Ivan Vodun рекомендує цей магазин
21 квітня 2024

Купив: Жорсткий диск 3.5, Замовлення №264171

Boysko рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Dual OC (NE64060T19P1-1070D), Замовлення №270395

Купив в магазинi RTX 4060 за 12400 грн. (на момент була найдешевша цiна). Взяв карточку по повнiй предоплатi та дещо нервував, тому що нiколи не платив одразу всю суму, але як результат вчасно вiдправили та й сама карточка цiла та прибула до мене вчасно.
Roman рекомендує цей магазин
20 квітня 2024 На модерації

Купив: swisseye f-tac blach, Замовлення №271007

бімба
Eugeniy Kostenko рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Пам'ять для настільних комп'ютерів Kingston FURY 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Beast Black (KF432C16BB1K2/32), SSD накопичувач Kingston KC3000 2048 GB (SKC3000D/2048G), Замовлення №270278

Завжди купляю у цьому магазині, завжди всім задоволений, ціни майже завжди нижчі ніж у всіх.
Igor B. рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Karcher K 7 WCM (1.317-400.0), Замовлення №270325

Все прошло отлично, официал
Sergey рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Портативний SSD Transcend 1Tb USB 3.1, Замовлення №270480

Замовив і відправили в той же день, приїхало на наступний день в обід, замовляю вдруге (минулий раз витяжку замовляв) рекомендую магазин! Все без проблем
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та високу оцінку! Звертайтеся до нас знову, будемо раді бачити Вас в числі наших постійних клієнтів! З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Deniq рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston KC3000 2048 GB (SKC3000D/2048G), Замовлення №269348

Купував вперше у цьому магазині. Одна з найнижчих цін товару на ринку. Швидко зв"язались, обговорили деталі. Гарна упаковка посилки. Накладна та гарантійний талон з печатками та підписами продавця. Порадувало що це офіційний продукт, була наліпка з голограмою та серійний номером. Тільки позитивні враження від покупки.
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Mike Mykin не рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Хотів купити: Garmin v?vosmart® 5

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Вимагають передоплату, в наявності нема хоч на хотлайні і сайті пишуть є
Відповідь представника «Comtrading.ua»
Дякуємо за Ваш відгук! Приносимо вибачення за незручності! Фітнес браслет Garmin vivosmart 5 товар під замовлення 1-3 дні (https://prnt.sc/EnT_InCvxCul), деякі товари під замовлення не маємо можливості повернути постачальнику через це необхідна передплата, повна або часткова в залежності від вартості товару. Ви завжди можете звернутись до наших менеджерів, які нададуть актуальну інформацію стосовно товару, та допоможуть підібрати альтернативні варіанти в разі відсутності, якщо є така можливість. Сподіваємось на Ваше розуміння. З повагою та найкращими побажаннями, Comtrading.ua.
Иван рекомендує цей магазин
14 квітня 2024

Купив: Відеокарта MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G OC, Замовлення №270061

Взяв RTX 3060 в цьому магазині, був самий привабливий варіант з офіційною гарантією на 36 місяців. Сподіваюсь карта пропрацює на славу. Дякую!
Христя Буряк рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Мережевий зарядний пристрій Samsung 45W PD Compact Power Adapter (with Type-C cable) Black (EP-T4510XBE), Замовлення №269936

Всім задоволена, рекомендую