Андрей рекомендує цей магазин
14 січня 2021

Купив: Противотуманная фара для Volkswagen Caddy

Не первый раз заказываю Все на отлично
Дякуємо за відгук:)
Марина Романова рекомендує цей магазин
10 січня 2021

Купив: Коврики в салон для Ford C-Max \\\'03-10, EVA-полимерные, черные (Kinetic), Замовлення №661661

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, сервісна підтримка

Коврики були придбані в подарунок на день народження чоловіка і як видно з фото, що все виглядає чудово.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Доброго дня, Марина! Ми вдячні за Ваш відгук, звертайтесь :)
jynweythek рекомендує цей магазин
6 січня 2021

Купив: Щетка для мытья машины Tom Par Nice Touch Standard Plus, Ланцюги протиковзання Vitol Цепи противоскольжения KN80 (R14-R17), Замовлення №674785

Большой ассортимент, удобный сайт, быстрое согласование и отправка товара.
Спасибо за отзыв :)
Николай Руденко рекомендує цей магазин
1 січня 2021

Купив: Авточехлы для салона Fiat Fiorino Qubo \'08- (Элегант), Замовлення №664317

отличный магазин, всем рекомендую.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Спасибо, мы очень рады :)
Pusha2008 рекомендує цей магазин
29 грудня 2020

Купив: Щетки стеклоочистителя бескаркасные Oximo 550 и 450 мм. (к-кт) WA450550, Замовлення №664115

Заказываю в этом магазине не в первый раз, при необходимости дают развернутую консультацию, Товар в наличии, цена соответствует, еще и бонусы снижают стоимость покупки. Доставка тоже быстрая. Рекомендую этот магазин!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Ирина! Спасибо за теплый отзыв и за готовность нас рекомендовать :)
KirSan_Kayfat рекомендує цей магазин
14 грудня 2020

Купив: Коврик в багажник для Skoda Octavia \'97-09 универсал, полиуретановый (Novline / Element) черный, Замовлення №650840

Работой магазина доволен, отправили товар в оговоренные сроки, очень быстро перезванивают после оформления покупки.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Спасибо за позитивный отзыв! Обращайтесь к нам еще:)
Yourii рекомендує цей магазин
13 грудня 2020

Купив: автомобільні галогенові лампочки Osram Night Breaker Silver H7 55W 12V (комплект 2 шт.) та паливний , Замовлення №656395

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Даний інтернет- магазин на заявку покупки реагує оперативно . Швидко узгоджують питання доставки.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Юрій вдячні за відгук! Звертайтесь :)
Perol рекомендує цей магазин
8 грудня 2020

Купив: Коврик в багажник и чехол на руль, Замовлення №657672

Покупал неоднократно в этом магазине. Качеством обслуживания как и ассортиментом товаров, полностью доволен. Рекомендую этот магазин.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день! Спасибо за отзыв и за готовность нас рекомендовать :))))
Ярослав Трофимов рекомендує цей магазин
30 листопада 2020

Купив: безкаркасні двірники Alca Super Flat City 48см/19" (23747), безкаркасні двірники Alca Super Flat City 60см/24" (21981), Avto-Gumm Коврики в салон VW Jetta, Замовлення №Ю643644

Пригнал Джетту с Америки, нужны были запчасти. В этом магазине нашел все что мне было нужно. Цены дешевле чем у других. Добавил в корзину, оформил заказ. В наличии было все и через пару дней уже стояло на авто. Начислили бонусы что не может не радовать ведь с ними будет ещё дешевле. Однозначно буду ещё здесь покупать и советовать другим.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Ярослав! Спасибо, что нашли время поделиться впечатлениями о покупке. С радостью возьмем в работу Ваши новые заказы.
Дмитро Нестеров рекомендує цей магазин
29 листопада 2020

Купив: Килимки в салон авто і вогнегасник, Замовлення №653863

Все добре. Крім одного - за шматок картону, коробку від якогось іншого товару замотану скотчем взяли гроши як за супер пакування 50 гривень. Ще і не попереджаючи про це під час замовлення. А так все добре.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Доброго дня, Дмитро!  Пакування для доставки, це ї є сама доставка . Адже згідно з замовленням, окрім цих 50 грн, за доставку Ви додатково нічого не сплачували.  Таким чином,  робимо висновок, що замовлення було відправлено за домовленістю, як на сайті. Пакування для доставки, вартістю 50 грн - це фіксований тариф, який окрім приємної вартості за доставку, ще містить в собі безкоштовний наложений платіж, роблячи цю пропозицію вигідною для наших клієнтів. Сподіваємося, що питань не залишилось, і ми змогли розвінчати міф про дороге пакування. Дякуємо за відгук.