fermerkot рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: подрібнювач гілок AL-KO Easy Crush LH 2810, Замовлення №ИСТ00005792

Придбав подрібнювач гілок AL-KO Easy Crush LH 2810 майже 2 місяці назад,працює відмінно,рекомендую,вдячний за консультацію працівнику компанії Микиті.
Йосип Драний рекомендує цей магазин
7 листопада 2023

Купив: маска зварювальна MC-4100, Болгарка (кутова шліфувальна) WS 13-125 XE (4935451410), Замовлення №302560

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: відвантаження товару

Оплачуєте замовлення в цьому магазині наперед та замовляєте доставку кур'єром? Будьте готові Storgom самостійно вирішить викликати кур'єра до себе на склад за ваш рахунок щоб забрати цю посилку. Неприємні такі дії та відбивають бажання купівлі тут чогось вдруге.
Дмитрий Блидун рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Зарядна станція DELTA 2 (ZMR330-EU), Замовлення №139

Замовляли в Сторгом зарядну станцію. Та модель, яку хотіли - її не було в наявності і нам порекомендували іншу. Але все ж поки що не до поспіху і погодилися почекати. За тиждень уже передзвонив менеджер, сказав, що привезли на склад і можемо замовити, навіть ціна трохи нижча виявилася, ніж спочатку на сайті. Покупкою залишилися дуже задоволені, до зими, думаю, буде коштувати набагато дорожче
Сергій Олександрович Архилюк рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Свердло по металу Milwaukee RedHEX HSS-G TiN 2 мм , Свердло по металу Milwaukee RedHEX HSS-G TiN 2,5 мм , Замовлення №308776

Дякую за якісні товари. Все пройшло швидко і без проблем.
Александр Слободянюк рекомендує цей магазин
6 жовтня 2023

Купив: Мотокоса бензинова STIGA SBC233D, Замовлення №921066

Вдячний Олексію за добросовісне ставлення до роботи. Людина не тільки продає а чутливо ставиться до запиту клієнта. Неодноразово звертався. Задоволений покупками та наданням послуг. Олексію бажаю постійних клієнтів, магазину збільшення продажів та процвітання бізнесу.
Ярослав Ткачук рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Купив: Інверторний газобензиновий генератор KS 3100iG S, Замовлення №355199850

Придбав Інверторний газобензиновий генератор KS 3100iG S, Дякуючи Олексію, який допоміг обрати генератор, підсказав, підібрав масло. Генератор працює чудово, тихо. Побачимо, як довго він прослужить
Андрей Сапсай не рекомендує цей магазин
2 жовтня 2023

Хотів купити: Акумуляторний оприскувач Forte CL-12A

Не рекомендую цей магазин. Менеджер дуже зайнятий і не перезванює що з заказом. З 22.09.23 р. по 02.01.23 р обіцяли відправити товар. Сьогодні менеджер сказав що товар не відправляли і відправляти не будуть.
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Андрій! Дуже шкода, що ми не змогли задовольнити Ваш запит. На жаль той товар, що був на складі - він неліквід. Тому прийнято було рішення закупити новий товар. На жаль постачальник дуже довго тягнув постачання на наш склад. Дякуємо за відгук та за те, що допомагаєте нам стати краще!
Сергей не рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: Акумуляторна безщіткова міні-пила ланцюгова Worcraft CHS-S20LiBM (13195), Замовлення №301409

Не сподобалося: відвантаження товару

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Сергій! Дуже шкода, що Ви незадоволені покупкою у нашому магазині. На жаль цей постачальник єдиний імпортер цього товару в Україні. Наш власник був з Вами на зв'язку до пізньої години у четверг та намагався вияснити де зараз знаходиться посилка та чому так довго. Ви у нас купували вже не перший раз та знаєте, що ми відправлення намагаємось зробити як найшвидше. Дякуємо за відгук та за те що допомагаєте стати нам краще !
Maxen не рекомендує цей магазин
24 вересня 2023

Хотів купити: Електрична газонокосарка Al-ko 3.82

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність

Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Максим! Дуже шкода, що нам не вдалось задовольнити Ваш запит. Ситуація в тому, що це була акція на товар зі складу. Обидва менеджери сказали Вам, що на складі дійсно було 2-шт, але перший відразу Вам повідомив, що обидві знаходяться у резерві за іншими покупцями котрі зробили замовлення трохи раніше. Як тільки ми обробили всі замовлення сайт автоматично змінив на стандартну ціну. Також на сайті ми інформуємо покупців, що товар залишився в обмеженій кількості та акції діють при наявності у вільному залишку на складі (додаю скрін). Будемо раді запропонувати альтернативу. Дякуємо, що допомагаєте стати нам краще!
Забув ще додати що я передзвонив на номер з якого мені телефонували з магазину і вже інший менеджер підтвердив що ця модель газонокосарки яку я замовляв, о диво, є в наявності)). І що він не знає ні про яку акцію і ціна на неї 4799грн.
24 вересня 2023 Відповісти
Nadiia Rem рекомендує цей магазин
23 вересня 2023

Купив: Инверторный генератор STIER SNS 200 с экономичным режимом, Замовлення №ФП000000090

В магазині працює фахівець Володимир, який професійно проконсультував з усіх питань, допоміг підібрати оптимальний варіант генератора відповідно до наших побажань. Все оформлено було оперативно і швидко. Саме до Володимира зверталися згодом за порадою та консультацією по придбанню іншого генератора та батареї. Вдячні за високу професійність, чіткість та приємне спілкування!
Відповідь представника «STORGOM»
Доброго дня, Надія! Дуже раді були задовольнити Ваш запит! Чекаємо на Вас знов!