KACHKATV рекомендує цей магазин
6 жовтня 2022

Купив: edifier r2850db, Замовлення №203748

Обслуговування чудове, пішли на зустріч коли оплата з моєї карти не зачислялась та відправили наложкою за свій рахунок. Рекомендую. Також порадували цінами, дякую за те що ви є.
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня Дуже дякуємо за звернення, приємно чути що вподобали наш магазин. Чекаємо Вас знов
kis-artem рекомендує цей магазин
14 вересня 2022

Купив: Razer Huntsman Mini Mercury Edition Purple Switch (RZ03-03390300-R3M1)

Покупал клаву достаточно давно но с выбором не прогадал в играх быстрая и очень удобная. Спасибо огромное магазину за предоставленный выбор игровых девайсов!!!
Если не затруднит, следующей покупкой станет мышь после Logitech g pro wireless хотелось бы посмотреть в сторону Razer
14 вересня 2022 Відповісти
Представник магазину «ЗОНА51»
Доброго дня Дуже дякуємо Вам за звернення, будемо чекати нових зустрічей =)
2 листопада 2022 Відповісти
Олег Сорока не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
29 серпня 2022

Купив: Hator Hyperpunk gunmetal/black, Замовлення №201871

Техпідтримка відповідала довго гроші за товар не повернули за 3 дні після доставки бракованого товару назад поштою до Києва
Відповідь представника «ЗОНА51»
Доброго дня. Нам прикро що ви зіштовхнулися з негативним досвідом купівлі продукції в нашому магазині. Можливо виникло непорозуміння, але на цей час ми ще навіть не отримали Вашу посилку з Нової Пошти. Наш спеціаліст зв'яжеться з Вами для надання інформації стосовно подальших дій після огляду гарнітури та її діагностики. Гарного Вам дня.
Sergey не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 липня 2022

Купив: Razer Basilisk Ultimate

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Олег Санин рекомендує цей магазин
25 січня 2022

Купив: Hator Tonn XXL (HTP-040), Замовлення №192268

Приобрел игровой коврик для мыши, остался очень доволен, вчера вечером только заказал, сегодня после обеда он уже красуется у меня на столе. Отдельное спасибо, что хорошо упаковали, и он доехал в целостности и сохранности. Рекомендую.
Відповідь представника «ЗОНА51»
Олег, здравствуйте! Благодарим Вас за отзыв!
Владимир Остапенко рекомендує цей магазин
24 січня 2022

Купив: Навушники з мікрофоном SteelSeries Arctis 1 Wireless Black (61512)

Не первый раз пользуюсь услугами магазина Зона51, покупал пару *мышей* и компьютерные очки - обслуживание отличное. В этот раз решил обновить игровую гарнитуру. Менеджер рассказал очень подробно об их возможностях, звуке и микрофоне. 23.01 заказал и уже на следующий день получил, упаковано хорошо, пломба целая, В подарок (акция) положили фирменную футболку. Обслуживанием и отношением к клиенту доволен.
Відповідь представника «ЗОНА51»
Владимир, здравствуйте! Благодарим Вас за отзыв о нашей работе! Всегда рады видеть Вас в наших магазинах!
Дарья Паламарчук не рекомендує цей магазин
27 грудня 2021

Купив: Миша SteelSeries Prime Wireless Black (62593)

Стикнувся з такою самою ситуацією. Нуль поваги до клієнта, кошти на вітер, найгірший магазин зі всіх, де я щось купував. Товар з браком - ок, затримки з відправкою - ок, але продавати товар, який довго був у використанні, ще й в такому вигляді - це найгірше, що може зробити магазин.
4 травня 2023 Відповісти
Denis Sherstiuk рекомендує цей магазин
7 грудня 2021

Купив: Tesoro Durandal

Купил здесь пару лет назад первую свою механическую клавиатуру по скидке -50%. Клавиатура четкая и работает до сих пор. Рекомендую магазин.
Відповідь представника «ЗОНА51»
Денис, спасибо большое за отзыв!
Володимир Бодян не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 листопада 2021

Купив: Комп'ютерне крісло для геймера DXRacer G Series D8200 GC-G001-NR-B2-NVF Black/Red, Замовлення №185907

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, сервісна підтримка

Відповідь представника «ЗОНА51»
Добрый день. Благодарим Вас за отзыв. Приносим свои извинения за сложившуюся ситуацию. К сожалению сроки акции пересеклись и к Вашему заказу применили скидку не добавив подарочную гарнитуру. В ближайшее время с Вами свяжется представитель магазина для решения данной ситуации.
Таки да, позвонили, извинились и выслали гарнитуру. Хотя конечно лучше бы этой ситуации не было, но зато теперь я знаю что можно магазину доверять и в будущем покупать без опаски.
27 листопада 2021 Відповісти
Andrew1976 рекомендує цей магазин
23 листопада 2021

Купив: Гарнитура Asus Cerberus v2 red, Замовлення №186037

Клиентоориентированная компания :) Покупаю не первый раз. Рекомендую.