Oleg Olegovich рекомендує цей магазин
28 квітня 2023

Купив: OnePlus 11 16/256GB Black, Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №04205

Усе пройшло чудово) Рекомендую цей магазин
grosulaleksandr рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black , Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №1933

Сергій рекомендує цей магазин
18 квітня 2023

Купив: Oneplus 9rt, Замовлення №1490

Гарний магазин, користуюсь телефоном майже пів року, дуже задоволений, ніяких проблем не виникло. Магазин відправив телефон у той же день піздо ввечері, на наступний день телефон вже був на пошті
Den Siryak рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: OnePlus Ace 5g 12/256 , Замовлення №Подивився та пішов у мага

Довго шукав по всій Україні а в наявності виявився тільки в цьому магазині, ще й по хорошій ціні. Прийшовши в сам магазин був приємно вражений атмосферою в ньому. Купивши смартфон та чохол до нього, мені дали дали ще один чохол у подарунок (дуже дякую ?)
Алексей Савкин рекомендує цей магазин
5 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Green, Замовлення №04147

Отличная соотношение цены и качества, лучший сервис. Рекомендую.
RakoLoid рекомендує цей магазин
25 березня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Jade Green, Замовлення №1888

Пришел уже на следующий день после заказа. Работает отлично. 4G ловит отлично. Из жирных плюсов можно считать что загрузчик из коробки разлоченый
АСТРОВЕРТ рекомендує цей магазин
23 березня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №1908

Доставлено на наступний день від замовлення, смартфон працює нормально, оновлюється, сім карти працюють без проблем, моя подяка магазину ))
Anton Baranov рекомендує цей магазин

Купив: Навушники TWS OnePlus Buds Pro Glossy White, Замовлення №04133

Все прийшло в найкращому стані і дуже швидко
Гена Белостоцкий рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №04112

Хороший магазин, дуже швидко доставили в обід замовив на слідуючий день забрав.
Сергей лапа рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Jade Green, Замовлення №04113

Дуже задоволений обслуговуванням магазину а також швидкістю з якою було виконано замовлення.