Ціна збігалась із заявленою на hotline
SeT_0 рекомендує цей магазин
18 липня 2024

Купив: Ноутбук Apple MacBook Air 15" M3 2024 Midnight (MRYU3), Замовлення №32657

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Чудовий магазин, який пішов на зустріч. Єдине, що не дуже сподобалась - якість гравіювання на клавіатурі, але на досвід користування це не вплинуло
Taras Tymoshyk рекомендує цей магазин
8 липня 2024

Купив: Зарядна станція Bluetti AC200P 2000W 2000Wh, Зарядна станція BLUETTI AC200P, Замовлення №32482

Все на високому рівні. Рекомендую друзям.
Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування!
homyak не рекомендує цей магазин
7 липня 2024

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI AC200P

Відповідь представника «GSTORE.UA»
Доброго дня. Так, на жаль Ваш відгук повністю справедливий, ми не встигли опрацювати багато замовлень. В певний момент (на протязі 4 днів) кількість дзвінків та замовлень зросла майже на 800% в день. Ми цього не очікували і не були готові до цього. Наша гаряча лінія залучила усіх вільних працівників компанії та фактично цілий день приймала дзвінки та замовлення без пауз навіть в поза робочий час, та все одно велика кількість замовлень була не вчасно опрацьована. Окремою проблемою стала не своєчасність оновлення прайсу постачальником, так як він зазначав необхідну вільну кількість товару на складі, та в момент замовлення вже повідомляв, що товару немає. Приносимо свої вибачення. Розуміємо, що ваші враження про нашу компанію на даному етапі зіпсовані, та якщо Вас зацікавить будь-який товар в нашому магазині - Ви зможете нагадати про дану ситуацію нашому менеджеру і в знак вибачення ми зробимо знижку на Ваше замовлення.
Марина Онисечко рекомендує цей магазин
4 липня 2024

Купив: Захисне скло для iPhone 15 Pro, Замовлення №32640

Не стикнулася з жодною проблемою при купівлі товару)
allamed рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №32599

Купувала навушники в інтернет магазині, швидка доставка , в заявлені терміни
marli_ рекомендує цей магазин
3 липня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Apple USB-C Power Adapter 20W (MHJE3), Замовлення №32620

Дуже задоволена покупкою в цьому магазині. Замовляла тут iPhone, все прийшло швидко і було ретельно запаковане. Консультанти допомогли з вибором і відповіли на всі мої питання. Ціни приємні, сервіс на висоті. Буду купувати тут ще і рекомендую друзям!
Olgakurmesha31 рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Защитное стекло для Apple iPad Pro 11, Замовлення №32262

Замовила на сайті, все прийшло швидко
Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування!
natalia xadgi рекомендує цей магазин
2 липня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Apple EarPods with Lightning Connector (MMTN2), Замовлення №32216

Купувала навушники в інтернет магазині, швидка доставка , в заявлені терміни
Дякуємо за Ваш відгук. Приємного користування!
Y М не рекомендує цей магазин
27 червня 2024

Хотів купити: Bluetti AC180P 1800W

Зробив замовлення на сайті , пройшло більше доби ніхто так не зателефонував,написав.За цей час товар подорожчав тричі.Магазин не рекомендую .
Відповідь представника «GSTORE.UA»
Доброго дня. Так, на жаль через великий попит наші менеджери не встигли обробити всі замовлення вчасно, приносимо свої вибачення. Як і було зазначено на сторінці сайту - товар не був у наявності, а доставлявся по предзамовленню, ціна змінювалась в нас на сайті через зміну в прайсі постачльника. На жаль ми на це вплинути не можемо.
Максим Касянчук не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 червня 2024

Хотів купити: Зарядна станція BLUETTI AC200P

Замовили зарядну станцію BLUETTI AC200P і оплатили її повністю 16 червня. сказали що 19-20 буде в Україні і 23 можна буде забрати з магазину. З 22 числа говорити що завтра буде відвантаження і так до 27 сьогодні сказали що 01.07 будеш Україні. Хочемо повернути кошти зараз вирішується це питання так як половина суми була оплачена в розстрочку.
Відповідь представника «GSTORE.UA»
Доброго дня. Так, вибачте за затримку, поставка передзамовлення планувалась на 20.06 в постачальника виникла проблема із вчасною доставкою саме цієї моделі, все приїхало вчасно окрім 200P із затримкою в 10 днів. Приносимо наші вибачення. Кошти повернули.
Кошти повернули все нормально.
27 червня 2024 Відповісти