ANDROS рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №04215

Купив OnePlus 11 12/256GB Black на заміну свого OnePlus 9 Pro. Смартфон в рази крутіший ніж OnePlus 9 Pro. Рекомендую магазин та товари OnePlus!!!
Відповідь представника «ONEPLUS.PRO»
Дякуємо за відгук Олександре. По вашому скріну автономність просто вражає. Така потужність під капотом і більше доби тримає заряд.
Игорь Черпак рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 16/256GB Black, Смартфон OnePlus 11 16/256GB Green, Замовлення №1972

Хороший магазин, за покупку двох смартфонів дали в подарунок два перехідники для блоків живлення.
Kipoveth рекомендує цей магазин
5 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №04227

Придбав в цьому магазині смартфон OnePlus 11 12/256gb. Зі мною швидко зв'язатись та відправили товар. Нажаль товар мені не підійшов, зв'язався з магазином, оформили повернення. Гроші без питань повернули. Рекомендую!
Ale Na рекомендує цей магазин
3 травня 2023

Купив: OnePlus11 12/256GB Green , Замовлення №04219

Швидко відповіли, швидко доставили. Гарний гаджет, гарний магазин. Однозначно рекомендую!
VаLеNTина рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №04202

Дуже вдячна магазину за прекрасний сервіс і консультацію. Тільки позитивні емоції. Однозначно рекомендую магазин. А магазину, в свою чергу, бажаю процвітання.
Jocker рекомендує цей магазин
1 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №04206

Купував телефон та дуже задоволений ,телефон прислали швидше чим обіцяли , рекомендую.
Карина Білогурова рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №04208

cAnjkee рекомендує цей магазин
30 квітня 2023

Купив: OnePlus Ace Pro 5G 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №04203

Все пройшло добре,без неприємних несподіванок
Тимофiй Гуменюк рекомендує цей магазин
29 квітня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №04200

На разі роботою цього магазину задоволений повністю,всі свої зобов'язання виконали в повній мірі.Навіть більше,запропонували та подарували дуже якісний адаптер до зарядного пристрою за,що окремо дякую.
Roman UA рекомендує цей магазин
28 квітня 2023