Yura P не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Смарт-годинник Garmin vivomove Style Silver-Moss Green Silicone (010-02240-21)

Після оформлення замовлення, продавець повідомив про зростання ціни на 23,8%. Якось не дуже :-(
Представник магазину «GarminUa.org»
По замовленню годинника вигрузилась не корректна ціна нажаль. Про це ми повідомили вам. Ціну виправили зразу як побачили помилку! Це єдиний випадок пробачайте!
28 лютого 2024 Відповісти
Zamkov Ivan рекомендує цей магазин
21 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7S Pro Solar Silver w. Graphite Band (010-02776-00/01), Замовлення №52293

Все виконано у строки як і обіцяли. Швидко та оперативно, за 2 дні відправили по НП і наступного дня забрав. Дуже сподобався магазин і рекомендую його вам!
Фролов Р.П. рекомендує цей магазин
20 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Pro Sapphire Solar Titanium w. Fog Gray/Ember O. Band (010-02777-20/21), Замовлення №52241

Рекомендую магазин. Консультант дуже кваліфікований, уважний та ввічливий. Ціни радують та загалом я залишився дуже задоволений обслуговуванням й товаром! Дякую!
Никита Ников рекомендує цей магазин
19 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Forerunner 265 Black Bezel w. Whitestone Case and Whitestone/Tidal Blue S. Band (010-02810-01/11/51), Замовлення №52207

Магазин знайшов через інтернет. Сподобався вибір товару та відгуки про магазин. Замовив дзвінок через сайт. Швидко передзвонили та допомогли з вибором. Узгодили ціну та наявність. Годинник супер, акуратно доставили. Рекомендую.
Фелiкс Фелiкс рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Fenix 7 Pro Solar Slate Gray w. Black Band (010-02777-00/01), Замовлення №52196

Чудовий магазин! Швидка доставка, відповідність ціни, класні консультанти, ціни нижчі ніж в інших, приємні бонуси! Професіонали одним словом. Рекомендую усім!
Помейчук Игорь рекомендує цей магазин
15 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Slate S. Steel Bezel w. Pebble Gray Case and S. Band (010-02785-00/50), Замовлення №52121

Все налагоджено, відправки, доставки - все чітко та швидко.. Продавець дуже активний, позитивний і ввічливий. Замовляв собі смарт-годинник. Все гарно упакували, годинник не пошкоджений, з документами. Все супер, дякую ще раз! Продавець надійний, до покупок можу радити
Якин Валерий рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 51mm Carbon G. DLC Tit. with Chestnut L. Band (010-02804-30), Замовлення №52107

Велика кількість моделей годинників Garmin за нормальну ціну без скажених накруток, привітний персонал, що володіє всією потрібною інформацією, швидкий та якісний сервіс - усе це робить цей магазин найкращим. Рекомендую!
Parfenovich S рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Смарт-годинник Garmin Venu 3S Silver S. Steel Bezel w. Sage Gray Case and S. Band (010-02785-01/51), Замовлення №52022

Дуже швидко доставили товар. Упаковка повністю була ціла, годинник дуже класний. Я задоволений, дякую))
Платов Руслан рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: GPS-навігатор багатоцільовий Garmin GPSMAP 67i (010-02812-01), Замовлення №52008

Навігатором задоволений. Дуже оперативне прийняття замовлення! Швидке відправлення, якісне пакування, нічого не пошкодилося при транспортуванні! Спасибі!
Дарин Артур рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Forerunner 265 Black Bezel and Case w. Black/Powder Gray Silicone Band (010-02810-00/10/50), Замовлення №51973

І якість годинників, і компетенція консультанта відмінні! Дуже задоволений, обслуговування на вищому рівні!