Ціна збігалась із заявленою на hotline
Яра сан рекомендує цей магазин
20 липня 2024

Купив: MAXUS LED SDL 8W 4100K (1-SDL-006-01), Стельовий світильник MAXUS LED SDL 8W 4100K (1-SDL-006-01), Замовлення №202407153

Спрацювали швидко,відправили наступного дня,документи та товар в повному порядку. Задоволений роботою цього магазину.
Ирина Герасимова рекомендує цей магазин
15 липня 2024

Купив: Змішувач для кухонної мийки Franke Atlas Neo 115.0550.424, Замовлення №202407119

Передзвонили швидко, змішувач був в наявності. Товар належної якості, хороша ціна, гарантійний талон, ввічливий персонал. По телефону отримали кваліфіковану консультацію ще й по мийках та подрібнювачах відходів, рекомендую магазин для співпраці
Відповідь представника «Keramis»
Дякуємо Вам Ірина за відгук про нашу компанію та рекомендацію. Звертайтесь до нас ще! З повагою і любов'ю, команда Keramis
Tati K рекомендує цей магазин
12 липня 2024

Купив: Змішувач для кухні Grohe Euroeco New хром (32750000), Замовлення №#m202407078

Замовляла кухонний змішувач. Дуже задоволена обслуговунням і швидкою відправкою, це було дуже важливо тому-що треба було поїхати з міста.
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Тетяна! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. Нехай змішувач служить довгі роки. З повагою та турботою, команда Keramis
olesyaaah рекомендує цей магазин
9 липня 2024

Купив: Умивальник GROHE Bau Ceramic 39440000, Замовлення №#202407057

Замовляли пізно ввечері у п'ятницю через сайт, наступного дня вранці передзвонила менеджер Наталія підтвердила ціну та наявність. Покупкою та якістю обслуговування залишились задоволені, рекомендую.
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день, Олеся! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Olegggx рекомендує цей магазин
30 червня 2024

Купив: Рушникосушарка Terma Quadrus Slim 1185x600 (WGQUS118060), Замовлення №#m202406257

Замовлення опрацювали швидко, забирали фізично у магазині, все переглянули. Приємний персонал, наявна можливість оплати карткою. Рекомендую.
Відповідь представника «Keramis»
Дякуємо Вам Олег за відгук про нашу компанію та рекомендацію. Звертайтесь до нас ще! З повагою і любов'ю, команда Keramis
Motyaa рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Ручний душ OMNIRES Yosemite-R, Замовлення №202406261

Искала в наличии в Харькове лейку, заодно предложили заменить шланг . Купила и его. Заказ оформили быстро, забрать можно прям в магазине. Быстро и удобно. Спасибо
Відповідь представника «Keramis»
Добрий день! Дуже раді, що ви отримали позитивний досвід в нашому магазині і будемо раді, допомогти вам знову. З повагою і любов'ю, команда Keramis
Представник магазину «Keramis»
1 липня 2024 Відповісти
AnastasiaU рекомендує цей магазин
24 червня 2024

Купив: Ламінат Vitality Style Aqua Protect 174, Замовлення №202406204

Відповідь представника «Keramis»
Дякуємо Вам Анастасія за такий розгорнутий відгук і рекомендацію нашого магазину. Насправді, це дуже корисно як для нас, так і для інших Клієнтів. Ми раді були вирішити Ваш запит з ламінатом від покупки до укладання, Звертайтесь до нас ще!
Татьяна Новиц рекомендує цей магазин
20 червня 2024

Купив: инсталляционная система Geberit Duofix для унитаза (458.126.00.1), Замовлення №#m202406148

покупала инсталяцию, хорошо упаковали быстро доставили, она была в наличии - рекомендую этот магазин , вежливые операторы
katherinans рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Кухонна мийка Lidz Handmade H5050 (LDH5050BRU35375), Замовлення №#m202406145

Оформила на сайті, швидко передзвонили та підтвердили замовлення, отримала на Новій пошті через день. Співпраця з магазином залишила лише приємні враження!
Alexxxxxx рекомендує цей магазин
14 червня 2024

Купив: Душова система GROHE QuickFix Get 25220001, Замовлення №#202406117

По замовленню на сайті все чесно, не брешуть про наявність товару. У всякому разі, мого) Доставка без проблем, в день оплати. Що ще тішить - Гарантія є і заповнена, на жаль, цим можуть похвалитися не всі. Товар цілий та вигляда потужно, не подряпаний, всі комплектуючі на місці теж чудово виглядають. Можу рекомендувати