Альона П. рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Гігієнічний душ + змішувач OMNIRES SYSYBI1BL , Гігієнічний душ + змішувач OMNIRES SYSYBI1BL, Замовлення №#202404119

купівля бідетки пройшла успішно, забирала самовивозом із Козелецькій , на складі все перевірила, товар сподобався, рекомендую.
webracer рекомендує цей магазин
13 квітня 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки Volle Sota 1538.110104, Замовлення №m202403296

Шукав змішувач саме такий який мені був потрібен. У всіх магазинах, яких я запитував його не було в наявності . В Кераміс спочатку також сказали, що немає у наявності, але потім перетелефонували, бо знайшли на складі в іншому місті і готові відправити. Так я отримав потрібний мені змішувач по адекватній ціні. Дякую.
Никита Поникаров рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2 Max, Замовлення №202404057

Купив зарядну станцію в пт - в понеділок вже була в мене. ВСЕ ДОБРЕ!
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. З повагою і любов'ю, команда Keramis.
Евсеева Мария рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Kaldewei Saniform Plus 170x75 (112600010001), Ванна Kaldewei Saniform Plus 170x75 (112600010001), Замовлення №2024032011

Доставили в срок, с ванной все ок, рекомендую
Mar44 рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Ламинат Kaindl Natural Touch Standard (K4420), Ламінат Kaindl Natural Touch Standard (K4420), Замовлення №#202403097

Замовила ламінат. Доставку зробили на наступний день. Товар без ушкоджень, колір співпадає. Можу рекомендувати
Alexxxxxx рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Змішувач для умивальника Omnires Y прихованого монтажу brushed gold (Y1215HGLB), Замовлення №#202403143

купівля змішувача пройшла успішно, спеціально хотів забрати самовивозом із Шевченка, щоб переконатися у кольорі та якості виробу. Все на високому рівні - обслуговування, консультація по встановленню та документи без зайвих нагадувань. Всім рекомендую.
Відповідь представника «Keramis»
Ivan Volkov не рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Ламінат Parador Basic 400 V4 32/8 мм дуб кристально білий , Замовлення №№ #2023082913

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

Просрочили доставку, досить довго обіцяли відправити, коли це було терміново необхідно. Почали писати у вайбер щоб не відміняв заказ, пообіцяли повернути частину грошей на карту. Як результат - просрочена доставка, обіцянок не дотримано, тільки зря промучився, як би знав що так буде то замовив ще десь. Раніше з цим магазином проблем не було
Serhii Mykhelev не рекомендує цей магазин
9 серпня 2023

Хотів купити: Ершик для унитаза Arino хром полированный (29505)

Замовлення було оформлене в понеділок 07 серпня. Метод отримання - самовивіз в Києві 10 серпня. Номер замовлення - 202308083. Було отримано смс-повідомлення з номером замовлення. Проте, станом на кінець дня середи 09 серпня, якоїсь інформації про готовність замовлення до видачі або інформації про його скасування не надходило. Звернення до онлайн-чату теж нічого не дало, схоже, що чат просто не працює, оскількі після 10 хвилин очікування надходить автоповідомлення про неможливість відповіді
Павел Бублик не рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Хотів купити: Kolo solo

Не сподобалося: оформлення замовлення

BlackAlex не рекомендує цей магазин
10 вересня 2022

Хотів купити: Alcaplast Simple APZ10-750M

Позвонил уточнить наличие и цену товара. Сказали перезвонят и не перезвонили. Цена скорее всего не актуальная, заявленная значительно ниже рынка. Безответственный магазин еще на этапе заказа, что было бы после оплаты - страшно подумать.