Олег Батенский не рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Хотів купити: Пневматичний оливо-змазувальний агрегат Yato YT-07195 на 20 л

Не сподобалося: відвантаження товару

Неделю обещают по отправке товара Не рекомендую не надежный поставщик
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Олег! Ми дуже розчаровані, що у Вас залишився негатив. Через те, що оплата від Вас зайшла пізно у вівторок ми змогли його замовити лише у середу, Вас попередньо проінформувавши, що товар знаходиться у місті Харків. На жаль вони не змогли відправити нам у середу через "сусідів" зі сходу. Тому відправили нам у четверг та ми Вам у п'ятницю. Дякуємо, що допомагаєте нам стати краще!
weriktret рекомендує цей магазин
18 вересня 2023

Купив: магнітний тримач біт DeWalt , біта для шурупокрута Milwaukee Shockwave 30xLife , шліфмашина пневмати, Замовлення №3736

Один із наших постійних партнерів. Замовляли нещодавно набір інструментів, список вказав. Усі були в наявності, не довелося довго чекати. Відправляють зручним для нас способом, оперативно бачать оплати. Менеджер Олександр уже можна сказати як рідний. Дякую!
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня! Дякуємо Вам та чекаємо на Вас знов.
Влад рекомендує цей магазин
16 вересня 2023

Купив: Шланг спиральный полиуретановый AIRKRAFT, Замовлення №5806

Наш первый заказ в этом магазине. Купили тут по рекомендации партнеров. На наш товар к сожалению скидки не было. Но свой заказ получили быстро, качество хорошее и обслуживание. в Сторгом дали полную консультацию, подбирали действительно подходящий товар. Менеджер Александр компетентен, спасибо ему
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Влад! Дякуємо за зворотній зв'язок!
Иван Найда рекомендує цей магазин
15 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow Delta 2 (1024 Вт·год / 1800 Вт), Замовлення №ИСТ00004499

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Іван! Дуже вдячні за теплі слова!
Voloshka не рекомендує цей магазин
13 вересня 2023

Купив: Бензиновий генератор EPG-2800S, Замовлення №216688

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

я ще таких не зустрічав. Зробив замовлення на генератор декілька разів, вони навіть не передзвонювали, хоча товар висів на сайті в наявності. Повний ігнор.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня. Прикро, що це сталося, але номер замовлення не відповідає дійсності. Чи можете ви написати коректний номер або прізвище для вирішення цієї проблеми?
Заявка №216688 прийнята. Ми зв'яжемося з вами по телефону або надішлемо інформаційне повідомлення у Viber або SMS. Замовлення №216688 16.11.2022 Генератор газо-бензиновий EnerSol EPG-2800SL 16 499 ₴ Кількість: 1шт Олива моторна EnerSol Supreme-4T 1л 10W40 249 ₴ Кількість: 1шт
Представник магазину «STORGOM»
Дуже прикро, що ви звертаєтесь з даною проблемою тільки зараз, але в той період був дуже великій попит, тому обробити таку кількість замовлень фізично магазин не зміг. На разі, ми модернізувалися, та ви з легкістю можете замовити і отримати ваше замовлення в найкоротший термін, або забрати його в нашої точки видачі у м.Київ. Щоб згладити нашу провину, зможемо зробити для Вас знижку яку можете використати на любий товар за промокодом SORRY.
13 вересня 2023 Відповісти
Voloshka відповів на коментар Представник магазину
Тільки зараз пишу, а тоді заїжджав в магазин і питав коли буде оброблено замовлення, пообіцяли "вже на днях", взяли номер телефону і не передзвонили. Проблема не в тому, що ви не змогли обробити всі замовлення, а в тому, що ви заставляли людей чекати і чекати і чекати. Потрібно було попередити, що замовлення не може бути виконано і я б шукав інший магазин.
Yves Juneau рекомендує цей магазин
12 вересня 2023

Купив: Зарядна станція RIVER 2 Pro, Замовлення №8414

Купив тут зарядну станцію ЕкоФлоу. На сайті у них як ТОП продажів. Покупка не з дешевих, але своїх грошей варта. Зручний мобільний додаток, через який можна вмикати і вимикати у віддаленому режимі, заряд тримає +-10 годин на мої потреби. Сподіваюся на краще взимку і вірю в ЗСУ, але готуюся до гіршого
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Сподіваємось на краще!
Kind Wuysmel рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow River 2 Pro, Замовлення №3629

Висловлюємо подяку фірмі "Сторгом". Дали професійну консультацію, вчасно відправили товар (отримали вже на 3й день після оформлення). Зарядний пристрій перевірено і добре себе показує.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня! Дякуємо за відгук, чекаємо на Вас знов!
Pavel Kozlov не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
1 вересня 2023

Купив: Лічильник, Паливо годин, Замовлення №6786788

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, фіскальний чек

не виконують своїх зобов'язань, товар не відправляють 5-й день, не рекомендую !
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Павло! Нам прикро, що Ви незадоволені покупкою в нашому магазині. Ми пропонували Вам відправку напряму зі складу постачальника буквально на наступний день, але Ви відмовились. Вас попередили, що відправка з нашого склада буде довше приблизно як раз на ті самі 5 днів. Ми впевнені, що наступного разу такого непорозуміння не буде, дякуємо за відгук та чекаємо на Вас знов!
З‘язались придставники магазину, питання вирішено!!! Претензій не маємо.
Dualism рекомендує цей магазин
30 серпня 2023

Купив: Зарядна станція EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №292568

Все добре, доставка в обіцяні строки, жодних сюрпризів. Зарядна станція приїхала заряджена, що дало змогу перевірити товар і переконатись що не брак.
Андрій Сракатий не рекомендує цей магазин
14 серпня 2023

Купив: Блок живлення T500 500W AC ADAPTER, Замовлення №271358

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Андрій! Ми дійсно шкодуємо, що у Вас залишився негатив після покупки в нашому магазині. Прослухавши та проаналізувавши всі розмови та повідомлення, дійсно ми затягнули з відправленням. Обіцяли Вам 3 дні але вийшло 6. На жаль ми не можемо тримати більше 500 тисяч товарів які на сайті представлені. Зі сторони постачальника виникла затримка. Так як ця ситуація була 4 місяці тому, хочу Вас запевнити, що на зараз ми зробили дуже велику зміну у логістиці та прискорили терміни відправлення. Дякуємо, що допомагаєте стати нам краще!