Ціна збігалась із заявленою на hotline
Вячеслав Фурдь рекомендує цей магазин
23 липня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo LOQ 15IRH8 i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 4050 / 144 Hz (82XV009KPB), Замовлення №18762

Швидко передзвонили. Відправили товар в той же день. Сервіс вражає.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені нашим сервісом та швидкістю обробки замовлення. З повагою, команда Technoplay!
rukin.alexandr рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: IP-камера відеоспостереження TP-Link Tapo C310, Замовлення №257339

Быстро связались по форме обратной связи на сайте. Приняли заказ и в тот же день отправили. Сервис и скорость ответа на запрос впечатляет.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що наш сервіс і швидкість обробки замовлення справили на вас позитивне враження. Завжди раді допомогти! З повагою, команда Technoplay!
scolioz рекомендує цей магазин
19 липня 2024

Купив: Монітор-планшет Huion Kamvas 16 2021 (GS1562), Замовлення №18739

Планшет був доставлений доволі швидко, у повній комплектації. За таку ціну це просто знахідка. Однозначно рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді чути, що ви задоволені швидкістю доставки та якістю планшета. Рекомендуйте нас своїм друзям та близьким! З повагою, команда Technoplay!
Сергій Ткаченко рекомендує цей магазин
17 липня 2024

Купив: Нагрудний датчик пульсу Garmin HRM-Pro Plus (010-13118-00/10), Замовлення №18731

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою. З повагою, команда Technoplay!
John рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + USB Cable (XOA-0010, 1V8-00001, 1V8-00002), Замовлення №#18672

Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш детальний відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою та якістю обслуговування в нашому магазині. Щодо батарейок, у вашій модифікації вони не постачаються. Ми завжди намагаємося забезпечити наших клієнтів найкращими умовами. З повагою, команда Technoplay!
spiregor рекомендує цей магазин
13 липня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + USB Cable (XOA-0010, 1V8-00001, 1V8-00002), Замовлення №18664

Замовляв геймпад у цьому магазині. Все прийшло як було вказано на сайті. Єдиний мінус, це трохи пошкоджена упаковка від самого геймпаду. Загалом магазин можу рекомендувати.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені покупкою геймпаду. Просимо вибачення за пошкоджену упаковку – ми докладемо всіх зусиль, щоб покращити наші процеси пакування та доставки. Дякуємо за вашу рекомендацію та довіру до нашого магазину! З повагою, команда Technoplay!
4PAWS рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC (912-V516-092), Замовлення №18587

Купував відеокарту, та повністю задоволений обслуговуванням. Відправка швидка, товар в належному стані, всі пломби з заглушками на місцях в заводських плівках. Ціна одна з найнижчих, рекомендую цей магазин!
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені відеокартою та нашим обслуговуванням. Завжди прагнемо пропонувати якісний товар за найкращими цінами. Рекомендуємо вас як чудового клієнта! З повагою, команда Technoplay!
Pavel Artiukh рекомендує цей магазин
22 червня 2024

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням RoboRock Q8 Max Black (Q8M52-00), Замовлення №18565

Оперативно відправили, отримав наступного дня, покупкою задоволений. Рекомендую.
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ви задоволені покупкою та швидкістю доставки. Рекомендуємо вас як чудового клієнта! З повагою, команда Technoplay!
Марина Михалюк рекомендує цей магазин
19 червня 2024

Купив: #18547 , LEGO Гоночний автомобіль McLaren Формули-1 2023 року (76919), Авто-конструктор LEGO Гоночний автомобіль McLaren Формули-1 2023 року (76919), Замовлення №#18547

Все супер, дякую за швидке відправлення )
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що вам сподобалась швидкість нашої відправки. Завжди раді допомогти! З повагою, команда Technoplay!
Рома Кошкин рекомендує цей магазин
18 червня 2024

Купив: Геймпад Microsoft Xbox Series X | S Wireless Controller Carbon Black + USB Cable (XOA-0010, 1V8-00001, 1V8-00002), Замовлення №18524

Гемпад чудовий, працює відмінно, відправило швидко
Відповідь представника «Technoplay»
Дякуємо за ваш відгук! Ми раді, що ви задоволені товаром. Дякуємо за вашу рекомендацію та довіру! З повагою, команда Technoplay!