Руслан Работаєв рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Геймпад HyperX Clutch Gladiate Xbox USB, Black (6L366AA), Замовлення №2904382382

Вчасна доставка Гідна якість товару
Андрей Гончаров рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Тиски Stanley (1-83-069), Лещата Stanley 1-83-069, Замовлення №2897281038

Юрій Штонда рекомендує цей магазин
2 березня 2024

Купив: purina one, Замовлення №2898432093

RAGE рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: Ігрова поверхня Varmilo Crane Desk Mat XL (ZDB047-01), Замовлення №2897622810

Добрий день! Дякуємо за відгук. команда MOYO
Vortex не рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Хотів купити: Бездротовий маршрутизатор (роутер) ASUS ZenWiFi XT9 (B-1-PK)

Жахливий магазин. Почали розповідати, що замість офіційної гарантії треба придбати внутрішню гарантію за +20% вартості товару, на яку при оформленні відразу при замовленні буде знижка, тобто остаточна ціна буде +15% до прайсу. Надзвонювали після відмови купувати товар.
Відповідь представника «MOYO»
Добрий день! Для більш детального аналізу ситуації, що склалася повідомте, будь ласка, номер Вашого замовлення, щоб ми змогли ідентифікувати Вас, як клієнта нашої мережі магазинів і надати більш змістовний коментар. Нам дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження при використанні наших послуг. з повагою, команда MOYO
dimjim рекомендує цей магазин
25 лютого 2024

Купив: Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 120 LI (2x2 А/ч) Кейс + Набор бит + сверла (0.601., Замовлення №2894852998

Дякую за хорошу акцію "товар дня". Завдяки їй і купив цей шуруповерт, бо ціна дійсно була дуже приваблива. Зі мною швидко зв'язатися і швидко відправили замовлення. Рекомендую Moyo.
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Volodymyr Bahrii не рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Хотів купити: Монітор Dell UltraSharp U2723QE (210-BCXK)

Замовив монітор із само вивозом із магазину, приїхав в магазин забрати в день доставки, а мені кажуть, що продали його комусь іншому.
Відповідь представника «MOYO»
Замовлення 2895585261. Спілкувався з оператором стосовно цієї проблеми відразу як вона виникла. Оператор запропонувала перезамовити товар ще раз і сказала, що в магазині по місцю мені нададуть знижку. Приїхав сьогодні 26.02.2024, ніякої знижки мені не запропонували. З таким ставленням не планую користуватись послугами вашого магазину.
26 лютого 2024 Відповісти
Сьогодні 27.02.2024 зателефонувала представник магазину і вибачилась за дану ситуацію від імені компанії. Також сказала, що нарахують бонуси які можна буде використати при наступній покупці. В даній ситуації мене найбільше засмутила відсутність комунікації між продавцем і покупцем та між магазином і відділом підтримки. Перші не змогли пояснити відсутність замовлення і запропонувати якісь рішення проблеми, другі дали обіцянку на «додаткову знижку», але не додали цю інформацію до замовлення і тому в магазині нічого про це не знали. Тут вже справа не в грошах, а в ставлені до своїх обіцянок.
27 лютого 2024 Відповісти
Представник магазину «MOYO» відповів на коментар Volodymyr Bahrii
Дякуємо Вам за зворотній зв'язок, це надає нам можливість пропрацювати всі помилки і ставати тільки кращими для Вас.
28 лютого 2024 Відповісти
LaggyDoggy не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №№ ИМ-01137146

Відповідь представника «MOYO»
Доброго дня! Ми щиро шкодуємо про ситуацію, що склалася. Приносимо вибачення від імені нашої компанії за завдані незручності. Зараз подетально розберемось в ситуації, котра виникла і надамо Вам відповідь в телефонному режимі. З повагою, команда MOYO
Після публікування відгуку зі мною зв\'язався представник магазину і повідомив, що вони замінять навушники і треба лише прийти до вказанного магазину за ними. Прийшовши, звісно там десь пів години чекав поки вони розберуться чи можно повертати (сказали, що обмін мені одобрили, але їх не попередили) і підготовлять папери. Все ж таки замінили, але в процессі знову почалося агресивне нав\'язування продовження послуги \"екстрагарнтії\". По-перше, він маніпулятивно запитав \"гарантію подовжувати будете\"? Я б відповів \"Звісно\" у цій ситуації, але знаючи минулий пітч послуги перепитав \"мова за екстрагарантію\". Виявилось, що саме за неї. По-другу, після мого тактовного \"ні\" (явно людина не в курсі про що був мій відгук і з ним ніхто не проводив обговорення щоб \"подетально розібратися в ситуації\"), він запитав \"чому?\" і почав знову нав\'язувати цю послугу. Я раз 5 йому відповів \"ні, дякую, не потрібно\". По-третє, він знову збрехав мені, говорячи, що зараз ми так просто замінюємо, бо була ця екстрагарантія. Я знову відмовився і уточнив, що я думаю, що зараз обмін через відгук на хотлайні, бо коли я приходив у термін екстрагарантії, то мені нічого не замінили. На це він мав нахабність сказати, що якщо б екстрагарантії не було, то знову прийшлось би відправляти у СЦ, а не ось просто замінювати. Вау :) Це при тому, що в цей час у магазині був той самий старший продавець, який у минулий раз сперечався зі мною, кажучи, що він знає своїх продавців і вони не могли назвати мені такі умови, СЦ обов\'язковий етап :D Був здивований, коли мені зателефонували і запропонували обмін, трохи змінив своє ставлення до магазину, але після обміну було дуже бридко. дякую, що заміну провели, але купувати я все ще нічого більше не буду, продавці тупо брешуть мені про умови послуги, яку мені дуже агресивно і маніпулятивно нав\'язують, з ними явно ніякої бесіди не було проведено, бо вони не знали що я написав у минулому відгуку і що обмін взагалі мав бути. Все ще мінус клієнт.
26 лютого 2024 Відповісти
Pani Olena рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Заварник Ardesto Gemini Milano, 550 мл (AR1955GM), Замовлення №2891412114

Захотіла собі новий красивий чайник і знайшла саме те, що хотілося на сайті Мойо. Замовлення зробила із самовивозом з магазину на Почайні. Комунікація із магазином як завжди на високому рівні, доставка була в строк, при отриманні перевірила - все чудово. Чайничок дуже класний
Добрий день! Дякуємо, що поділились своїми враженнями. з повагою, команда MOYO
Володимир не рекомендує цей магазин
22 лютого 2024

Хотів купити: Геймпад Sony DualSense Midnight Black (9827696)