Vlad Krasava не рекомендує цей магазин
20 травня 2023

Купив: Килимок для миші Razer Atlas White (RZ02-04890200-R3M1), Килимок для миші Razer Atlas White (RZ02-04890200-R3M1), Замовлення №216738

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Приобрел ковер для мыши. Распечатав дома, увидел, что коробка скрывалась, чек не обнаружил. Ковер с обратной стороны имеет вид как на фото. За что я плачу 5к? Или говорите, что товар не новый.
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Нам прикро що ви зіштовхнулися з негативним досвідом купівлі продукції в нашому магазині. Ми радимо всім нашим покупцям перевіряти товар на відділенні нової пошти для виключення втручання третьої сторони. Зверніться в магазин для розв'язання питання, ми завжди ідемо на зустріч нашим клієнтам. Гарного вам дня.
Vasyl Grebenik рекомендує цей магазин
3 березня 2023

Купив: Клавіатура SteelSeries Apex 3 UA (64795), Замовлення №213042

Замовив клавітуру Apex 3. Все прийшло швидко, клавіатурою і магазином задоволений!
Доброго дня Дякуємо за відгук, будемо чекати на Вас знов. Гарного дня
Антон Загреба рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Купив: Клавіатура SteelSeries Prime Plus USB Black (62490), Замовлення №212020

Удобный магазин, заказал на их сайте, перезвонили, подтвердили и на следующий день мышка уже приехала ко мне С мышкой всё отлично, я доволен)
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Дякуємо за відгук, гарний вибір, будемо раді бачити Вас знов. Гарного дня
Kirill Savin не рекомендує цей магазин
16 січня 2023

Хотів купити: Навушники з мікрофоном HATOR Hellraizer Black (HTA-812)

Дмитро Куценко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 січня 2023

Хотів купити: Амбушюры тканевые Hator Hypergang (HTA-800/HTA-810/HTA-830)

Просто жах. Вирішив купити нові амбюшури на мої HATOR hypergang HTA-810. нібито все окей, замовив тоді, коли магазин не працював, тому не здивувався що мені не телефонують. на наступний день, тобто 8 січня мені телефонує якась людина з цього магазину і каже що відправка буде завтра, тобто 9 січня. вже 10 січня, в застосунку нова пошта нічого не має. .
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Нам прикро що ви зіштовхнулися з негативним досвідом купівлі продукції в нашому магазині. Ви зробили замовлення 7го січня та в цей день наш магазин не працював, що було вказано на головній сторінці сайту. На наступний день менеджер магазину повідомив Вам стосовно термінів відправлення замовлення, відправку зробили як і обіцяли в понеділок 9го січня. На жаль через відключення світла Нова Пошта не завжди встигає опрацьовувати відправки в той самий день, очікуйте оновлення інформації в додатку. Дякуємо за замовлення, гарного вам дня.
Геннадій рекомендує цей магазин
30 грудня 2022

Купив: Logitech G435SE + G305SE Wireless White (981-001162), Замовлення №208968

Швидко зв'язалися (до 10 хвилин), також швидко відправили (на наступний день). Все працює і в гарному стані. Дякую магазину!
GL VR не рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Logitech G Pro X Gaming Headset League of Legends Edition, Замовлення №206824

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Дмитро не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
27 листопада 2022

Купив: SteelSeries Arctis Prime(61487), Замовлення №206318

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, сервісна підтримка

Комп'ютерна гарнітура SteelSeries Arctis Prime (61487) Замовлення було зроблено 20 листопада, коли була акція на товари SteelSeries рюкзак у подарунок, прийшло замовлення без рюкзака для чого писати про те чого не виконується, Було враження про цей магазин що він(магазин) адекватний, але нажаль
Сервісна підтримка вчасно відповіла і рюкзак нарешті приїхав, дякую, проблема була вирішена, але осад залишився
9 грудня 2022 Відповісти
Александр Онищенко рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Hator Apex (HTC-970) Alcantara Black, Замовлення №206098

Дуже гарне обслуговування, оператор відповів на всі питання, були деякі проблеми з Новою поштою(габаритна коробка) але все було вирішено протягом 3 хвилин. Супер 51/10
exz рекомендує цей магазин
29 жовтня 2022

Купив: Hator z51 Edition (HTP-z51), Замовлення №205014

Не первый год являюсь клиентом Зоны51, и всё как всегда на самом высоком уровне, акционная цена + пошли на встречу с доставкой, как и при необходимости никогда не возникало проблем с возвратом или гарантийным обслуживанием. Да и ковёр с логотипом зоны просто маст хэв ;)