Александр Кумский рекомендує цей магазин

Швидко, якісно і вчасно
Надія Джумеля рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Oukitel P2001E, Замовлення №65154

Зарядну станцію отримали швидко. Доставку оплатив продавець. Запаковано досить гарно. Є гарантійний талон. Гарне обслуговування
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Віталій Гаврищук рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Відео окуляри для FPV Skyzone SKY04X PRO OLED 5.8G з приймачем SteadyViev, Замовлення №65174

Дякую, товар отримав швидко, продавці ввічливі і компетентні. Покупкою задоволений,?
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук! Ми раді що все вийшло якнайкраще, будемо чекати нових замовлень) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Work_HKR рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Adventure Combo (CP.OS.00000270.01), Замовлення №64793

Все прошло Чудово та відповідно
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Олег Шенишевский рекомендує цей магазин

Купив: Екшн-камера SJCAM SJ8 Pro, Замовлення №63973

Заказывал экшн камеру sj8 pro, отправили в тот же день, сертификат, гарантия, всё отлично, рекомендую!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Evgenii Nebesenko рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Пульт керування FPV RadioMaster TX12 Mark II EdgeTX ELRS (HP0157.0032-M2) , Замовлення №замовлення 64952

Я дуже задоволений співпрацею з цим магазином. Зранку замовив, оплатив, ввечері отримав ТТН Нової пошти, на наступний день мав товар. Зв'язались швидко, доступно відповіли на питання, оперативно обробили замовлення. Буду рекомендувати цей магазин.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Игорь Шевченко рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Зарядна станція Oukitel BP2000, Замовлення №64912

Менеджери магазину , окрема подяка! Проконсультували на вищому рівні ! Доставка і оформлення- все швидко !
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Andrey Tarasenko рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: OUKITEL P2001, Замовлення №64810

Хороший інтернет магазин. Кваліфіційно проконсультували та дуже швидко відправили.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук та покупку! Ми раді що все вийшло якнайкраще, будемо чекати нових замовлень) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Dmytro Shapovalov рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Пульт керування для FPV RadioMaster Boxer ExpressLRS (HP0157.0043-M2) , Замовлення №64396

Все чудово, добре спілкувались, швидко доставили.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук! Ми раді що Вам сподобалося обслуговування)) До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Nadezda Samoilova рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 3 Adventure Combo (CP.OS.00000221.01), Замовлення №64534

Знайшла завдяки хотлайн найнижчу ціну. Перейшла в цей магазин, купила товар, який шукала. Всім задоволена
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua