Nick Nitchenko рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-XB910N Blue (WHXB910NL.CE7), Замовлення №17879

Чудовий магазин. Швидко відправили без зайвих питань. Фіскальний чек присутній. Гарантія також. Якщо знайшли тут товар по дивно низькій ціні - не сумнівайтесь, а беріть, все буде добре )
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук та за довіру! Нам дуже приємно, що ви задоволені нашим сервісом та товаром. З повагою, команда Technoplay!
Bender UA - 25% рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Ноутбук MSI GF63 i5-12450H/16GB/512/Win11 RTX4050 144Hz Thin GF63 (12VE-264PL), Замовлення №17726

Отримав на наступний день після підтвердження замовлення. Апарат для тесту на середніх налаштуваннях в гру вот меньше 200 фпс не було. Візуально ноут приємний, а от в іграх стає як пічка (треба підставка, або зима))). Мій старий асус з цим справлявся краще але то дрючок по залізу.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені оперативністю доставки. Ми завжди готові допомогти вирішити будь-які питання та надати консультацію. Будемо раді бачити вас знову! З повагою, команда Technoplay!
Nika Boiko рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Навушники , Замовлення №253335

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Бажаємо приємного користування придбаним товаром. З повагою, команда Technoplay!
Арт рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Edifier S1000MKII, Замовлення №17748

Спасибо за сервис и товар. Быстро обработали заказ и отправили. Хорошая цена и доброжелательный персонал.
Відповідь представника «Technoplay»
Будь ласка! Ми завжди раді надавати якісний сервіс та задоволення від покупок. Ласкаво просимо знову! З повагою, команда Technoplay!
Сергій Катеринюк рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Миша Razer Basilisk V3 USB Black (RZ01-04000100-R3M1), Замовлення №17716

Все оперативно і по шорошій ціні
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди стараємося надавати оперативний сервіс за доступними цінами. Ласкаво просимо знову! З повагою, команда Technoplay!
Ryab Chick рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Razer kiyo x, Замовлення №17625

Замовив веб-камеру, з поміткою "без зворотного дзвінка" дуже швидко відправили. Товар супер. Дякую, я повернуся ;)
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми завжди намагаємося надати швидке та якісне обслуговування. Раді, що ви задоволені вашою покупкою. Чекаємо на вас знову! З повагою, команда Technoplay!
Pasha Zhuk рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Процесор AMD Ryzen 5 5600X (100-100000065BOX), Замовлення №17397

Переваги: Хороша ціна, товар відповідає заявленому, наявність гарантії, цілісність упаковки не була ушкоджена, товар приїхав на наступний день. Недоліки: Не побачив
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені нашим сервісом та товаром. З повагою, команда Technoplay!
Оксана Лозовська рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Bluetooth-гарнітура JABRA BlueParrott M300-XT SE (204440), Замовлення №17551

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! З повагою, команда Technoplay!
Vorisal рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Thrustmaster Sidestick Airbus Edition (2960844), Джойстик Thrustmaster Sidestick Airbus Edition (2960844), Замовлення №17536

Все супер
Відповідь представника «Technoplay»
Раді, що ви задоволені! Дякуємо за високу оцінку. З повагою, команда Technoplay!
holt рекомендує цей магазин
6 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless White (910-005942), Замовлення №17529

Найкраща ціна ще й швидко приїхав товар
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за відгук! Ми завжди намагаємося пропонувати конкурентні ціни та швидку доставку. Раді, що ви задоволені нашим сервісом. З повагою, команда Technoplay!