввічливо. Приємно купувати в таких магазинах.
Maxim Smiekhnov рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Бездротові навушники Technics EAH-AZ60M2 Black, Замовлення №S68586

Починаючи від первинної консультації, закінчуючи розпаковкою навушників, справило на мене дуже приємне враження: вічливість, компетентність, швидкість, увага до деталей, навіть вилизана первинна документація (що дуже рідко зустрічається). Очевидно, що засновники/власники та працівники люблять свою справу. Відповідно до власного досвіду рекомендую співпрацю з Soundmag!
Dmytro Petrenko рекомендує цей магазин
22 липня 2024

Купив: Alesis Elevate 4, Pro-Ject Phono Box E Black, Замовлення №240722005

Менеджер з яким я спілкувався, був дуже досвітченим, допомогли підібрати товар, відправили дуже швидко, підказали по підключенню, все дуже сподобалось, дякую
Vikivovk рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: Lenco LS-480, Замовлення №240720016

Купувала вініловий програвач на подарунок для чоловіка! Дуже задоволена сервісом, продавець Нікіта просто золото, все показав і розказав, рекомендую даний магазин всім хто хоче отримати гарний товар .
Zheliba V рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sennheiser HD 350 BT White (508385), Замовлення №22530

Kyrylo Vakhrushev рекомендує цей магазин
30 травня 2024

Купив: Shanling Sono , Замовлення №Сервісне обслуговування

Хочу подякувати сервісному центру за врятовану пару навушників Shanling Sono. Загубив лівий. Сам не знаю, як то сталося. Думав, що це вже фініш, але знайшли окремо лівий і за розумну ціну відправили. Дякую, бо останнім часом із гаджетами не щастить, все ломаєттся, що аж не смішно вже. Ну і навушники ДУЖЕ сподобалися, використовую в парі з Shanling UA2. Звук прикрашений, але мені дуже подобається:)
dzheykat рекомендує цей магазин
29 травня 2024

Купив: Мікрофон студійний/ для стрімінгу, подкастів Audio-Technica AT2040, Замовлення №№66789

Хороший магазин и приятный менеджер который уведомил о том что в комплекте не идет xlr кабель и предложил также заказать у них по хорошей цене этот кабель, все прошло отлично, посоветовал взять 2 метра и не зря)
Vlad Savchuk рекомендує цей магазин
28 травня 2024

Купив: Мультимедійна акустика Edifier R1380DB Black, Замовлення №64417

100% клієнто-орієнтований магазин. Рік назад купувалась інша акустика, але була повернута, бо не підішла. Основним мотивом звернутись саме до цього магазина було безпроблемне повернення товару першого разу. З чеком та гарантією вкладється бланк повернення, я ні разу такого не бачив, щоб магазин так "заохочував" до повернення товару.
Лодыгин Александр рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Чудовий магазин і консультанти, прийшов купити офлайн навушники, якісно все пояснили, запропонували чудовий варіант який виявився навіть дешевше тих навушниуів на які я цілився. Дуже задоволений покупкою.
Oleksandr Chasha рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Mark Levinson №5909 Pearl Black (MLNO5909BLK), Замовлення №10002201