AndrewAndrew рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пульт керування RadioMaster Boxer Radio Controller ELRS M2, LiitoKala Акумулятор без захисту 18650 3400mAh NCR18650B, Замовлення №65670

Все супер
ВалерійM рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: 2 шт. Відео окуляри для FPV Skyzone SKY04X PRO OLED 5.8G з приймачем SteadyView (SKY04XP) , Замовлення №65651

Все було оформлено професійно.доставкабула дужешвидка. Зворотній зв’язок чудовий!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Сергей Аксенов рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: мікрофонна радіосистема DJI Mic (2TX+1RX) CP.RN.00000197.01, Замовлення №65538

Все швидко, чітко, якісно. Тепер впевнений на майбутнє.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам все сподобалося! До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Ig K рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Elrs, Замовлення №65521

Все на супер рівні, вислали замовлення день в день
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Вдячні за відгук. Намагаємося працювати оперативно для наших покупців. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Александр Кумский рекомендує цей магазин
19 квітня 2024

Купив: Радиомодуль для аппаратуры Happymodel ES900TX V2 , Замовлення №65472

Швидко, якісно і вчасно
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за теплі слова! Прагнемо радувати своїх покупців! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Надія Джумеля рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Oukitel P2001E, Замовлення №65154

Зарядну станцію отримали швидко. Доставку оплатив продавець. Запаковано досить гарно. Є гарантійний талон. Гарне обслуговування
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Віталій Гаврищук рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Відео окуляри для FPV Skyzone SKY04X PRO OLED 5.8G з приймачем SteadyViev, Замовлення №65174

Дякую, товар отримав швидко, продавці ввічливі і компетентні. Покупкою задоволений,?
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук! Ми раді що все вийшло якнайкраще, будемо чекати нових замовлень) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Work_HKR рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Adventure Combo (CP.OS.00000270.01), Замовлення №64793

Все прошло Чудово та відповідно
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Олег Шенишевский рекомендує цей магазин

Купив: Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro, Замовлення №63973

Заказывал экшн камеру sj8 pro, отправили в тот же день, сертификат, гарантия, всё отлично, рекомендую!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Evgenii Nebesenko рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Пульт керування FPV RadioMaster TX12 Mark II EdgeTX ELRS (HP0157.0032-M2) , Замовлення №замовлення 64952

Я дуже задоволений співпрацею з цим магазином. Зранку замовив, оплатив, ввечері отримав ТТН Нової пошти, на наступний день мав товар. Зв'язались швидко, доступно відповіли на питання, оперативно обробили замовлення. Буду рекомендувати цей магазин.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно! З повагою, команда MotoStuff.com.ua