Dan не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Літні шини Hankook VENTUS PRIME 4 K135 (225/45R18 95W), Літні шини Hankook Ventus Prime 4 K135 (255/40R18 99W), Замовлення №21км22

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Цена по которой заказывал на сайте не отвечает той которая была по факту в заказе и которую нужно заплатить, якобы цены меняются каждый день. Звонил оператору, ничем помочь не могут. Плюс предоплату 2000 берут (а не просто за доставку). Магазин не рекомендую. Как минимум я и все мои знакомые тут покупать не будут.
M M не рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Bridgestone Blizzak LM005 235/50 R18 101V XL, Штни, Літні шини Premiorri Via Maggiore Z Plus (195/65R15 91H), Замовлення №07E9X6

Сподобалося: наявність

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Замовила шини у цієї «компанії» Оплатила на сайті (30тис), писали що є в наяві, виявилось їх немає, гроші не повертають - коли перевернуть обіцяти не можуть. Ще й сказали що я сама винна що оплачувала через liqpay :)))) Йду писати заяву в поліцію про привласнення грошей. Дуже не рекомендую.
ЮрийП рекомендує цей магазин
9 листопада 2023

Купив: Літні шини Goodyear UltraGrip Ice 2 (195/65R15 95T), Замовлення № ЗМЕ958

Borys Ras не рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Хотів купити: Літні шини Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (245/45R18 100T)

Сергій Олійник рекомендує цей магазин
27 квітня 2023

Купив: Літні шини Michelin Pilot Sport 4 (205/50R17 93Y), Замовлення №2CII82

Купив тут шини пару днів назад. Дуже задоволений оперативністю (ввечорі треба було виїзжати а мшина на запасці). Об 11й замовив, о третій вже отримав замовлення. Купляв 205/50/17 мишлен пилот спорт 4. Рік 23 як обіцяли. У пакети запакували, гроші за пакети не беруть.
В'ячеслав не рекомендує цей магазин
17 квітня 2023

Хотів купити: Літні шини Continental PremiumContact 6 (205/55R16 91H)

Відмовились продавати 2 шини, на сайті про це не написано ні слова
Игорь Коханчик не рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Хамовитый персонал, терминал +2%, пакеты +20 на колесо, недовольные лица, неприятный разговор по телефону, как будто чем то обязан
Сергей рекомендує цей магазин
3 червня 2022

Купив: Летние шины Tigar UHP (235/40R19 96Y), Замовлення №ААЕВ13

заказываю здесь второй раз. предложили скидку по этому поводу. буду и дальше заказывать резину у них.
Артем рекомендує цей магазин
18 січня 2022