Татьяна Куценко рекомендує цей магазин
7 грудня 2022

Купив: Наушники JBL 510, Замовлення №221203005

Наушники хорошие, магазин отличный, сервис хороший, никаких перезвонов, попросила написать в Вайбер - пишут, ни с кем не пришлось общаться. СМСки присылают, сроки не нарушают
Andy Burkovetsky рекомендує цей магазин
1 грудня 2022

Купив: UNIVERSAL AUDIO VOLT 176, Замовлення №221130021

Швидко доставили курьєром. Рекомендую
Тарас Денисюк рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Technics EAH-AZ60G-K, Замовлення №S28195

Співробітники чудові! Постарались і за годину доставили навушники, із гапантією. Я приємно вражений
Vadym Pecherskyi рекомендує цей магазин
9 жовтня 2022

Купив: Sony MDR-1AM2

В мене лонг-терм ревью продукту. Купував товар в січні 2021 року в місті Дніпро. Сервіс в магазині шикарний. Продавець допомогав визначитись з навушниками протягом 2х годин, так я дуже прискіпливий, навіть зачинив магазин на 15 хв пізніше. За це велике дякую. Навушники прекрасні по звуку та по якості. Майже 2 роки, а виглядають та звучать як нові (останні два фото - актуальний вигляд товару). Всім раджу вибирати навушники в живу та в цьому магазині.
Святослав рекомендує цей магазин
23 вересня 2022

Купив: Rode nth-100

Андрій Лапчик рекомендує цей магазин
20 вересня 2022

Купив: JBL reflect flow pro black, Замовлення №26594

Все чудово, повністю задоволений магазином та замовленням. Замовив вранці, відповіли одразу ж, того ж дня отримав кур'єром, рекомендую.
Лилия Никольникова рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Sennheiser Momentum True Wireless 3

Заказала наушники, в тот же день курьер доставил к двери дома. Но наушники не подошли и утром следующего дня мне без проблем поменяли на другие. Также приехал курьер и все было сделано максимально быстро и удобно для меня. Осталась самые приятные впечатления о магазине, как в плане консультации, так и покупки — обмена.
Bohdan рекомендує цей магазин
27 серпня 2022

Купив: jbl clip 4 black, Замовлення №26656

IhorL рекомендує цей магазин
24 серпня 2022

Купив: Technics EAH-A800, Замовлення №47388

Нещодавно замовляв навушники Technics EAH-A800 через інтернет-магазин "Soundmag". Дуже задоволений! Особливу подяку хочу висловити менеджеру магазину Ігорю за корисну інформацію про пристрій і врахування моїх побажань. Неодмінно ще скористаюсь послугами магазину! Дякую за чудовий сервіс, всім рекомендую.
Тарас Таганцов рекомендує цей магазин
17 серпня 2022

Купив: Наушники Sennheiser Comm PC 8 USB, Замовлення №48042

Гарна гарнітура, купуємо вже другу таку, велика подяка магазину за бездоганний сервіс та швидкість! Рекомендую магазин soundmag, хлопці професіонали, приємно мати справу!