Ціна збігалась із заявленою на hotline
Александр Киев рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Відео-шолом і пульт управління , Замовлення №68609

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Ця команда розуміє,як професійно реалізовувати якісний товар по приємним цінам!!! Все зручно,вчасно і швидко!
Demchuk Volodymyr рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Радиомодуль для аппаратуры RadioMaster Bandit Micro 915mHZ ExpressLRS RF (HP0157.0063) Детальніше ht, Замовлення №№68506

Все супер!
Ruslan Black рекомендує цей магазин
24 липня 2024

Купив: Пульт керування FPV RadioMaster TX12 Mark II EdgeTX ELRS (HP0157.0032-M2), Замовлення №68503

Зв'язалися, діставили швидко, до магазину ніяких питань.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Aleksey Kurkov рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Skyzone SKY04O PRO OLED 5.8G HD , Кабель Vention HDMI to mini HDMI 3m Black (AGHBI), Замовлення №68383

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Igor Magas рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Пульт керування RadioMaster TX12 MKII ELRS M2, Замовлення №68297

замовленням задоволений, все працює, магазин додав до закладок
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Людмила Лосіцька рекомендує цей магазин
6 липня 2024

Купив: Комплект акумуляторів Liitokala NCR18650B 34B-PCB 3400mAh для пультів RadioMaster TX16S/TX12/Boxer (, Пульт керування для FPV RadioMaster TX16S Mark II (ELRS, Hall V4.0) (HP0157.0020) Детальніше https:/, Замовлення №67734 Детальніше https://

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Олександр Нестеренко рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: 67945 , FPV Skyzone SKY04O PRO OLED 5.8G HD (SKY04OBLK, FPV Skyzone SKY04O PRO OLED 5.8G HD (SKY04OBLK) , Замовлення №67945

FPV Skyzone SKY04O PRO OLED 5.8G HD (SKY04OBLK). Відповідають на всі запитання одразу та чітко. Замовив, зробив повну передоплату і в день-день відправили. Адекватні ціни та обслуговування. Рекомендую.
АЛЕКСАНДР Шпиль рекомендує цей магазин
28 червня 2024

Купив: Радіомодуль RadioMaster Зовнішній модуль Radiomaster Bandit ELRS Micro TX 915MHz 1W - радіомодуль для апаратури, Замовлення №67741

Дуже дякую за обслуговування, покупав для зсу, хлопці вже працюють, дякую магазину.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Вашу позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви залишилися всім задоволені, і рекомендуєте наш магазин! Були б Вам дуже вдячні, якби Ви прикріпили до відгука - документи про покупку. В іншому випадку, він буде вилучений модераторами хотлайн :( А нам хочеться, щоб він залишився з нами назавжди! =)
Yuriy Morozenko рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: ФПВ окуляри Skyzone 040 pro, Замовлення №67694

Все Ок! Ціни Ок (тобто супер), спілкування Ок, пояснення Ок. Звертайтесь, рекомендований!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Oleksandr Kaleniuk рекомендує цей магазин
13 червня 2024

Купив: Апаратура для FPV Radiomaster ТХ 12, Замовлення №66894

Отримав ТХ 12. Задоволений. Можу рекомендувати. Звязались і відправили швидко, все відповідає опису. Дякую компанії за якісний товар.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua