Олександр Г. рекомендує цей магазин
13 жовтня 2021

Купив: Килимок в багажник для Peugeot 206 \'98-09 хетчбек, гумо-пластиковий (Nor-Рlast) чорний, Замовлення №797840

Оформивши замовлення № 797840, я був впевненний в тому, що інтернет-магазин не підведе. В черговий раз оперативно обробили моє замовлення, відправили також дуже швидко. Вигляд товару відповідає тому, що і зазначено на сторінці продажу цього товару. Вже не вперше купую для авто різні аксесуари і мене все повністю влаштовує. Дякую.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Олександр! Ми вдячні Вам за те, що обираєте нас і знайшли час, щоб поділитися своїми позитивними емоціями від покупки. Нам дуже приємно, що змогли порадувати Вас сервісом. Саме це є для нас кінцевою метою і найбільшою нагородою :)
hondalet рекомендує цей магазин
28 вересня 2021

Купив: Огнетушитель и тд

Пользовался данным интернет магазин несколько раз. Всегда быстро и удобно. Рекомендую!
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день! Спасибо за готовность нас рекомендовать :) До новых встреч!
Володимир Матюшов рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Купив: Дефлекторы окон Chevrolet aveo 04-06, хетчбек (Cobra), Замовлення №790649

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, сервісна підтримка

Замовив дефлектори, зв'язався менеджер підтвердив замовлення оплатив, наступного дня зателефонували, і сказали що не має в наявності (на сайті були), запропонували інші, я згодився. Прийшли на пошту, а 1 з 4 дефлекторів має дефекти, не захотів морочитися і забрав. До цього моменту проблем не було можливо при транспортуванні пошкодили так я дефлектори були в коробці і пакеті. Отримав неприємний осад
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрий день, Володимир! Зі своєї сторони можемо підтвердити, що дійсно змінювалася позиція, через те що, попередніх дефлекторів не виявилося в наявності. Менеджером було запропоновано інший варіант - кращої якості, який і був Вам відправлений. Стосовно самого товару, то, при отриманні на склад, ми оглядаємо дефлектори та зразу пакуємо їх в короби аби не пошкодити їх на складі. Бувають випадки, що саме при транспортуванні товар пошкоджується, і якщо клієнт відмовляється, то питання вирішується нами напряму з перевізником. Через те, що замовлення було оплачене, ми розуміємо, що Вам вже не хотілося підіймати це питання і Ви забрали товар з Нової пошти. Нам прикро, що у Вас залишився неприємний осад стосовно нашої роботи. Проте ми вдячні за те, що під час телефонної розмови ми змогли порозумітися.
Alex_Town рекомендує цей магазин
4 вересня 2021

Купив: Бризковики задні для Ford Focus II \'04-11 хетчбек (Novline/Element), Замовлення №776152

Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Олександр, щиро вдячні Вам за залишений позитивний відгук! Ми завжди намагаємось допомогти нашому клієнту підібрати необхідний, сумісний товар підходящий до його автомобіля. А також тримати якість обслуговування на належному рівні. Дякуємо і Вам, звертайтесь!
Yurii__ рекомендує цей магазин
3 вересня 2021

Купив: Органайзер в багажник EVA-полимерный, XL, черный (Kinetic), Замовлення №775298

Органайзер качественный, доволен! Рекомендую.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Юрий, спасибо за оставленный отзыв! Мы искренне рады, что Вы остались довольны покупкой и хотим поблагодарить за то, что выбираете нас!
Виталий Донец рекомендує цей магазин
18 серпня 2021

Купив: Тент автомобильный для седана

Цілком задоволений, все як завжди скоренько і якісно. Раджу.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Віталій, вдячні за відгук ! Дуже приємно :)
Володимир Романенко рекомендує цей магазин
23 червня 2021

Купив: Коврики в салон для Toyota Camry V50/55 2011 - 2017, EVA-полимерные, черные с подпятником, Замовлення №743359

Рекомендую цей магазин всім!!! Надзвичайно приємно вражений обслуговуванням.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Володимир, ми вдячні за відгук! Звертайтесь :)
IG21251 рекомендує цей магазин
20 червня 2021

Купив: коврики для авто, Замовлення №750347

Заказ оформил через сайт. Быстро перезвонили и уточнили модель авто. Хорошая работа магазина.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Евгений! Спасибо за отзыв. С радостью возьмем в работу Ваши новые заказы :)
Виталий Савченко рекомендує цей магазин
3 червня 2021

Купив: Щітки склоочисника гібридні Oximo 600 і 350 мм. (Набір) wuh600 +350, Замовлення №740959

Хороший магазин, проконсультировали, потом проверили правильно ли я подобрал щетки к модели и году машиніы. Выслали в тот же день наложенным платежом. Упаковали надёжно. Щетки купил на Mitsubishi Colt 2008, идеально подошли.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Виталий! Спасибо за отзыв :) С радостью возьмем в работу новые заказы :)
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: Дефлектори вікон (вітровики) Cobra Tuning Дефлекторы окон для Hyundai Elantra

Сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару

Рискнули заказать через интернет без предоплаты,все пеишло быстро и подошло идеально,еще и секономили.Тепепь все к машине заказывать будем сдесь.
Відповідь представника «АВТОРАДОСТІ»
Добрый день, Карина! Спасибо за отзыв и за то, что выбрали нас! До новых встреч :)