Mykola Stakhiv рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №04296

Купив даний товар в якості подарунку братові. Також консультант-продавець запропонував безкоштовний адаптер для блоку зарядки. Доставка товару виконана швидко та якісно.
Олександр Дмитренко рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №04279

Чудовий магазин, швидко відправили замовлення, приємний менеджер. Рекомендую!!!
Зинаида Шнайдер рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №04314

Дуже гарний магазин! Домовилися про час приїзду і на нас вже чекав наш смартфон та перехідники на вибір до нього. Дуже грамотний та доброзичливий персонал. Спокійно розпакували, перевірили смартфон, переконалися, що саме його ми й хотіли та здійснили покупку. На всі запитання отримали чіткі відповіді. Рекомендую робити покупки у цьому магазині.
alex_bb рекомендує цей магазин
24 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №04285

Найнижча ціна на ХотЛайн, забрав замовлення в той же день з офісу. Відповіли на всі мої питання, та дали в подарунок якісний перехідник під наші розетки.
Alexandr Grigorenko рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Green, Замовлення №04298

Дуже дякую за чудовий сервіс!
Ната Кузнецова рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 10 Pro 12/512GB Panda White, Замовлення №1927

Дуже вдячна за відповіді на всі мої запитання щодо замовлення. Все чітко, швидко й вічливо)
Maximus рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus 11 12/256GB Black, Замовлення №1954

Купил Oneplus 11 12/256. Отправили в день оплаты.
Відповідь представника «ONEPLUS.PRO»
Доброго дня. Всі телефони Oneplus 11 обладнані батареєю на 5000 мА. Зв'яжіться будь ласка з нами і ми розберемося з цією ситуацією. Дякуємо що обрали наш магазин.
StarDimaKing рекомендує цей магазин
15 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 12/256GB Moonstone Black, Замовлення №04276

я отримав, результат чудово, мені сподобалося
Prepod_V рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: OnePlus Ace 2 16/256GB Glacier Blue, Смартфон OnePlus Ace 2 16/256GB Glacier Blue, Замовлення №04270

Кайзер Билл рекомендує цей магазин
11 травня 2023

Купив: Смартфон OnePlus Ace 2 16/512GB Glacier Blue, Замовлення №04248

Третій раз роблю замовлення і третій раз все чудово. Тобто, це не просто "повезло", це вже система. Успіху вам і тримайте цей високий рівень.