Владимир Ищенко рекомендує цей магазин
12 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black, Замовлення №04457

Сергей Мартин рекомендує цей магазин
8 липня 2023

Купив: OnePlas Ase2, Замовлення №..

Светлана Попова рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/256GB Black, Замовлення №04380

Купила Global Version телефона и чехол (фото прилагаю). Но пришла английская вилка. Написала менеджеру. По сути ничего критичного, но продавец тут же отреагировал, обещал прислать качественный переходник (абсолютно бесплатно!), и (прям процитирую) "декілька крутезних чохлів, щоб хоч трішки компенсувати ваш настрій". Просто молодцы! Уровень обслуживания высочайший. Прям захотелось срочно еще что-тоо там же купить!))) Лучший магазин! Рекомендую однозначно!!!
Виктория Красько рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №04440

Дуже дякую магазину та його співробітникам! Дуже довго шукала саме європейську версію з E-Sim та євровилкою. Забирала в дуже стильному офісі. Комунікація на висоті, дуже приємні співробітники. Телефон OnePlus - OneLove) Всім рекомендую цей бренд та цей магазин!
ГеоргійС рекомендує цей магазин
4 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №04439

Гарний магазин, гарний сервіс
Artem Hrytsenko рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №04434

Користуюсь OnePlus вже 5ть років, починаючи з 6ої моделі. Обрав новенький 11 16/256. Неймовірно ввічливі працівники магазину. Допомогли професійною консультацією. Відповіли на всі питання. Залишились лише приємні враження від спілкування. Можна сміливо тут замовляти!
St рекомендує цей магазин
1 липня 2023

Купив: OnePlus ACE2 (11R), Замовлення №04430

Покупал первый раз. Очень адекватный магазин. Озвучили все плюсы, а самое главное не утаили минусов выбранного Ace2. Все конструктивно и по делу. Респект!)
Валерий Осадчий рекомендує цей магазин
26 червня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №04376

Все супер, замовив, передзвонили через хвилин 10, домовились про самовивіз, приїхав і забрав, розрахувався на місці. Телефоном задоволений і обслуговуванням також.
ukrWYT рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Замовлення №04378

Як поціновувачка бренда з часів OnePlus 3T була приємна вражена, що в Україні нарешті є магазин для фанатів OnePlus. Забирала телефон особисто у офісі, все дуже сподобалось. Команді бажаю розвитку та успіхів. Потенційним покупцям раджу спробувати продукти від OnePlus та сервіс цього дуже амбітного магазина.
Виталий Лях рекомендує цей магазин
20 червня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/512GB Panda White, Замовлення №04332

Все пройшло дуже круто! Обслуговування супер! Дякуємо за сервіс! Будемо користуватись вашими послугами неодмінно!