Epiс-Craft рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 256GB eSIM Blue Titanium (MU693), Замовлення №27505

Был приятно удивлен качеством сервиса. Получил всю информацию по телефону, сделал оплату за услуги новой почты и iphone, который действительно был в наличии на складе, был отправлен на следующий же день.
Olya Bylo рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №27444

Швидка обробка замовлення та доставка, приємна ціна та гарна якість. Рекомендую магазин
Наталія Яковенко рекомендує цей магазин
24 січня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods Pro 2nd generation with MagSafe Charging Case USB-C (MTJV3), Замовлення №27427

Товар пришел за 2 дня . Товар оригинальный рекомендую.
Love рекомендує цей магазин
23 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 11 64GB Green (MWLD2), Замовлення №27393

Дякую за швидкість! Все як завжди супер! Купував iphone втретє!
Настя рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Смартфон Apple iPhone 13 128GB Starlight (MLPG3), Замовлення №27402

Хороші ціни в магазині. Один раз звертався за гарантією, жодних проблем - все замінили!
Дмитрий Елисеев не рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Хотів купити: Смартфон Apple iPhone 15 Pro Max 512GB Natural Titanium (MU7E3)

Ціна не відповідає запропонованої на hotline
German_Brewer рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple (MQ1F3), Замовлення №27354

Відповідь представника «GSTORE.UA»
Дякуємо, що обираєте наш магазин. Приємного користування!
Diana1230 рекомендує цей магазин
12 грудня 2023

Купив: Планшет Apple iPad Pro 11 2021 Wi-Fi 128GB Silver (MHQT3), Замовлення №27340

Купляла планшет дитині. Все було по наявності. Скло на планшет поклеїли добре, пузирів немає.
Щиро дякуємо за відгук!
Яковець рекомендує цей магазин
11 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 3rd generation (MME73), Замовлення №27326

Заказала здесь, цена почти на 900 грн меньше чем у других. Чуть-чуть волновалась чтоб не обман, а всё просто замечательно. Наушники пришли за 1 день, на «новой почте» проверила только целосность коробки ( кстати упаковано все - высший класс), а уже дома протестировала, наушники просто супер, все мои требования удовлетворены. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «GSTORE.UA»
Добрий день. Дуже дякуємо за відгук! Приємного використання)
Oleksandr Kotsiur рекомендує цей магазин
9 грудня 2023

Купив: Смартфон Apple iPhone 14 Pro 256GB Space Black (MQ0T3), Замовлення №27307

Все було оперативно і добре, магазин сподобався, раджу всім!!!