Vasyl KY рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Sony Pulse 3D Wireless Headset (9387909), Замовлення №2401075

Замовив навушники Sony Pulse 3D. Відправили у день замовлення. Приїхали швидко, працюють, нарікань нема. Сподобалося, що менеджер відразу повідомив вартість доставки товару/грошей, а не як зазвичай - як отримаєте дізнаєтеся... Покупкою задоволений
Катрін рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Електрогриль притискний Tefal OptiGrill GC706D34, Замовлення №2401105

Замовила і через 2 години вже доставили)) і це в п'ятницю ввечері! Швидко і якісно. Все працює. Покупкою задоволена
Misha1985 не рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №2401052

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не дали оглянути телефон до оплати . Спочатку плати і тільки потім можно ввімкнути телефон і перевірити що він взагалі працює. Із-за цього втрачається сенс взагалі платити безготівково. І при замовленні про це не попереджали.
Sergio18 рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Електронна книга з підсвічуванням PocketBook 743C InkPad Color 3, Stormy Sea, Замовлення №2401018

Магазин рекомендую, обслуговування якісно і швидко. Книга відповідає заявленим параметрам
Володимир Муляр рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 Pro 12/256GB Porcelain, Замовлення №040324178

Купував смартфон на подарунок дружині! Ціна найкраща на ринку прислали все вчасно. Гарне обслуговування. Цілком задоволений магазином тому добавив собі в закладки для майбутніх покупок. Всім рекомендую.
Кузюков Киирило рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Koss Porta Pro Wireless, Замовлення №2400883

Давно заглядався на бездротові навушники, та все ніяк не міг обрати, бо після моїх Koss porta pro, це доволі складно робити, а коли дізнався, що вийшли мої улюблені та ще ї бездротові, то зрадів, а магазин Aligator допоміг реалізувати таку невеличку, але вагому мрію за розумною ціною дякую команді P. S. Вже який день радію наче дитина Кирило 35 рочків
Юлій Зубко рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Philips 55OLED718/12, Телевізор Philips 55OLED718/12, Замовлення №010324142

Назар Войтович рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Mint, Замовлення №27520

Придбав собі телефон в потрібному кольорі в потрібні терміни, прийшов повністю запакований/запакований. Дуже приємно працювати з цим інтернет магазином, всім рекомендую.
Дарья Власюк рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном JBL Tune Flex White (JBLTFLEXWHT), Замовлення №2400822

Дякую магазину за якісний товар! Все прийшло в заявлені терміни. Навушниками задоволена, ціна ? рекомендую !
Zhenya Rud рекомендує цей магазин
27 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник Google Pixel Watch 2 Matte Black Aluminum Case / Obsidian Active Band, Замовлення №2400472

Хлопці молодці. Були увесь час на зв'язку. Усе оперативно видали, усе пояснили. Були ввічливі.